Brooks hakkında her şey

Savgat83

Üye
Tepki
64
İsim
Mert
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Aynen. Brooksun satış fiyatı maliyetinin en az 5 katı. Bundan hoşuma gitmiyor, yoksa elma yeşili deri gidon bandı ilgimi çekiyor
Haklısınız aslında çok güzel ama pahali. Mikrofiber nasıl peki? Memnun musunuz?

Scudo

Upper Architect

Daimi Üye
Tepki
423
İsim
Numan
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Haklısınız aslında çok güzel ama pahali. Mikrofiber nasıl peki? Memnun musunuz?
Dediğim gibi 25.4 gidon için az ince hissettiriyor. Ancak rahat, şimdiye kadar kirlenmedi, süngerle kauçuk arası bir hissiyat veriyor. Fiyat olarak makul, ve deriden farklı olarak bakım gerektirmiyor.

Savgat83

Üye
Tepki
64
İsim
Mert
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Dediğim gibi 25.4 gidon için az ince hissettiriyor. Ancak rahat, şimdiye kadar kirlenmedi, süngerle kauçuk arası bir hissiyat veriyor. Fiyat olarak makul, ve deriden farklı olarak bakım gerektirmiyor.
İkisi arasında düşüneyim ozaman. Ama yarı fiyatına onuda göz önünde bulundurmak lazım. Teşekkürler

Upper Architect

Daimi Üye
Tepki
423
İsim
Numan
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İkisi arasında düşüneyim ozaman. Ama yarı fiyatına onuda göz önünde bulundurmak lazım. Teşekkürler
Uygun fiyattan parça deri alıp, şerit şeklinde keserseniz ucuza deri gidon bandını mal etmiş olursunuz

(link)

Savgat83

Üye
Tepki
64
İsim
Mert
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Kafama iyice yattı kendi gidon bandimi yapacağım. Deri var kesip yapacagim. Ama tıpa olarak ne yapayım? Şarap tipasi falan olur mu ki?
Sonra çıkarmasına var tabi bunu.

Tepki
137
İsim
Ömer AYVAZ
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Brooks deri gidon bandı kullanıyorum 3 4 senedir ve yağmurda ıslanması sıkıntı olmuyor. Ayrıca düşme durumlarında çok dayanıklı olduğunu gördüm. Bisiklete çok hoş bir hava veriyor. Rahatlık için önce sünger gidon bandı çektim sonra üzerine Brooks deri gidon bandını sardım. Böylelikle konforlu oldu.

Upper Architect

Daimi Üye
Tepki
423
İsim
Numan
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
8 senedir kullanıyorum her 3 ay da bir bakımını yaparım temizlerim yağlarım kaliteli boya ile boyarım ve parlatırım rutin şekil de her üç ay da bir kısaca bakarım buyurun fotoğrafları.246556 dosyayı görüntüle246557 dosyayı görüntüle
Pantolonun resmini de atabilir misiniz?
Kafama iyice yattı kendi gidon bandimi yapacağım. Deri var kesip yapacagim. Ama tıpa olarak ne yapayım? Şarap tipasi falan olur mu ki?
Tıpa zorunlu mu ki?

Eshquia™

Forum Bağımlısı
Tepki
2.410
İsim
Ayhan Balbunar
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben yaptım, şahane oldu 😊

Tepki
1.236
Başlangıç
1981—82
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Pantolonun resmini de atabilir misiniz?

Tıpa zorunlu mu ki?
Hayırdır defile mi yapacağız acep ? Anladım merak etmeyin arabın yağı gibi yağ ve boya sürmüyorum her şey kararın da olduğu için pantolon ve benzeri elbiseler de hiç bir leke yağ boya gibi bir şey kalmıyor. Bahçe benim bağ benim 😎

Eshquia™

Forum Bağımlısı
Tepki
2.410
İsim
Ayhan Balbunar
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayırdır defile mi yapacağız acep ? Anladım merak etmeyin arabın yağı gibi yağ ve boya sürmüyorum her şey kararın da olduğu için pantolon ve benzeri elbiseler de hiç bir leke yağ boya gibi bir şey kalmıyor. Bahçe benim bağ benim 😎
Yok, izler birbirini tutuyor mu diye bakacağız 😆

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.274
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Espri yapıyor olabilirsiniz üslubunuz bana göre yanlış yaş haddiniz de benden fazla .......Kesiyorum sizlere saygılarımı sunuyorum
Hayret demi Tolga, nekadar pantolun ve iz meraklisi varmis. Pantolonunu bi göstersene meraklarini gidersinler. :koptum: :koptum: :koptum: :koptum:

Upper Architect

Daimi Üye
Tepki
423
İsim
Numan
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Ondan değil, bende de elma yeşili b 17 var. Tahmin edersiniz ki rengi kararmakta. Boyanınca pantolonda renk değişikliğine yol açmıyorsa belki bende rengini tazelerim. Bundan sordum.
Delikleri nasıl yaptınız?

Son düzenleme:

Savgat83

Üye
Tepki
64
İsim
Mert
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Fixed Gear
Brooks deri gidon bandı kullanıyorum 3 4 senedir ve yağmurda ıslanması sıkıntı olmuyor. Ayrıca düşme durumlarında çok dayanıklı olduğunu gördüm. Bisiklete çok hoş bir hava veriyor. Rahatlık için önce sünger gidon bandı çektim sonra üzerine Brooks deri gidon bandını sardım. Böylelikle konforlu oldu.
Bende brooks deri gidon bandi alıp kullanacağım. Deri görüntü hoş olur diye düşünüyorum. Mevcut bandı sökmeden mi sardiniz siz? Bende sökmeyim ozaman. Resim atabilirmisiniz nasıl bir görüntü oldu?