Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Bisiklet federasyonu hakkında şikayetleriniz, istekleriniz ve eleştirileriniz...

İsteklerim;
Sadece bisiklet organizasyonu düzenlenmesi ve sporcu yetiştirmesi yetmez. Web sitesine baktığımda sadece bunu görüyorum.
Bisikletin sosyal yaşamın içinde daha fazla yer alması için gereken siyaseti de yapmalı. Daha çok bisiklet parkurları, park yerleri, yollar vs. gibi

Scudo
Sosyal medya hesaplarında özellikle instagram da yorumlara kapalılar.Sürekli mesaj atıyorum açın diye. İnsanların bir şeyler yazması , hesap sorması vs bunlardan çekiniyorlar. Özelden atılan mesajlara da dönüş yok ! Kesinlikle bildiklerini okuyan bir zihniyet ile yönetiyorlar , yada yönettiklerini zannediyorlar.

Bisiklet federasyonunun resmi sitesi hacklenmiş, mail uzerinden gelen linklere tıklamayın diye uyarilar var bilginize arkadaşlar.

Hacklenecek başka yer yokmuş gibi :snzdglsn:...

• Hahaha
Tepkiler: seko35.50
Federasyonun instagram hesabı da çalınmış sanırım. Birisi hikayesine koymuştu dikkat edin diye.

Federasyonun instagram hesabı da çalınmış sanırım. Birisi hikayesine koymuştu dikkat edin diye.

Doğru haber. Her halde aramızdan şu anki yönetime kızanlar dayanamayıp bastılar parayı, iki üç kişi tutup site ve instagram hesaplarını hacklettiler 😂
Screenshot_20220218-132519_Instagram.jpg

Lisans kontrol gibi gereksiz bir işlemin kaldırılması. Online kayıt olup doğruladıktan sonra ne gerek var ? Yarış sırasında parkurun değişmesi veya kısaltılmasının olmaması.

Federasyonun internet sitesinden sporcu kayıtları başlamış.Bisnete veri aktarımı sağlanması amacıyla sporcuların kayıt ettirmesi gerekiyor.
Saygılar...

Federasyonun internet sitesinden sporcu kayıtları başlamış.Bisnete veri aktarımı sağlanması amacıyla sporcuların kayıt ettirmesi gerekiyor.
Saygılar...
Web sitesi düzgün programlanamamış sanırım. Çeşitli hatalar veriyor, kayıt e mail hatası verdi, sonra da başka hatalar verdi.

Web sitesi düzgün programlanamamış sanırım. Çeşitli hatalar veriyor, kayıt e mail hatası verdi, sonra da başka hatalar verdi.
Evet hata veriyor. En azından kullanıcı adı ve parola geliyor :D
Lisanları aktif olanlar sisteme girebiliyormuş.Bilgilendirme email atmışlar...

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ag249
Hotmail adresimi kabul etmedi gmail verdim. Ayrıca klübüm ve yarış sonuçlarım gözükmüyor

Federasyonun instagram sayfasındaki hikayesinde birileri gene para kazanma yolları için ortak arayışına girmiş :D
Aşırı saçma bir şey olmuş. Ne var bizim bu fed.sayfasında da durmadan birileri hesapları çalıyor ?

• Hahaha
  • Beğen
Tepkiler: enzo ve qtay
Federasyonun instagram sayfasındaki hikayesinde birileri gene para kazanma yolları için ortak arayışına girmiş :D
Aşırı saçma bir şey olmuş. Ne var bizim bu fed.sayfasında da durmadan birileri hesapları çalıyor ?
Cahil cühelanın eline veriyorlar hesabı, neredw liyakat var ki, sosyal medyasında olsun..

• Beğen
Tepkiler: TeamO2.cc
Federasyon'da görevli olabilmek için ne yapmak gerektiğiyle ilgili bilgi edinmek için internet sitesini araştırdım, bisiklet forumda bir başlık aradım ama bulamadım, varsa yönlendirebilen olursa sevinirim. Eğer yoksa da bilgisi olan varsa konuyla ilgili beni aydınlatmasını rica edebilir miyim?

Federasyon'da görevli olabilmek için ne yapmak gerektiğiyle ilgili bilgi edinmek için internet sitesini araştırdım, bisiklet forumda bir başlık aradım ama bulamadım, varsa yönlendirebilen olursa sevinirim. Eğer yoksa da bilgisi olan varsa konuyla ilgili beni aydınlatmasını rica edebilir miyim?
Malum partiye üye olup oradan adamını bulman lazım.

Gerçi adamını bulursan federasyonda görevli değil belki dekan bile olursun bir üniversiteye 🤣

Bir süredir bolca bisiklet videosu izliyorum.

Milli sporcuların olimpiyat elemelerini geçememesi ve bu yüzden çok ağır eleştiriler almaları üzerine Youtube'daki "Asla Durma" kanalındaki arkadaş "ağır antrenman sonrası çocukların önüne yemek diye fasülye koyarak bu iş olmaz..." demişti.

Öte yandan içişleri bakanlığına bağlı bir kurumun bisiklet takımı kurduğunu ve masraftan kaçınmadığını gördüm. Teknik ekip ve araçlar eşliğinde uzun sürüşler yapılıyor, dronlarla görüntüler alınıyor, her durakta kebaplar gömülüyor falan. İlk başta çok hoşuma giden bir girişim olarak görünse de sonraları biraz tuhaflık var gibi gelmeye başladı. Amaçları yetenekli çocukları keşfedip imkan sunarak sporcu yetiştirmek mi? Yoksa belli bir kesimden eşi dostu toplayıp devlet kesesinden gezip tozmak mı anlayamadım. Bilemiyorum, ben mi kötü düşünüyorum acaba?

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Atakan K. ve Clal
Malum partiye üye olup oradan adamını bulman lazım.

Gerçi adamını bulursan federasyonda görevli değil belki dekan bile olursun bir üniversiteye 🤣

Yanlış anlamayın lütfen, bu bildiğiniz bir duruma istinaden yaptığınız bir yorum mu yoksa genel fikriniz mi? Ben otomobil sporları federasyonunda görevliyim örneğin, en azından orada o şekilde yürümüyor iş. Ha tabi yine her hak eden hak ettiğini alıyor gibi bir durum söz konusu değil ancak parti, vs. şeklinde yürümüyor en azından benim şu an görev yaptığım kademelerde. Zaten bisiklet federasyonuyla ilgili de aklımdaki federasyon başkanlığı değil, sadece organizasyonlarda görev almak istiyorum :)

Federasyon ile GSB çoğu durumda iç içe geçmiş durumda. Federasyon tarafında ya profesyonel olabilirsiniz ya yönetimde. Profesyonel olursanız aynı zamanda GSBye de bağlı olursunuz. Yönetimde ve yönetim birimlerinde olabilmeniz için seçilen başkanın taraftarı olmanız gerek. Profesyonelseniz (hakem, antrenör vs) atanmış olmanız gerek. Örneğin il temsilcisi olabilmek için GSB üzerinden başvurmanız, başvurunuzun kabul edilmesi, kabul edilenler arasından federasyonca GSB'ye önerilmeniz ve GSB (ilgili genel müdürlük) tarafından onanmanız gerekir. Yani bu durumda ya federasyon yönetiminde söz sahibi bir büyüğünüz, ya il temsilciliği için lobiniz ya profesyonel konumlar için GSB de büyüğünüz olması gerekiyor.

Geri