İnceleme B'twin ısı yalıtımlı matara

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
herkese merhabalar
yeni ürünler alıyorum aldıkça ürünlerin nasıl oldugunu paylaşmak konusunda içten gelen istek var
tabi benim aldıgım urunler daha çok ekonomık kullanıcılara hitap ediyor

(link)

özellikleri
500 ml su haznesi
3 saat süreyle içindeki sıvı sıcaklıgını sabit tutma (ısı yalıtım) hem soğuk hem sıcak

artı yönleri
19.90 gibi uygun fiyat

eksi yönleri
1 litrelik gibi gorunsede 500ml yeterlı gelmiyor su hemen bıtıyor
dış kabı cok cabuk çiziliyor
üst kapak saglam degil

1 haftadan beri kullanıyorum ilk gün suyu çalkalarken üst kapak kırıldı her hangi bir çarpma yok onun haricinde herhangi bir kötü koku almadım
nihayet olarak kış ayları için şart değil ama yaz ayları ıcın çok kullanışlı ısı yalıtımsız fiyatına göre ısı yalıtımlı bir matara alınabilir

Scudo

İbrahim A.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.011
Bisiklet
Specialized
İnceleme için teşekkürler. Şimdi bu ürüne bakıyordum, forumu açtığım gibi en üstte gördüm :) 500ml çok küçük. Bence kışın çay, kahve koymak için güzel bir ürün. 500ml suyu taşıyacağıma süper marketlerden 50 kr'ye alırım. 40 kez su alsam aynı paraya gelir. Uzun yol için zaten 500ml az. Öte yandan ısıyı 3 saat koruması büyük başarı. hem de 20 tl.. Küçük olması büyük eksi.

• Beğen
Tepkiler: nuruasakir

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin

Burak Boralılar

Daimi Üye
Tepki
183
İsim
Burak B.
Bisiklet
Kron
Mağazada bende gördüm o matarayı modeli rengi çok hoşuma gitti. İçerisinde beyaz olan bölüm çıkıyor. Yalıtım önemli olmadığı zamanlarda o bölüm çıkarılıp daha fazla su koyulabilir sanırım. Bence fiyatına göre özellikli ve güzel bir ürün.

nuruasakir

Forum Bağımlısı
Tepki
320
İsim
recep
Bisiklet
Salcano
@BF Okuru saolun aldıgımız urunlerı paylasırsak ekonomık olarak zararı en aza ındırırız dıye dusunuyorum

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Benim de mataram bugün geldi. Arkadaşın dediği gibi kapağı biraz zayıf duruyor. Polisport üretimi, Portekiz malı.
Plastiğin üzerinde ise 2 numara yazıyor. 2 Numara ile ilgili internet bilgisi ise şu şekilde.
''2. HDPE
HDPE High-Density Polyethylene (Yüksek Yoğunluklu Polietilen)'in kısaltmasıdır. Gıdalarla kullanımının güvenli olduğu kabul edilir. BPA içermez. Bulaşık makinesinde yıkanabilir, mikrodalga fırında kullanılabilir.''

ilker

Forum Bağımlısı
Tepki
987
İsim
İlker
Bisiklet
b'Twin
Ekleme yapayım, yukarıda bazı arkadaşlar da yazmışlardı 500ml yetersiz diye. Benim için yetersiz değildi gerçi ama 500 ml için, her ne kadar termal de olsa boyutları çokça büyüktü. Yol bisikletine bir türlü yakıştıramadım, bu sebeple iade ettim.

DOKTORBEY

Forum Demirbaşı
Tepki
268
İsim
Samet
Bisiklet
Bianchi
arkadaşlar her gün okula gidip geliyorum yolculuk yaklaşık 1 saat bana sıcaklık muhafaza derecesi yüksek olan önerebileceğiniz bir f/p ürünü var mıdır ? Şimdiden teşekkürler....:):)

MuratCan59

Üye
Tepki
13
İsim
Murat Can Çetinkaya
Bisiklet
b'Twin
(link)

aynı ürünün güncellenmiş hali ve makul bir fiyat .