Bryton Rider 310 Gps ve Garmin Edge 520 Bisiklet Bilgisayarı

Hangisini tercih edersiniz

• Bryton Rider 310

• Garmin Edge 520

Sonuçlar ancak oy kullandıktan sonra görülebilir.

celilcetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
1.106
İsim
Celil ÇETİNER
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Değerli arkadaşlar forumda bu ürünü kullanan arkadaşlar var mı ? Tavsiye ederler mi. Yoksa az daha verip garmin 520 almak daha mı mantıklı olur ?

(link)

(link)

Scudo

orneken

Aktif Üye
Tepki
108
İsim
Engin O.
Bisiklet
Corratec
Aradaki fark az olsa garmini al diyebiliriz ama biri diğerinin iki katından fazla. Garminin muadili Bryton 60 dır. İlla ikisi arasında seçim yap derseniz hala 310 derim. Çünkü ihtiyaç duyulacak temel özelliklerin hepsi var. Turcuların işine yarayan navigasyon yönlendirme yok ama.

celilcetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
1.106
İsim
Celil ÇETİNER
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@orneken navigasyon hiç kullanmayacağım bir şey çok lazım olursa telefondan faydalanırım. bryton 310 ihtiyacım olan bütün özelliklere sahip gibi duruyor.

Bryton rider 310 elime ulaştı montajı yapıp kısa da bir tur attım iyiki almışım. nabız ölçeri ilk kez kullandım. 170 leri görünce şok oldum. tavsiye ederim.

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
Bende kısa süredir bryton Rider 310 kullanıyorum şu ana kadar oldukça başarılı buldum. Benim eski timex gpsi çok uzun sürede buluyordu bryton şak diye gpsi buluyor. Ayrıca malzeme kalitesi çok iyi şarj süresi ise müthiş tam fiyat performans. Bike24, Bikedisconnt, ebay da bulunabiliniyor. Ayrıca garminin hıZ kadans nabız sensörü ile uyumlu. Tüm ant+ aksesuarlarla uyumlu çalışacaktır (istisna modeller hariç)

• Beğen
Tepkiler: celilcetiner

celilcetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
1.106
İsim
Celil ÇETİNER
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
bike24 den aldım ben 7 günde elimde oldu. nabız olayı harika. artık hızdan ziyade gözüm nabızda olacak.

UtkuK

Aktif Üye
Tepki
135
İsim
Utku Karaarslan
Bisiklet
Cannondale
Ben de rider 310 kullanıyorum oldukça memnunum. Sensörlerimi hem bluetooth hem de ant+ yayın yapan cinsten aldım. Nadiren navigasyon ihtiyacım olursa akıllı telefonu da birilkte kullanıyorum...

• Beğen
Tepkiler: celilcetiner

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@celilcetiner

Garmin öncesi Bryton kullandım. İşinizi fazlasıyla görecektir. Sadece gps sapmalarını zaman zaman yaşayabilirsiniz. Örnek olarak, cadde üzerinden gittiğiniz halde, apartmanların üzerinden veya yolun dışından geçmişsiniz gibi kayıtlar görebilirsiniz. Paylaştığınız kayıtta benzer durumlar var. Bu duruma da çok takılmayın derim. Güle güle kullanın.

Tepki
10
Bisiklet
Scott
Bryton Rider 310 T modelinde, sürüş sonrasında stravaya yükleme yapmak için kablo ile bilgisayara bağlantı mı yapmak gerekiyor?
genelde inceleme videolarında bu şekilde görünce emin olamadım.

Eibec

Aktif Üye
Tepki
92
Bisiklet
Giant
Benim gibi yeni baslayanlar icin bryton 310 daha iyi midir?

• Beğen
Tepkiler: Resul Yılmaz

celilcetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
1.106
İsim
Celil ÇETİNER
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Eibec aynen. garmin ile arasında bir fark yok harita dışında.

• Beğen
Tepkiler: Eibec

cagugur

Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
Bende şimdi sipariş verdim.

(link)

129,11 EUR tuttu.

Bu ürün PTT kargo ile mi dağıtılacak.Birde vergi ödemem gerekecek mi? Gerekiyorsa nereye ne kadar ödemem lazım?

celilcetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
1.106
İsim
Celil ÇETİNER
Başlangıç
1964—65
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@cagugur evet ptt kargo ile gelicek kapıda memura 75-80 tl Ödemesini yapıp alacaksınız. Siparişe onay gelince size takip numarası mail atarlar oradan takip edebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: cagugur

S.Çal

Daimi Üye
Tepki
700
İsim
Soner ÇAL
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@cagugur bende yakın zamanda aynı siteden aldım ürünü 1 hafta bile sürmüyor gelmesi. gümrük bedeli, damga vergisi, gümrüğe sunum ücreti toplam 66.60 TL ücret ödedim

cagugur

Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
@S.Çal Mükemmel.inşallah benim siparişimde sizinki gibi hemen gelir.:)
Forum'da bu ürüne ait bir inceleme var mı? yoksa biz yaparız artık:cool:

UtkuK

Aktif Üye
Tepki
135
İsim
Utku Karaarslan
Bisiklet
Cannondale
@Bora Türkoğlu Stravaya veri aktarımı için, ya usb üzerinden bağlanmalı ya da bluetooth ile cep telefonu uygulamasına aktarıp daha sonra stravaya gönderebilirsiniz..

cagugur

Üye
Tepki
59
Bisiklet
Dahon
@UtkuK Strava / Endomondo / Runstatistic 'e veriyi aktardığınızda kalp ritim bilgilerini de aktarıyor mu? Yoksa illaki bu progamlarında premiumlarını almamız gerekiyor?

S.Çal

Daimi Üye
Tepki
700
İsim
Soner ÇAL
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@cagugur yapalım küçük bi inceleme inşallah :) stravaya yükleme yaptığınızda telefon üzerinden verileri göremiyorsunuz. premium üyelik istiyor. ama pc üzerinden verileri incelediğinizde tüm veriler aktarılmış şekilde görünüyor. Benim farkına vardığım bir özellik var, Cihaz yükseklik verilerini basınç sensörüne göre kaydediyor. stravaya yüklediğinizde gps verilerine göre yükselti çıkmıyor. strava bununla ilgili yükseklik kısmında bildirim gösteriyor yükseklik doğrulaması şeklinde. yükseklik doğrulaması yaptığınızda eğim yükseklik verileri gps verisine göre güncelleniyor.

Tepki
10
Bisiklet
Scott
@UtkuK teşekkürler. Sanırım f/p açısından uygun bir cihaz.

Ben de eğer alma kararı verirsem kullanım sonrası deneyimlerimi paylaşacağım mutlaka.

Uygulaması aracılığı ile strava yüklemesi sonrası telefondan verilerin, premium üyelik olmadığında kısıtlı görülüyor olması bir handikap..

• Beğen
Tepkiler: cagugur