Bisikletimin marka modelini bulamıyorum

Klasik bilgisi olanlar !!!

• Klasik bisiklet bilgi

• Adsız bisiklet

• Toplam katılım
    2

Bisikletsurenadam

Daimi Üye
Tepki
125
İsim
Emrulah ALTAN
Bisiklet
Diğer
Nisan ayından beridir hala kullanmakta olduğum bisiketimin üzerinde herhangi bir marka modeli yok. Aldığım kişi bana bir rus bisikleti olduğunu söyledi ve sele altında 74' yazıyor bu kadro olamayacağına göre kanımca modeli diye düşünüyorum arka aktardı exage 300 yazan bir a300 shimano frenler ruble harici herşey shimano aynakol dahil koltuk ayar pimi üzerinde ursus yazsada bişey bulamadım sadece ise gidip gelmek için kullandım ve 2000 km yi gectim ve şimdi merak içindeyim ben neyi kullanıyorum diye. Bilginiz varsa lütfen paylasiniz.

Dosyalar

Scudo

gmfaruk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.093
Bisiklet
Kron
Bisikletin tam resmini paylassan bulunur

Yalchinosis

Daimi Üye
Tepki
319
İsim
Yalçın
Bisiklet
Dahon
Ben de anketi anlayamadım.

Ayrıca bisikletin tam boyut resmini merak ediyorum.

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@Bisikletsurenadam
Bisikletin tam boy resmi, hatta ayrıntılı başka resimleri de varsa fikir veren olabilir.

Bisikletsurenadam

Daimi Üye
Tepki
125
İsim
Emrulah ALTAN
Bisiklet
Diğer
Forumda yeniyim ilk paylaşım zorunlu dedi bende uygun bişey yazdım resimleri atayım ama net neti biraz yavaş bende googleye çok sey yazdım ama elde tutulacak birşey bulamadım.

Tahir Keskin

Forum Bağımlısı
Tepki
2.003
İsim
Tahir Keskin
Bisiklet
Kron
@Bisikletsurenadam
Siz yine de internetin güzel olduğu bir yerden fotoğraf atmaya çalışın.

Bisikletsurenadam

Daimi Üye
Tepki
125
İsim
Emrulah ALTAN
Bisiklet
Diğer
Beldesan olma ihtimali çok düşük çünkü o dönem yol bisikletleri buna pek benzemiyor

Net uygun oldukça resimler artıracağım

Dosyalar

Fanonn

Aktif Üye
Tepki
138
Bisiklet
KTM
http://mcdn01.gittigidiyor.net/13560/tn120/135604704_tn120_0.jpg?1444375147 Benziyor gibi geldi bana

Fanonn

Aktif Üye
Tepki
138
Bisiklet
KTM
@Bisikletsurenadam Deliklerin amacı ne olabilir, bisikletin orijinal halinde bu deliklerin bulunduğundan emin misiniz?

Bisikletsurenadam

Daimi Üye
Tepki
125
İsim
Emrulah ALTAN
Bisiklet
Diğer
@Fanonn Aldığım adam öyle uğraşacak biri değidi ama genede başka biri yapmis olabilir ama o deliği niye açsın ki o kadar düzgün bir şekilde fabrikasyon gibi

• Beğen
Tepkiler: Fanonn

Fanonn

Aktif Üye
Tepki
138
Bisiklet
KTM
@Bisikletsurenadam ben ne amaçla bu deliklerin açıldığını bilemedim doğrusu. Hiçbir bisiklette benzeri bir şey de görmedim. Ama bisikletin modeli, boyama tarzı, üzerindeki malzeme Beldesan'a çok uygun. Bende bir Beldesan Rabbit olduğu için, bisikletinizi görür görmez Beldesan olabileceğini düşündüm. Beldesan Rabbit artık neredeyse klasik sayılan güzel bir modeldir. Ben de çok severek kullanıyorum. Beldesan olsa da olmasa da bisikletinizi güle güle kullanın. Sevgiler, saygılar.

• Beğen
Tepkiler: Bisikletsurenadam

Bisikletsurenadam

Daimi Üye
Tepki
125
İsim
Emrulah ALTAN
Bisiklet
Diğer
Bende rus sanmıştım en azından adam bana rus demişti @Fanonn demekki oda bilmiyor ne olduğunu bende memnunum ama artık sl 500 veya triban 3 ile 2016 baharında güncel bir sey ile devam etmek daha makul gibi. Senin bisikletinin ağırlığı kac kg . teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Fanonn

Fanonn

Aktif Üye
Tepki
138
Bisiklet
KTM
@Bisikletsurenadam Doğrusu bisikleti tartmak aklıma gelmedi hiç. Bunlar çelik kadrolu modeller olduğu için çok hafif sayılmazlar. Ben üzerindeki malzemeyi söküp önde ve arkada birer dişliyle tek vites bisiklet olarak kullanıyorum. Böylelikle biraz daha hafifledi bisiklet. Benim için bir kilogram daha ağır veya hafif olması çok önemli değil. Beldesan Rabbit de her yol bisikleti gibi yolda akıcı bir bisiklet. Daha modern bisikletlere ben de arada bakıyorum ama bu eski model bisikletler gibi beni cezbetmiyorlar doğrusu.

• Beğen
Tepkiler: velespit7