Bisikletimi kim görse çamur atıyor

Emre G.

Forum Bağımlısı
Tepki
796
İsim
Emre Gulen
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Çevremizin tepkisine bakarsak bisiklet kullanmamamız gerekiyor. Siz beğendiyseniz sorun yok keyif almaya bakın.

• Beğen
Tepkiler: Ozan A.
Scudo

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
@Ozan A.

net çekemedikleri için, yalnız scott ı o fiyata bulmuşunuz bravo

• Beğen

Sarper Tuncer

Forum Demirbaşı
Tepki
310
İsim
Sarper
Bisiklet
Mosso
Hiç bir işten anlamayıpta en çok bildikleri şeymiş gibi davranan kişiler çok fazla kardeşim. bence güzel, güzel değil diyenle/laf edenle de tartışırım.

• Beğen

S.Paker

Aktif Üye
Tepki
100
Ne çok düz maşa, şehir lastikli MTB varmış :)

Güle güle kullan - tuhaf göründüğünü kabul etmek lazım ama yüzümde bir gülümseme yarattı bisiklet, sevdim ben de.

• Beğen

newhidalgo

Üye
Tepki
11
İsim
Hüseyin T
Bisiklet
Salcano
Benim cok hosuma gitti bisiklet bilip bilmeden konusanlari takma

• Beğen

hayatgezi

Aktif Üye
Tepki
66
İsim
Caner
Bisiklet
Salcano
@Ozan A. teknik özelliklerini bilmiyorum profesyonel değilim ama rengi şekli şemali 10 numara duruyor, beğendim renklerini :)

• Beğen

1brah1mmm

Daimi Üye
Tepki
18
Bisiklet
Merida
merhabalar başkaların dediklerine hiç takmayın bence. Kendi bisikletim içinde böyle yorumlar almıştım. merida tfs 1000 kadrom var mosso sabit maşa ve 1,35lik dış lastikleri olan mtb kullanıyorum :)

• Beğen

Ahmet.S

Aktif Üye
Tepki
51
İsim
Ahmet
Bisiklet
Bianchi
Çok güzel bisiklet bence. Aldırma onlara

• Beğen

Kübra C.

Aktif Üye
Tepki
154
Bisiklet
Sedona
Benzer çok bilmiş yorumlara ben de maruz kalmıştım ama hepsinin boş olduğunu gün geçtikçe anlıyorsunuz zaten. Bence de keyfini çıkarmaya bakın şimdilik, ilerde bütçeniz el verirse daha iyisini de alabilirsiniz neden olmasın :)

• Beğen
B

BF Okuru

Misafir
Maşa rengi sebebiyle biraz sırıtmış sadece. Güzel yani ben beğendim. :)

CandanC

Forum Bağımlısı
Tepki
1.347
Bisiklet
Whistle
görünüşü benim de hoşuma gitti... teknik kısım da çok önemli diil zaten.. lastiklerin yere sağlam bassın, arabalar senden uzak olsun yeter :)

aa bir de, biraz da çamurda sür, bisikletin sana çamur atsın ;)

• Beğen

D.Mustafa

Forum Bağımlısı
Tepki
754
Maşa çok hoş durmuş. Bazen zıt renkler daha çekici oluyor. Ki beyaz-mavi- siyah bence geyet güzel gözüküyor. Bak kimse beğenmez diyordun ama önemli olan senin beğenmen. Çünki o bisiklet onların değil senin.

• Beğen

hufucu

Aktif Üye
Tepki
59
İsim
kaan
Bisiklet
Sedona
"yav he he " sözüne alternatif olarak "Sorduk mu?" "Sana ne" gibi sözler var :) Güle güle kullan.Arkadaşlara katılıyorum maşayı kaplatabilir yada en azından uyum için yazılarını sökebilirsin .Kazasız belasız sürüşler.

B

BF Okuru

Misafir
Maşanın rengi dışında bisikleti çok iyi. Size tavsiyem sadece maşayı karbon kaplama ile kaplayın bisikletin albenisi ciddi artacaktır. Maliyeti size kargo dahil(link)olacaktır.

Kara Kartal

Daimi Üye
Tepki
276
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
Bak şimdi aklıma ne geldi :) Bundan 9 sene önce (Yaş 21 iken) köpek almayı kafama koydum kendi paramla alacağım o zaman sibirya kurdu (Husky) revaçta. Mavi gözleriyle meşhur malum. Bir pet shop'a gittim, ''Sibirya kurdu alacağım.'' dedim. Adamın elinde 4 tane yavru var masmavi gözlü. Ne kadar dedim ''300'' dedi bende de 175lira var. Dedim bende o kadar para yok. Olan paramı çıkardım verdim aldı saydı, bana iki dakika bekle dükkana da göz kulak ol dedi içeri girdi ve elinde maskeli bir sibirya kurdu ile geldi köpeği uzattı ve '' Al, bunu 175e veririm'' dedi. O diğer 4 köpeğin diğer kardeşiymiş tek farkı 2 gözü de kahverengi!

Neyse aldım hemen. Herkesin ki mavi benim ki kahve, (yani istisna) nasıl ilgi çekiyor bilemezsin. Bana da ilk başta 'Bu nasıl husy gözleri mavi bile değil' dediklerinde , 'Bu ender bulunan tür olm hiçbir yerde bulamazsınız bunu.'' dediğimde farkettim ki gerçekten işe yarıyor. Havam oldu 1500 :)

Ki bana göre yeryüzündeki en güzel Husky oydu.

Kıssadan hisse ;

Süspansiyonlu kalın teker MTB heryerde, sen istisnaya sahipsin tadını çıkar :) iyi sürüşler dilerim.

• Beğen
Tepkiler: remady35