Bostancı

Mehmet Altuğ

surrender.to.music
Tepki
7.503
Bisiklet
Scott
Cadde Bisiklet'in web sitesinde AVID Elixir fren balatası olarak şu ürün listelenmiş:

(link)

Eğer sipariş edilen ürün buysa, ürün sayfasında balataların Baradine marka olduğuna dair hiçbir ibare bulunmuyor. Firma müşterisini açıkça yanıltmış oluyor bu durumda.

Scudo

Koray Yılmaz

Daimi Üye
Tepki
146
Bisiklet
Specialized
Hiç beklemeyin iade edin. Böylesi satıcılara zerre tolerans göstermemek gerek.
İade ettim zaten ustune de sattiklari urunun gorselini ve orjinal avid gorselini ve bana gelen paketin görselini mail attim. Ustune WhatsApp'tan cevap geldi ve hala hatanin bende olduğunu iddea ediyorlardi. Benim hatamı mazur gorup kendi hataları gibi görmüşler.

Cadde Bisiklet'in web sitesinde AVID Elixir fren balatası olarak şu ürün listelenmiş:

(link)

Eğer sipariş edilen ürün buysa, ürün sayfasında balataların Baradine marka olduğuna dair hiçbir ibare bulunmuyor. Firma müşterisini açıkça yanıltmış oluyor bu durumda.
Aynen bu ürün hatta urun uzerindeki kod vs. yazılar orjinal avid uzerindeki ile ayni yani urun girseli avid'e ait. Ama hata bendeymis

Burak Altaç

Forum Bağımlısı
Tepki
5.118
İsim
Burak Altaç
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bir kaç kere mecburiyetten yolum düştü. En son gittiğimde lastiğe hava bastıktan sonra, basınç saati bozuk olduğu için kontrol edemedi. "Ben yıllardır bu işi yapıyorum. Bu lastikte tam değerinde hava var" iddiasından sonra (mecburen haha deyip geçtim) benzinciye uğradığımda ,lastikte yarı yarıya hava olduğunu gördüm. Bir daha da hiiiç mi hiç işim olmaz.

• Beğen
Tepkiler: firestone
Tepki
167
İsim
Agah Sert
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben İstanbulda ise internetten almak yerine gidip direk alışverişi tercih ediyorum,
Hem satıcıyı tanımak ve ilerdeki ihtiyaçlar için bir fikir edinmek için
İstanbul dışında direk telefon ederek önce nabız yoklamayı tercih ediyorum,

Malesef Bisiklete olan ilgi artmaya başlayınca bu ve bunun gibi bir sürü eleman ortaya çıktı , Bostancı - Kızıltoprak arasındaki bisiklet mağzaların % 70'i müşteriye bu şekilde davranıyor , Hele birde bu işe yeni başladıysanız ve size de çok anlamadığınızı hissederlerse

Bizler seçici olursak bu ve bun gibi zihniyetler de ortadan kalkacaktır

buzlubadem

Aktif Üye
Tepki
86
İsim
Sertaç
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
15-20 gün önce ben de presta adaptör almak için dükkana girdim .

Umursamaz ve isteksiz bir tavırla verdi. Müşteriye karşı tutumu o 1 dakikalık alışverişten dahi anlaşılıyordu.

Tolga Özdemir

Gereksiz Üye
Tepki
2.090
İsim
Tolga Özdemir
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur

FelixTheCat

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Betül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konu eski ama yeni başlık açmak yerine burdan yzmak istedim. Sabah 6 civarı Bostancı- Tuzla yapan var mı?

Burak Altaç

Forum Bağımlısı
Tepki
5.118
İsim
Burak Altaç
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Konu eski ama yeni başlık açmak yerine burdan yzmak istedim. Sabah 6 civarı Bostancı- Tuzla yapan var mı?
Pazar günleri içinse katılabilirim. Düzenli güzergahım Kadıköy-Kartal zaten,ara sıra Tuzla'da yapıyorum.

• Beğen
Tepkiler: FelixTheCat

FelixTheCat

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Betül
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Pazar günleri içinse katılabilirim. Düzenli güzergahım Kadıköy-Kartal zaten,ara sıra Tuzla'da yapıyorum.
Hafta içi sürüşler yapıyorum, haftaya pazar günü velocity216 adında bir grup gördüm instagramda onların bi eğitim süreci olacakmış ona katılma planım var daha sonraki haftalar için haberleşelim bende Kartal bostancı yapıyorum genelde şimdi yağ yakımı için zone2 antrenmanı yapma planım var

Burak Altaç

Forum Bağımlısı
Tepki
5.118
İsim
Burak Altaç
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hafta içi sürüşler yapıyorum, haftaya pazar günü velocity216 adında bir grup gördüm instagramda onların bi eğitim süreci olacakmış ona katılma planım var daha sonraki haftalar için haberleşelim bende Kartal bostancı yapıyorum genelde şimdi yağ yakımı için zone2 antrenmanı yapma planım var
Hafta içi iş olduğu için sabah imkansız ama müsait olduğunuz başka Pazarlar için haber verirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: FelixTheCat

timsah83

Üye
Tepki
25
İsim
ufuk
Bisiklet
Sedona
Herkese Merhaba;
Kozyatağında ikamet ediyorum. 2, 2.5 aydır aktif olarak bisiklete binmeye başladım. Haziran ayından itibaren her gün sabah işe gidip geliyorum. Kozyatağı -Koşuyolu güzergahı. Toplamda günde yaklaşık 22km civarı yapıyorum. Şu anda da arada akşamları çıkmaya başladım. Toplamda da yaklaşık 650 KM gibi bir mesafem var. 2 3 gündür kozyatağı - dragos yapıyorum oldukça keyifli geliyor.
teşekkürler.

dosumak

Üye
Tepki
34
İsim
doğan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bostancıya yakın oturuyorum, yaş 33 yolun yarısı olsa da günlük ulaşımımı bisikletle yapıyorum, keyif amaçlı da çoğu kez çıkıp 15-20 km kadar kısa kısa sürüşler yapıyorum :) iş güç, evlilik derken kalan vakitlerde =) yine de son 1 senede 1000 km ye yakın sürüş yapmışımdır :) genelde elektrikli bisiklet kullansam da arada diğer bisikleti de unutmuyorum =) denk gelirsek siz değerli forumdaşlarımla da sürüşler yapmak güzel olur :)

Noldor

Herr Bockolog
Tepki
2.033
İsim
Caner Kocaman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
1645638796510.png

Sebebi de şuymuş;
1645638813502.png

iyi de, o rampa migrostan önce de orada vardı...
ve sebebi yanlış bilmiyorsam, orada bulunan otobüs durağına engellilerin, pusetlilerin ulaşmasıydı...

Şimdi karşı itiraz gelmiş, nero'nun kadıköy yönüne yeni bir rapma açılması için... bakalım nasıl sonuçlanacak...

Googlemaps'de 2017 kasımda dahi o rampa görünüyor...
1645639347185.png

• Beğen
Tepkiler: Murat B.

Burak Uğurlu

Forum Bağımlısı
Tepki
4.133
İsim
Burak Uğurlu
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
283363 dosyayı görüntüle

Sebebi de şuymuş;
283364 dosyayı görüntüle

ve sebebi yanlış bilmiyorsam, orada bulunan otobüs durağına engellilerin, pusetlilerin ulaşmasıydı...

Şimdi karşı itiraz gelmiş, nero'nun kadıköy yönüne yeni bir rapma açılması için... bakalım nasıl sonuçlanacak...

283365 dosyayı görüntüle
Klasik senaryo. Delinin biri kuyuya bir taş atmış bin akıllı çıkaramamış hesabı. Adam diyor ki ben mal mal önüme bakmadan yürüyorum, belediye de AA şikayet var şimdi bir reaksiyon vermezsek kulak asmadı derler hooop rampa iptal, sonrası da ülkede hep yaşanan senaryo olur. Belediyeye ihtar çekilir, o rampanın neden orada olduğu vs yazışmalar, sonra yetkili bir abi devreye girer "la olm mal mısınız araştırmadan ne diye kapattınız rampayı, açın hemen tekrar" der. Hoop rampa geri gelir. O şikayet eden vatandaş "yaağğğğ neden amaaağğğğ" der, ona da çam sakızı çoban armağanı bir cevapla sıvazlama karışımı bir cevap ile dönerler, adam devam ederse bu sefer "höğlöğ höğlöğ" gibisinden ben yaptım oldu de get ötede bayıl derler. Konuyu da soğumaya bırakırlar. Hep böyle olmuştur ve olmaya da devam edecektir 😇

gunerokn

Forum Bağımlısı
Tepki
2.510
İsim
okan
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
O rampa benim de çok işime yarıyordu, demek ki artık vapur iskelesi önündeki rampayı kullanacağız.
Lakin buradaki asıl meselenin rampa olmadığı düşüncesindeyim. Asıl mesele Migros'un oraya gelmesi.

• Beğen
Tepkiler: Murat B.

BirLebowski

Forum Bağımlısı
Tepki
2.744
İsim
ERAY
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
283363 dosyayı görüntüle

Sebebi de şuymuş;
283364 dosyayı görüntüle

283365 dosyayı görüntüle
İlk fotoyu ben çektim hem burda hem de Twitter da gördüm bisiklet camiası küçükmüş cidden :) sadece bi Whatsapp grubundan paylaşmıştım
Orası Migros tan önce elbette Hatta Migros kamyonları mal indirirken orayı kapatıyor zaten Migros’tan beri kullanılması zorlaşmıştı
Lakin şikayet eden kişi, önüne bakmadan yürüyor diye buranın kapatılması oldukça saçma ,

• Beğen
Tepkiler: Burak Uğurlu

akgulcemal

Forum Bağımlısı
Tepki
944
Bisiklet
Focus
Ne kadar saçma bir bahane ile başvurulmuş gerçekten , madem öyle Caddebostan tarafında trafik lambalarının diplerinde yola inen bütün rampaları kapatsınlar. Sık sık kullandığım bir rampaydı kötü olmuş , Anadolu yakasının en çok bisikletli trafiğinin olduğu kaldırım olabilir orası.

Noldor

Herr Bockolog
Tepki
2.033
İsim
Caner Kocaman
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ne kadar saçma bir bahane ile başvurulmuş gerçekten , madem öyle Caddebostan tarafında trafik lambalarının diplerinde yola inen bütün rampaları kapatsınlar. Sık sık kullandığım bir rampaydı kötü olmuş , Anadolu yakasının en çok bisikletli trafiğinin olduğu kaldırım olabilir orası.
Rampalar değil de, şu her direk dibine bağlanan ve kaldırımı işgal eden "martı"lara bir çözüm bulmak gerek...

Burak Uğurlu

Forum Bağımlısı
Tepki
4.133
İsim
Burak Uğurlu
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Sırf bu sebeple o kısmı hep yoldan geçerim.

• Beğen
Tepkiler: Bir vatandaş