Burdur

Tepki
15
Bisiklet
Bisan
@Emre Ocaklı

İnşallah görüşürüz :in:

Scudo
Tepki
12
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar şehir veya yol bisikleti alırsanız özellikle bazı noktalara dikkat edin. mesela istanbulda heryerde bolca olan yerdeki yağmur suyu gideri mazgalları var. tekerlek ince olduğu için mazgal aralarına girebilir. Allah göstermesin kazaya sebep olabilir. ayrıca fren yaptığınızda tekerler yine ince olduğundan ani durumlarda yerde sürtünmesi az olacağından fren mesafesi uzun olacaktır. hele ki İst.da iseniz amannn dikkat.

furkanol

Üye
Tepki
0
BURDUR BİSİKLET TOPLULUĞU adında facebookda bisiklet grubumiz var katılın haftasonu pazar günleri en az 50 en fazla 100km arası şehir dışına turlarımız oluyor perşembe akşamlarıda şehir içi kısa turlar yapıyoruz.Bekliyorum..

Tepki
15
Bisiklet
Bisan
Gruba hemen katılıyorum ;)
En az 50 ise Burdur Bucak garanti 47 km :p

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Carlito

Üye
Tepki
23
İsim
İzzet
Bisiklet
Cervélo
Konuyla alakası yok ama madem bucaklısınız :) günlerdir doğru gerçek sahlep arıyorum varmı tavsiye edeceğiniz bir yer internet sitesi olur dükkan olur çok sevinirim ya :)
Bu arada tanıştığımıza memnun oldum iyi pedellamalar dilerim :)

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
391
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
@Carlito
bir aktardan almanı tavsiye ederim ben. yapılış şeklini de sana detaylıca izah ederler.

Tepki
18
İsim
nejat şahin
Bisiklet
Bisan
selam arkadaşlar.ben forumunuza yeni katıldım.bisiklet konusundan daha çok elli li atmışlı yılların klasik bisikletleri ve onların restorasyonu ve toplamasına meraklıyım.henüz bir klasik bisiklet toplamış değilim ama meraklı bir girişimciyim yakın çevrede bu işlerle ilgilenen arkadaşlar varsa tanışmak isterim saygılar.

hsnbykkls

Forum Demirbaşı
Tepki
282
İsim
Hasan Büyükkeleş
@gazihanoglu Doğukan aksu'yu takip etmenizi öneririm bu işlerde önde geliyor :)
(link)

Süleyman Çakır

Aktif Üye
Tepki
107
Bisiklet
Corratec
@Tolga KAHRAMAN

Aleykum selam, hoşgeldiniz. Ben de Bucak ilçemizi çok severim. 1980 yıllarında Babamlar bir müddet orada ikamet etmiş, ben hayatta değildim daha. Antalya'ya gidip gelirken orada kurulu Yörük çadırlarına takılır gözüm ve hep gıpta ederim. Son zamanlarda çadırlar kalkmış gibi bir durum vardı, yörükler de konuyor herhalde...

• Beğen
Tepkiler: hsnbykkls

hsnbykkls

Forum Demirbaşı
Tepki
282
İsim
Hasan Büyükkeleş
@Süleyman Çakır
Dedem anlatırdı, 30 km ağır ağır eşeklerle gidip geldiğimiz çok oldu diye.. geçmişten şimdiye çok şey değişmiş, değişiyor ve değişecek :)

• Beğen
Tepkiler: Süleyman Çakır
Tepki
18
İsim
nejat şahin
Bisiklet
Bisan
Doğukan Aksu hocama saygılar sunuyorum gıyaben

corydoras

Üye
Tepki
3
İsim
gökhan demir
Bisiklet
Diğer
Bisiklet sever dostlarım selamlar.Burdur'dan forumumuzun üyesi oldum fırsat buldukça legnano marka bisikletime biniyorum.Görüşmek üzere. :)

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.336
Burduru ve burdurluları severim. Sıcak kanlı ve içten insanlardır. Bir gün kısmet olursa bisikletime gitmeyi planladığım bir yer..☺