B'twin triban 500 yol bisikleti hakkında öneri ve düşünceleriniz

0geday

Aktif Üye
Tepki
132
İsim
Ögeday Bener
Bisiklet
b'Twin
@delann merter decathlondan geliyorum kilitli pedal kalmamış :( en düşüğü 130 tl lk mtb icin olandı

Scudo

NKurtuldu

Forum Bağımlısı
Tepki
1.205
Bisiklet
Canyon
@0geday btwin ve look, keo uyumlu olanlar vardı onlar da mı kalmamış?
Benimki şundan bu arada.
(link)

0geday

Aktif Üye
Tepki
132
İsim
Ögeday Bener
Bisiklet
b'Twin
isimlerine dikkat etmedm fakat en düşk fiyatlısı 130 tl idi :)

B

BF Okuru

Misafir
bugün inceledim btwin triban 3 ve 5'i. şahsen akıcılık konusunda ikisi de çok başarılıydı. ama bana garip gelen kısım pedallar ön tekerleğe çok yakın. belki kendime uygun kadroyu deneyemediğimdendir ancak çok uzun boyluysanız belki sıkıntı yaratabilir. bunun dışında bisiklete bindiğiniz zaman herhangi bir acaba sorusuyla karşılaşabileceğinizi düşünmüyorum. parasını hakeden bir ürün gibi duruyor. şahsen dropbara alışkın olmadığımdan triban 5 fb daha çekici geldi bana :)

Ersin savaş

Forum Demirbaşı
Tepki
638
Bisiklet
Diğer
İlginç. İndirim yazmıyor ama fiyatlar düşük.

GoMMeS

Daimi Üye
Tepki
143
Bisiklet
Salcano
ama bu hi-ten maşa ve microshift vitesli olan değil mi

Mesut YB

Daimi Üye
Tepki
235
İsim
Mesut
Bisiklet
b'Twin
Fit500 de çok iyi. sora set olması kilosu gayet iyi. kötü tarafı ise aynakolu iyi bir marka değil. Ama ben olsam yine de alırdım. Sıkıntı vereceğini sanmıyorum. ileride sıkıntı verirse garanti dahilinde zaten. Garanti bitince de değiştirilir. Daha iyi dişli sayısı daha fazla bir aynakol alınır. Zaten ilerleyen dönemde bunu yapmak da gerekir bisiklet hızlanır.

Fiyat performans ürünü olarak Salcano 040 tavsiye ederim. Full sora set gayet başarılı. Gidonunu değiştirme imkanınız olursa çok daha başarılı olacaktır. Servis olrak ise Decathlon salcanodan daha iyidir bunu da söyleyeyim :)

• Beğen
Tepkiler: Sarp X

GoMMeS

Daimi Üye
Tepki
143
Bisiklet
Salcano
xl dediği 60 kadroya mı denk geliyor arkadaşlar? bir de artık karbon maşalı ve sora setli triban500 satılmayacak mı acaba?

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
salı forum istanbulda ki decathlona gittim doğru dürüst bisiklet kalmamış.

Ersin savaş

Forum Demirbaşı
Tepki
638
Bisiklet
Diğer
Ürünleri yenileyecekler sanırım. Diğer malzemeler de baya azalmış.

GoMMeS

Daimi Üye
Tepki
143
Bisiklet
Salcano
sadece 48 kadro gözüken, karbon maşalı ve sora setli triban 500 sayfasında müşteri hizmetlerinden bir yetkili vatandaşın stok yorumuna şu açıklamayı getirmiş: " Maalesef ki uzun bir süre boyunca çeşitli sebeplerden ötürü yol bisikleti modellerimizde stok problemi yaşadık. Triban 500 yol bisikleti modelimizde da bundan sonra diğer kadro boylarında stoğumuz bulunmayacaktır.

Yeni yol bisikleti modellerimizin mayıs ayı itibariyle stoklarımızda olmasını bekliyoruz. Umuyoruz ki yeni yol bisikleti modellerimiz ile bu eksikliğimizi bir nebze olsun giderebilir, siz değerli bisiklet severleri yeni modellerimiz ile memnun edebiliriz."

Emre Varol

Üye
Tepki
45
İsim
Emre V.
Bisiklet
b'Twin
İndirim değil bu dün gece siteye güncelleme gelmişti fiyatları baya bi düşürmüşler.

Ersin savaş

Forum Demirbaşı
Tepki
638
Bisiklet
Diğer
Merter mağazaya baktım fiyatı düşmüş. 12 Haziran'da bu alur 700 diğer bedenleri gelecekmiş.

GoMMeS

Daimi Üye
Tepki
143
Bisiklet
Salcano
müşteri hizmetlerine sordum. triban 500 yeni modeli bu çelik maşalı ve microshift vitesli olanmış.