Bir Dissosiyatif Kişilik Bozukluğu Vakası ve İmkansızlıklarla Dolu Bir Aşk öyküsü...

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
Önceki yanlıs mesaj için herkesden özür diliyorum :)

Belki hikayenin başlangıcını hatırlayanınız vardır;
(link)

Artık Firuze(sd761) de Sina da durumu kabullenmişti... Evet bir zamanlar yaşayan çift amortisorlu 1.95 yol lastikli o firuzeden eser kalmamıştı. Sina ve arkadasları (forumdan 10larca 100lerce kişi, ouz, erdoğanlar bisiklet) elinden tuttuktan sonra çok büyük yol katedilmişti. Ama ne olursa olsun hala ciddi sorunları vardı firuzenin... Ve Sina artık kendisini kandırmak istemiyordu! evet, firuzenin hala ruhsal sorunları vardı... En belirgini ise ciddi anlamda kişilik bölünmesi yaşamasıydı... Sorunları yüzünden kilo da Vermişti firuze, bir zamanlar 17 18 kilo olan o eski firuze gitmiş, yerine 12 kilo civarında bir firuze gelmişti. Aslında Sina onun bu halinden hoşlanıyordu, ama firuze Sina'nın yalan söylediğini düşünüyordu... Bu onu daha da cok üzüyordu.:)

Sina Firuzenin iyileşmesi için yarışlara katıldı, media playerını bile sattı! Varını yoğunu onun düzelmesi için harcadı... Ama ne olursa olsun imkanları hala yetersizdi... Onun ne bir street kadrosu alacak parası, ne de basit bir gidon alacak parası vardı artık...

Firuze artık durumu farketmişti, ama kendisine engel olamıyordu. Farklı kişiliklerinin canlanmasına engel olamıyordu. Yıllar gectikce Firuze Sina'yı daha iyi anlamaya basladı... Bazen yola cıkıp kilometrelerce uzaga gidip herseyden uzaklasmak isteyen, bazen şehrin göbeğinde hoplayıp zıplamak isteyen, bazen de dağlardan tepelerden uçmak isteyen birisi vardı hayatında... ister istemez ona ayak uyduruyordu...

Bazen kendisini yol bisikleti sanıyor,
http://img170.imageshack.us/img170/6650/ysol1.jpg

Bazense 1558 gramlık o hassas kadrosuna, o şekilsiz garip gidonuna inat street moduna giriyordu :eek:
http://img27.imageshack.us/img27/4995/frz.jpg

Ara sıra da olsa gerçek kişiliğine dönüp patikalarda, dağlarda sakince yol alıyordu...

Artık Sina'nın tüm arkadasları Firuze'yi tanımıştı. Ona hiçbirşey hissettirmemeye calısıyorlardı. Birgün herşeyin çok güzel olacağından emindi onlar da!

2. bölümün sonu. Devam edecek...

Scudo

Piskiletci

Forum Bağımlısı
Tepki
2.578
Bisiklet
Corratec
Çocuğum olsa, geçe yatmadan önce hikaye diye okurdum:)3. bölümü bekliyoruz.

Furkan Yavuz

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Bisiklet
Salcano
of of of firuzeye bak taş gibi olmuş maşaallah :D

Sercan Sözer

Forum Demirbaşı
Tepki
409
İsim
Sercan S.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Katlanır
Benim öyle bisikletim olsun 1 TL borcum olsun.:D

Furkan Yavuz

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Bisiklet
Salcano
@kolbe

jantlar benden :) sinanınkileri benim astro ya taktık garibim cılız kaldı... o gün hala aklımda en işlek caddemiz istasyon caddesinde resmen atölye açmış gibiydik.parmak uçları simsiyah olmuştu.firuze için harika bir geceydi

Hakim Arslan

Forum Bağımlısı
Tepki
715
Bisiklet
Giant
Süper hikaye kardeşim, başarılarının devamını dileriz...
Umuyoruz ki nice firuzeler seninle olsun...

kolbe

Daimi Üye
Tepki
122
hee evet hatırladım seni kızılayın turunda görmüştüm ben son çekilişe gelmiştim gerçi bende alperden aldı sandım güzel olmuş ama :)