Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bisiklet Seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında mgazi tarafından paylaşıldı.

1. mgazi

mgazi Yeni Üye

Seviye:
    Maksimum 300 TL fiyatında tercihi 200-250 TL arasında olan. Şehir içinde kısa mesafelerde kullanabileceğim(işe gidip gelmek için), ayda yılda bir eğlence olsun diye kendimi dağlara vurabileceğim bir bisiklet arıyorum. Görünüş olarak açıkcası şehir bisikletlerini çok sevmiyorum bu nedenle dağ bisikleti istiyorum. Kilom 93kg boyum 181cm. En son 10 yıl önce bisiklete bindiğim için bu konuda hiçbir fikrim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. mgazi

mgazi Yeni Üye

Seviye:
    Anlıyorum sizi fakat elde avuçta bu var:)

3. Burak Oguz

Burak Oguz Forum Bağımlısı

Seviye:
    halesef arkadaş en azından 500tl ayırman lazım ki buda normal birşey olsun boyun ve kilonda bayağı yerinde bakıyorumda o yüzden bu kadar para lazım

4. Ozcan SEMET

Ozcan SEMET Kıdemli Üye

Seviye:
    Evet arkadaşlara katılıyorum bu fiyatlara istediğiniz bisiklete sahip olmanız biraz zor. Bence bi kaç ay daha bekleyip,bütçeyi arttırmak daha sonra aldığınız için mutsuz olacağınız bi bisiklet almaktan daha iyi olur diye düşünüyorum ve bu arada forumu takip edip daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

5. mgazi

mgazi Yeni Üye

Seviye:
    Teşekkür ediyorum hepinize. Madem bu şekilde olmaz diyorsunuz bir çaresine bakacağız artık napalım.

6. mgazi

mgazi Yeni Üye

Seviye:
    Forumu araştırdıktan sonra, 2 gün önce Salcano Ng650 almaya karar verdim. İlk gün 15 km, ikinci gün 23 km ve bugünde 10 km yol aldım. Toplamda 50 km'ye yakın yani. Bisikletten hiçbir şikayetim yok şimdilik. Sadece elciklerden/ellikden (adını tam olarak bilmiyorum) avuç içi ağrısı çekiyorum ve ayrıca sele bölgesinde sıkıntı büyük malesef. Yardımcı olduğunuz ve bilgilerinizi esirgemediğiniz için teşekkür ediyorum.

7. gurkan

gurkan Forum Demirbaşı

Seviye:
    Eldiven ve padli tayt kullanımı bu sorunlarınızı çözecektir.

8. mgazi

mgazi Yeni Üye

Seviye:
    Evet eldiveni bugün temin ettim ama pedli tayt işi bozuyor. Şehir içinde geziyorum sürekli. İşe, okula, arkadaşlara vs. gidiyorum. Bu durumda da tayt kullanmak pek hoş kaçmaz diye düşünüyorum.