Bmx Ayakkabısı

mehmert96

Aktif Üye
Tepki
167
Arkadaşlar benim ayakkabı almam lazım bmx ayakkabısı alıyım dedim bi ayakkabı buldum bu ayakkabı sizce uygunmuhttp://www.adidas.com/images/productcatalogue/images/products/667848_F_x_r.jpg

• Beğen
Tepkiler: isakcan
Scudo

EmirhanKarasu

Forum Demirbaşı
Tepki
331
valla ben kaykaycıların falan kullandıgı etnies almıstım baya rahat oluyo istersen bi arastır..

• Beğen
Tepkiler: isakcan

İbrahimBAKAN

Forum Bağımlısı
Tepki
319
Bisiklet
Scott
mehmet geniş tabanlı ve genellikle sk8 ayakkabısı diye geçen ama extreme spor ayakkabısı olarak da geçen geniş tabanlı platform pedalın genişliğine ve çivilerine uygun ayakkabılar almalısın.x4tune bu konuda iyidir.Şuana kadar etnies,dc,vans akullandım.Etnies callicut tercih ederim yada sheckler tercih ederim.Vans alacaksan tabanına dikkat et.Onlar ayakkabılarının hepsini sk8 e göre ayarlıyorlar.Dc çok geniş tabanlı.Çok rahat.Ama sade olan modelleri var.Yine tabanına dikkat etmelisin.Gösterdiğin ayakkabıları ben basketbolda kullandım :D.Bmx için alcaksan alma.Ama illa adidas diosan superstarlar işini görür.Nike istiyorsan da nike 6.0 serisi ayakkabıları bmx için tasarlanmış geniş ve rahat.Fakat bu seri ayakkabıları her yerde bulamazsın.Ne marka alacaksan al.Tabanının genişliğine ve pedaldaki çivilerle uyum sağlayıp sağlamayacağına bak.Etnies,emerica,vans,dc ve globe bu işte en iyilerdir.

mehmert96

Aktif Üye
Tepki
167
İbrahim abi çok tşk ederim benim zaten superstarlarım var verdiğin bilgiler için tekrar teşekkür ederim ben hangi ayakkabıyı alcağıma karar verdim saol:)