Bursa

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.622
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Neden o rotada ısrar ediliyor hala abi? Hafta sonu kurşunlu - Mudanya civarı trafik zaten çok hareketli olacak, bir de her çıkışın bir de inişi olacak.. Gün doğdu dan kurşunlu ya inen eski yol yine sıkıntılı.. inerken de bisikleti elimize alırız 😅 kimisi açıktan kimisi dardan virajlar,inişler de sıkıntı.. Değişeceği ile ilgili %100 karar alınacak denildi de, bu sadece tersten dönülecek rota mı olacak 😊
birde şunu fark ettim. O yol çok yoğun neredeyse 1 gün kapatılması tepkiye sebep olmaz mı?

• Beğen
Tepkiler: SerdarCYCoo2Bursa
Scudo

Spartiat

🌲🌳🚴🚴🚴🌳🌲
Tepki
11.936
İsim
H. Barış NEVRES
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Diğer
birde şunu fark ettim. O yol çok yoğun neredeyse 1 gün kapatılması tepkiye sebep olmaz mı?
Olmaz mı? Burada 1 günlük Cumhurbaşkanlığı turu ayağı için trafik felç oldu, "bisikletli başgan"ı linç ettiler.

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.622
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Olmaz mı? Burada 1 günlük Cumhurbaşkanlığı turu ayağı için trafik felç oldu, "bisikletli başgan"ı linç ettiler.
İnsanımız bu medeniyete ulaşamadı ne yazık ki. Eşek gibi çalışmaya gelmişiz. Bari birşeyler başarsak... Uyumaya devam :uyku::uyku::uyku:

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Yönetici
Tepki
17.559
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şu güzelim şehirde ne güzel rotalar varken böylesi bir güzergahı yarış için seçmek bu sporun gelişmesine, katılımın artmasına vurulacak bir darbedir.
Revize edilmesini dört gözle bekliyoruz....

SerdarCYCoo2Bursa

Jiroskopik Kararlılık
Tepki
3.278
İsim
Serdar
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Pinarello
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Abi İspanya ve Fransa turlarında da oraklar ve döverbiçerler ile yolları kapatan, rotaları eleştiren çifçilerle her sene papaz oluyorlar Tur koordinatörleri 😅 geçen senelerde bebek ve anneler ile ilgili bir turda da pelatonu taciz eden 1-2 ar sürücüsü gördüm. "Hadi kardeşim, çekilin, işimiz gücümüz var... "diye başlayıp saydıran 😁

redd

Üye
Tepki
6
İsim
Ender
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
selam herkese , aranıza yeni katıldım yaş 40 , güzel bir trekking bisikleti ile hem işyerimdeki kluple hem sitedeki bisiklet severlerle bu işi ileri götürmeye ve sağlık için bir adım atmaya karar verdim. Bisiklet önerisi direk sormuş olmayayım burası yeri değil ama mosso mdm V ya da h düşünüyorum . Herkese selamlar.

-Deniz-

🌴🌴🌴🌴
Tepki
1.026
İsim
Deniz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
selam herkese , aranıza yeni katıldım yaş 40 , güzel bir trekking bisikleti ile hem işyerimdeki kluple hem sitedeki bisiklet severlerle bu işi ileri götürmeye ve sağlık için bir adım atmaya karar verdim. Bisiklet önerisi direk sormuş olmayayım burası yeri değil ama mosso mdm V ya da h düşünüyorum . Herkese selamlar.
Hoşgeldiniz.

redd

Üye
Tepki
6
İsim
Ender
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Mosso Legarda 2321 MSM H Disk Şehir Tur Bisikleti Siyah-Kırmızı - 51 CM le birlikte kask-eldiven-gözlük alarak başlıyorum vira bismillah , ama pek hareket yok grupta hep böyle mi ?

abidin3714

Forum Demirbaşı
Tepki
1.618
İsim
zeynel abidin ö
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Whistle
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İyi akşamlar, daha önce de yazmıştım yakın zamanda geliyorum diye. Geliş tarihim netleşti ve 1 Haziran'da Burdadayim inşallah. 10-15 gün toparlanma ve alışma evresi desek sonra bayram, bayram sonrası performans gözetmeyen tamamen keyif ve gezinti amaçlı süren gruplarla beraber pedallamak isterim.

• Beğen
Tepkiler: Özcan

-Deniz-

🌴🌴🌴🌴
Tepki
1.026
İsim
Deniz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Mosso Legarda 2321 MSM H Disk Şehir Tur Bisikleti Siyah-Kırmızı - 51 CM le birlikte kask-eldiven-gözlük alarak başlıyorum vira bismillah , ama pek hareket yok grupta hep böyle mi ?
Hayırlı olsun şimdiden. Aslında Bursa'da bir sürü bisiklet topluluğu mevcut ama forumda pek aktif değiller. Spontan Bisikletçiler, Bursa Bisiklet Kulübü(BBK), Bursa Tur Komitesi vs... Sosyal medya üzerinden bu isimleri aratarak haftalık tur bilgilerini öğrenip bilgi alabilirsiniz. Bursa Tur Komitesi performans üzerine sürüyor diye biliyorum. Daha önce hiç katılmadım. Yanlışım varsa düzeltin. Ben genelde Spontan bisiklet turlarına katılıyorum. Çarşamba ve pazar günleri oluyor.

İyi akşamlar, daha önce de yazmıştım yakın zamanda geliyorum diye. Geliş tarihim netleşti ve 1 Haziran'da Burdadayim inşallah. 10-15 gün toparlanma ve alışma evresi desek sonra bayram, bayram sonrası performans gözetmeyen tamamen keyif ve gezinti amaçlı süren gruplarla beraber pedallamak isterim.
Hoşgeldiniz. Tam sezonda başlıyorsunuz o zaman :)

• Beğen
Tepkiler: abidin3714

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.622
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@redd
(link)
turları takip edebilirsiniz.

Tepki
244
Başlangıç
2004—05
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Güzel bir tur bike. Ben de msm h ct var çok memnunum. Gidon çantası ve ön arka heybeler ile bütünlestirmelisin bir tur bike istiyorsan. Ben kapidag,ayvalık,Çanakkale,Sakarya turu yaptım 4 ayrı zamanda bursa çıkışlı. Gayet memnunum. Yakın zamanda 2 haftaya kadar bursa sapanca turu yapacagim kismetse. Güzel günlerde kullanın kazasız belasız.

RmzBurak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.622
İsim
Remzi Burak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar,
Ben Giray, Bursa'dan aranıza yeni katıldım. Henüz bisiklet sahibi değilim. Forumun yönlendirmeleriyle ve araştırmalarımla bir bisiklet edinmek niyetindeyim.
Hoş geldin.
Gürsu da yaşıyorum. Genelde solo sürüyorum. Bazen 3-5 kişi oluyoruz.