Bisikletimden Geceleri Sesler Geliyor...

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.430
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Gece gece ne güldüm ya...:koptum::koptum::koptum::koptum::koptum::koptum:
18 yasinda bir genc forumla dalga geciyor ve bunuda basaramamis ki diyer arkadaslar kendisiyle dalga geciyor.

Bence sen bundan sonra korku filimleri bakma, sana iyi gelmiyor gibi geldi bana. yok odada kendi kendine yangin cikarmis yok bisikletden gece 2:30da motor sesi gelirmis.
Bu gece sen en iyisi uyuma cünkü bisiklet ayaklanir gece odana da gelebilir. :koptum::koptum::koptum::koptum::koptum:

:acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr::acpsnr:

Tepki
24
Bisiklet
Salcano
@fthugr23 bisikletten gelen sesler için okunacak dua yaz hocam gogıla. çıkar. o duayı günde 3 defa yani sabah öğle ve akşam ezanlarından sonra abdestliyken oku bisiklet başında. ama bisikleti de kıbleye doğru çevirmen gerekiyor. yoksa dua işe yaramaz seker başka yere gider mazallah. 1 haftaya sorunun çözülür.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.430
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
@fthugr23
Ozaman ne konustugunu bilmiyorsun, 18 yasindasin arti büyümüs olman gerekiyor. Böyle bir konumu olur, sen en iyisi kendin bi hocaya görün.
Bisikleti de saklama cikar o odadan, biraz ferahlasin kendine gelsin.

fthugr23

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Fatih Uğur
Bisiklet
Salcano
Kamera sisteminin sonucundan sonra herşey belli olacak..

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Akan

Harun ÇEVİK

Forum Bağımlısı
Tepki
989
İsim
harun çevik
Bisiklet
Diğer
Sokağa falan park ettiysen motora kedi kaçmıştır belki

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
:bsmagryr:Trolünüz batsın emi! Sıkıldık ulen bunlardan ilerleyin artık gülmüyoz bak:kahve: Unlike butonu acilen gelsin.

byhsyn34

Aktif Üye
Tepki
79
İsim
Hüseyin I
Bisiklet
Salcano
Ya abi saçma sapan şeylere inanıyorsunuz hikayelerden duyuyorsunuz sonra bunlar kafaya giriyor tabi ister istemez böyle yerlerden cıkıyor. Saçmalamayın. Bazen bizim evdede oluyor eşyadan ses geliyor sebebi ise televizyonlarda mesela gündüz kullanımdan sonra gece ısı değişikliğinden dolayı içindeki parçalar soğuyor. O soğuma esnasında genleştiği(yada tam tersi) için sesler çıkıyor. Sizinde eğer sorun kafada değilse büyük ihtimalle bisikleti koydugunuz yerdeki sarsıntıyla falan alakalıdır. Odaya gidince ses kesilmesinin sebebi ise şöyle söyleyim. Mesela içeride odada tv çalısıyor. Sesi kısık ama sesi yok. Ama onun yaydıgı bi sinyal var onu hissediyorsunuz coğu zaman( ben hissediyorum) o tv ile sizin oda arasından biri geçince o ses değişiyor yada tv kapanınca o ses gidiyor mesela. Bu olay bundan ibaret fazla kafa takmaya gerek yok kamera mamera da koysanız birşey cıkmaz. Gece perdeden camdan bi ışık yansır sonra bunu kamerada görürsünüz sonra korkarsınız. Emin olun kamera koydugunuz gece diyelim ki sizin karşı apartmandan bir adam ışık tuttu yanlışlıkla o da sizin perdelerin oradan gölge olarak yansıdı bisiklete farklı bir şekilde sonra sizin ruh halinizi düşünemiyorum. Ya da odada ışığı açtınız bi sinek geldi geçti önünden kamera da ise bu şekil gölgeden dolayı cok farklı bir hal aldı. Düşünsenize :)
Tamam vazgeçtim düşünmeyin. Cok kafaya takmayın bunlar olağan şeyler. Büyük ihtimalle yukarıda yazdıgım gibidir. Eğer cok endişe ederseniz de bisikleti farklı bir yere koyun. O bisikletin yerine başka bir alet koyn bisiklete benzer ondan da o ses gelir tahminimce. Ya da bisikletten yine gleiyorsa bisikletin esnemezliği ile ilgili bir sorunu olabilir. (tahminimce)

fthugr23

Aktif Üye
Tepki
122
İsim
Fatih Uğur
Bisiklet
Salcano
@byhsyn34 Aynen odada tüplü tv var .. Ondan olabilir mi gerçekten?

BicycleLover

Forum Demirbaşı
Tepki
363
İsim
lazım değil
Bisiklet
Salcano
@byhsyn34

Hocam sen naptın ciddi yazdın mı o kadar şeyi bu konu için

byhsyn34

Aktif Üye
Tepki
79
İsim
Hüseyin I
Bisiklet
Salcano
@BicycleLover abi napayım konuyu gördüm aklıma eskiden izleidğim saçma sapan tv programları geldi sonra cevremdeklier cin peri masalları geldi sinirlendim biraz açıklamaya çalıştım umarım trolldür dedim 5 dk verdim cok değil ya :)
eet dostum tüplü tvdendir

• Beğen
Tepkiler: fthugr23

H.T

Forum Bağımlısı
Tepki
1.284
İsim
Hasan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Giant
Bisikletinde yatır var hocam.istihare namazi kıl yat.sor bakalim neymis derdi

tevvikemre

Üye
Tepki
7
İsim
tevfik emre verim
abi şu konu için dini de alet etmişsiniz ya başka bişi demiyorum :) iyi dalga geçiyorsunuz ha :)

dufpanla

Bisikletli Gezgin
Tepki
82
Bisiklet
Lapierre
arkadaş mutlu olmak için konu açmış bunda bence utanılacak yada ceza verilecek birşey yok. belki de ciddi olarak adlandırılan saçma sapan konulara ithafen açmıştır. yok bisikletle giderken burnum akıyor yk şuram ağrıyor yok yarama bakın falan konuları gibi. neyi engelliyoruz kime kızıyoruz. bence konuya yazan herkes olayın farkındaydı (ben öyleydim) eğlenmek için herkes birşey karaladı. kim ne kaybetti neyden oldu. daha önemli konularda daha sert tedbirler almak için böyle masum olaylara daha ihtiyatlı davranmalıyız. gülmenin herhangi bir maliyetinin olmadığını unutmayalım. iyi forumlar

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.