buda benim single:)

Scudo

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
@Atakan Türkmen

maşa mtb için üretildiğinden uyumlu..ben yerinizde olsam vitesle kullanırdım :D çok şeker tadlu bişeyyy :eek:

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
@faruk hasanzade

İnsan kıyamaz buna binmeye... :D İyi günlerde kullanın. :in:

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
arkadaşlar kadro ve maşa sandığınız gibi yol bisikleti parçaları değil, dikkatli bakarsanız kadro ve maşanın mtb için üretildiğini anlarsınız. en azından disk frenlerin olması ve kadronun geniş arka bacakları mtb kadrosu olmasını anlamanıza yeterdi bence :D (bu yorumdan sonra akıllının teki çıkıp disk frenli yol bisikleti bulucak ve buda yol bisikleti ama disk freni var demekki frenine bakıp ne olduğu anlaşılmıyomuş diyecektir )

Tepki
10
çok güzel hayırlı uğurlu olsun merak ettiğim bir şey var zamanla kullanıma bağlı olarak o zincir gevşerse nasıl gerdirmeyi düşünüyorsunuz ?

faruk hasanzade

Forum Bağımlısı
Tepki
91
Bisiklet
Cannondale
@bora uçkan

(link)
half-link zicirle gidermeyi düşünüyorum:)

Gökhan GÜNERİ

Aktif Üye
Tepki
36
hadde beeeehh ...gercekten bu tepkıyı verdım gorunce...gule gule kullanın.allah kaza bela vermesın bisikletiniz çok hoş...:)

IbrhmAkgl

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Bundan bir tane de ben istiyorum, güle güle kullanın...

Darth Sirrus

Aktif Üye
Tepki
105
Bisiklet
Specialized
sade olan güzeldir

hocam nazar değmesin gerçekten harika bir bisiklet olmuş çok sade ve çok şık single olmasında bir eskiye dönüklük ama fren diskleri vs donanımlar da teknolojiden yararlanılması. resmen melez bir fıstık doğmuş

performans veya rahatlık açısında vitesi tercih ediyoruz ama single ları görünce içim kıpırdamıyor değil içimden diyorumki işte işin özü bu aslında :D

kazasız sürüşler

djayo

Forum Demirbaşı
Tepki
388
Bisikletin sele borusu Look'un kadrolarında kulllandığı gibi. Ayrıca kadro Look kadrolara benziyor. Güzel makine. Güle güle kazasız kullanmanız dileğiyle.

Mustafa Şükrü Yıldırım

Forum Bağımlısı
Tepki
812
Bisiklet
Giant
Gördüğüm en tatlı en güzel bisiklet, bisiklet güzellik yarışması olsa 1. seçilirdi :D . Türkiye yollarında sıkıntı çekmiyormusunuz acaba 1" lastiklerle ve rigid maşayla .

Güncemden

Forum Demirbaşı
Tepki
447
Bisiklet
Giant
kadro gerçekten harika bol pedallar...

Bikeman-c

Aktif Üye
Tepki
51
Mükemmel ya ne diyim inşallah bana da nasip olur bu tarz bir şehir uçağı. Güle güle kullanın.

derşan sezer

Forum Bağımlısı
Tepki
1.158
10 numara bisiklet Faruk birşey sorucam yokuşlarda nasıl gidişi ayaktamı çıkıyorsun?Biraz anlatsana gidişini