buralara kadar geleceğini tahmin bile etmemiştim:)

Atahan Akıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
647
sanki axon rld maşayla sedona 761 birbirleri için üretilmişler. çizgiler,yazı karakterleri ve renk uyumu harika :)
nacizhane ben;)
assolist xtr:)

genel olarak donanım;
deore kollar ve ruble
lx aynakol
xt ön aktarıcı
xtr arka aktarıcı.
vitra seleborusu ve gidon
velo sele(daha borcu bitmedi:D)
kadro:sedona 761
maşa:axon rld havalı 1600gr
bayramdan sonra jant seti alacağım. tavsiyeleriniz varsa çok mutlu olurum.(bütçem 300 ytl civarı)

neden bu kadar dengesiz dizilim var derseniz(deore,lx,xt,xtr):hepsi birbiriyle yarışıp daha iyi performans göstermeye çalışıyor :D
renklendirme çalışmaları: sarı QR ler
kırmızı duraace aynakol vidaları
kırmızı spacialized suluk kafesi
sarı gidon boğazı vidaları
kırmızı spacer vs.

şimdiye kadar bisiklet hakkında tüm birikimimi borçlu olduğum foruma ve siz üyelerine teşekkürü bir borç bilirim.
saygılar ATAHAN AKILLI-ANTALYA

Scudo

TheCarpediem07

Forum Bağımlısı
Tepki
522
Kankam yaa Geotech expertten sedona ya geçtin ve böyle bir güzel bir cihaz cıkarttın ortaya helal olsun kaza bela göstermesin :)Benimde Maşam gelsin bilginize Geotech Team sunacağım iyi forumlar:)

• Beğen
Tepkiler: Erdem Eryiğit

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
İlk başta sedona bisikleti görünce profilinizde bisikletiniz geotech olarak gözüktüğü için sedona'dan geotech'e geçtiğinizi zannetmiştim.Sanırım 761'den geçse geçse race,argon yada evo carbon diye düşündüm.Farklı bir tarz zannettim.Ama tam tersi olmuş. :)
Güle güle kullanın.Bu arada profilinizdeki kullandığınız bisiklet markasını değiştirirseniz yararlı olur diye düşünüyorum :D

• Beğen
Tepkiler: Erdem Eryiğit

TheCarpediem07

Forum Bağımlısı
Tepki
522
@sea84

Selamlar hakkında sadece teorik bilgiler verebilirim kadroları hafif ve kadroda esneme baya meydana geliyor bu konu hakkında Geotech Emre ye ulaşırsanız forumda şuanda kendisi 2 ci sedonayi kadroyu eskitiyor daha ayrıntılı bilgi verecektir diye düşünüyorum iyi forumlar

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
atacım gerçekten çok güzel bir kompodent çıkardın hayırlı olsun allah kaza bela göstermesin ilk geotech kardeşiydik şimdi de sedona kardeşi olduk bende eski geotech kadroyu kardeşime topladım bayramdan sonra hem benim hemde kardeşimin bisikletini foruma koycam kısmet olursa

emre arıkan

Forum Bağımlısı
Tepki
947
@sea84

sedona kadrolar esneme bakımından ve de görüntü olarak çok güzel kadrolar ben daha önce sedona 761 kullandım fakat o kadronun arka kulağı çatladı saolsunlar garantiden değişti şimdi 781 kullanıyom gayet iyi bi sorun yok çok güzel xc kadrosu

• Beğen
Tepkiler: Atahan Akıllı

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Kardeşim Ata!. Gülerek kullan.. renkler senin gibi çok enerjik ve zevkli:eek: Bisiklete güle güle bin.

• Beğen

sound

Daimi Üye
Tepki
147
en ustdekı resmı ben cektım galiba atacım gule gule gullan allah kaza bella vermesın

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Güzel alet olmuş eline güle güle kullan gerçekten...

Jant seti olarak sana tavsiyem forumda uygun fiyatlı Crossland jant setleri var şiddetle tavsiye ederim... Rulmanlı olmaları hem centerlock hemde v-fren uyumlu olmaları oldukça iyi bir seçenek...

Yeni göbek bulmuş olmasam kışlık jant için alacaktım ben ama göbek işini halledince gerek kalmadı....

• Beğen

skynet

Üye
Tepki
30
güle güle kullan kadreşim darısı benim başıma hayırlı olsun

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
hayırlı olsun atahan altında eskısın...pedalına kuvvet allah kaz bela vermesın.:sigaraicine demısler;oylarınız damlaya damlaya,dagdan kestım kereste:)...