bisiklet aranıyor

Tepki
73
İsim
Saygın Yılmaz
Bisiklet
Merida
Herkese selamlar. Bir dağ bisikleti arıyorum. İkinci el veya sıfır farketmez. Ön frenlerin disk fren olması, amortisörlü olması, az kullanılmış olması tercih sebebidir. Bianchi-castello vs. farketmez. Çok profesyonel birşey aramıyorum, zaten bütçem 150 ytl ile sınırlı. Sadece İstanbul içinden teklif yapınız.

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
790
ön frenleri disk olacak az kullanılmış ön amaortisörlü bir bisikleti 150 ytl ye bulman ,imkansız gibi dostum..

Tepki
73
İsim
Saygın Yılmaz
Bisiklet
Merida
Haşim İşcan'da sıfır-garantili Bianchi-Panther'ler 200 ytl. Bu daha pazarlık yapılmamış hali. Disk fren şart diye yazmadım, dikkatli okursanız görürsünüz. Ben de zaten ilanda çok profesyonel birşey aramadığımı belirtmiştim. Kalkıp da ikinci el bisiklete sıfır fiyatını verecek halim yok. Herkese saygılar.

T

Tuğrul

Misafir

Sinirlenmenize gerek yok,arkadaşlar da sonradan pişman olmamanız bakımından öyle demişler,
Biancchi panther i inceledim.

Jant ölçüsü 24 inch yani 8-10 yaş gurubuna hitap ediyor.Sizin alacağınız bisiklet 26 inch jant ölçüsüne sahip olmalıdır.Ayrıca kadrosu da çelik (alüminyum kadro tercih sebebidir.)

2. el düşünürseniz (toplama da olabilir ) sizin için daha iyi olur inancındayım.
Eğer düşünürseniz 200 ytl ye kadar araştırma yapabilirim.
selamlar

Tepki
73
İsim
Saygın Yılmaz
Bisiklet
Merida
Arkadaşlar yanlış anladınız beni, kimseye kızdığım falan yok kaldı ki ortada kızmayı gerektirecek bir durum yok. Cevap veren herkese teşekkür ediyorum. Henüz bulamadım bisiklet. Tekliflerinizi yaparsanız sevinirim. Bulamazsam arkadaşın dediği Salcano Insomnia'yı alacağım ucuza bulabilirsem. Güzel birşeye benziyor.

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193
Walla benim bianchiyi mi satsam acep eheueue trek alınca
dıscı falam yok tebı hehe

Yiğit

Üye
Tepki
14
Bianchi Aspid Var bende 2002 model. 1000 km 'ye bile ulaşmamış olabilirim onunla. 175 ytl'ye satıyorum. Alhonga V fren zoom amortisor, Tourney donanım filan işte. Bianchi runner muadili.

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Disk frenli temiz bir bisiklet varsa 200 YTL ye kadar bende ilgilenirim.

safa

Üye
Tepki
0
arkadasim bsikleti buldunmu bilmiyorum ama bende sifir bisiklet var ama tabi disk fren degil. 26 jant akimunyum ,vites kollari shimano ty-22 arka attiricida shimano c-50 sanirim .fakat fiyatina nedersin bilmem 230 ytl ama gercektendandik biset degil

fatal

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Raleigh-USA
@samsunlu_asi

Tarihlere dikkat etmemişsin sanırım;) 2 yıl içinde iyi kötü bi kadro almıştır heralde.