Bugün hangi filmi izledin?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@ferdiunyilmaz

oooo bir arşivcimiz daha mı var :D

yaklaşık 16tb fullhd film koleksiyonum var, sürekli artmaya devam ediyor.

Scudo

CEMİKO74

Üye
Tepki
39
İsim
Cem
Bisiklet
Whistle
Jurassic World ... tavsiye etmem :cool:

Zafer KAPLAN

Daimi Üye
Tepki
239
Bisiklet
Focus
"Hayalet Dayı" koltukta uyuya kalmışım :) uyandığımda devam ediyordu, kapatıp yatağa geçtim.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
güzel bir filmdi, bağımsız sinema havası var. birçok festivalden de ödül almış zaten.

(link)

https://i.hizliresim.com/bYjRk8.jpg

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
bugün değilde çarşamba premium rush' ı izledim. doyamadım perşembe bidaha izledim.

ikinciye izlerken sıkıldım çin mahallesini, polisin abuk sabuk terör estirmelerini atladım, bisiklet üzerinde olan sahnelere odaklandım daha çok.

bi kere yowamushi pedal' dan sonra bisiklet konusunda beni heyecanlandırabilmiş tek film/anime diyebilirim (flying scotsman' i breaking away' i de izledim bu arada). yowamushi pedal' ın 3. sezonunu istediğim kadar premium rush' ın ikinci filminin gelmesini de çok isterim. bambaşka bir kadroyla bile çekilebilir. çekilebilir. çekilsin. çekin işte lan :)

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Şu cıksa da izlesek sinemalarda.Görüntü kalitesi nedir öyle yahu

• Beğen
Tepkiler: Uğur S.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
bu gece ispanya sinemasından güzel bir film izledim. bu adamlar gerçekten çok güzel senaryolar yazıyorlar. oyunculuk ve yönetmenlikte de aşmışlar zaten.
bu film 6 farklı hikayeden oluşuyor, tek bir yönetmenin elinden çıkmış. her hikaye kendi içinde nefis bir giriş gelişme ve sonuç içeriyor.

avrupa sinemasına meraklıysanız bu filmi mutlaka izlemelisiniz ;)

https://i.hizliresim.com/NWnm1N.jpg

(link)

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
@jeodemp orda bir servet yatıyor adamım onları sat ve hemen bir esvörks al :D (dalgasına yazdım ciddiye alıp tepki verenler olcaktır :) ) hayran kaldım koleksiyona ...

Ozan Güneri

Forum Bağımlısı
Tepki
2.360
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Türka¥ 2-3 ay oldu bu film'i izleyeli.Şiddet ve öfke üzerine kurulu.Ben bu gün tatil modunda olduğumdan Pixels'i izledim.

tbag45

Daimi Üye
Tepki
155
İsim
kaan yıldırım
Bisiklet
Giant
martian sıkılmadan izledim

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
Harry potter d.h. part 1. Evet netim yok arşivde en az izlediklerimden bu kalmış. Evet aşırı canm sıkılıyor. Aşırı aşırısı.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
the man from u.n.c.l.e (2015) filmini izledim, en az görevimiz tehlike kadar başarılı diyebilirim..
özellikle filmin müzikleri çok güzeldi. erkek oyuncular da iyiydi, sadece kadın oyuncu biraz yetersiz kalmış gibi geldi

(kadını bu afişe de koymamışlar zaten) :D

https://i.hizliresim.com/vRBk3v.jpg

(link)

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
Christiano ronaldo belgeselini izledim. Beğenmedim. Özel hayatına çok yr veriliyor. Mesleki yönüne çok bdeğinilmiyor. Sportif yonu az. Halbuki rush nasıldı? Mükemmeldi. Halbuki messi rekabeti f1 rekabeti kadar önemliydi. Senna belgeseli de harikadır. İzleyiniz. :). (link)

Muhammet Ali Bulut

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
MUHAMMET ALİ BULUT
Bisiklet
Sedona
abi önerebileceğiniz böyle aamir khan gibi fanaa/3 idiots gibi izlediğiniz zaman vakit israfı olmayan film öneriniz varsa alabilirim.. MARVEL filmleri artık sarmıyor. sübliminal mesajı sağlam film istiyorum

Muhammet Ali Bulut

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
MUHAMMET ALİ BULUT
Bisiklet
Sedona
@hogutmen aamir khan filmlerini hatim ettim sayılır içerik bakımından benzer filmler arıyorum sadece