Bilecik

Anthelior

Üye
Tepki
4
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Bianchi
Herkese merhabalar. Birkaç gündür yaşadığım e-posta aktivasyon sorununu aştıktan sonra sonunda foruma katılabildim. :)

Öncelikle kendimi tanıtayım. Adım Fatih. 23 yaşındayım. Dumlupınar Üniversitesi'nde animasyon öğrencisiyim. İzmit'te yaşamaktayım. BisikletForum'u aslında forumun altyapısında kullanılan XenForo yazılımı sayesinde tanıdım ancak güzel bir tesadüf oldu bu. Kısacası bir süredir takip ediyordum diyebilirim.

Bisikletle tanışmam belki bir çoğumuzun olduğu gibi, çocukluğumda oldu. Ama asıl "bisiklet" diyebileceğim bisikletimi 2005 yılında babam aldı. Modelini bilmiyorum ama çift amortisörlü bir Bianchi'ydi. Uzun yıllar severek kullandım, liseye doğru sanal dünyaya kapılınca iyice bıraktım. Şimdi lastiği patlak, jant tellerinin bir kısmı kopuk, arka vites takımı paramparça bir şekilde yatmakta. :(

Artık hedefimde güzel bir dağ bisikleti var. Bu yıl sonuna doğru, güzel bir araştırma yaptıktan sonra iyi bir seçim yaparak bir fiyat/performans ürünü MTB almayı planlıyorum. O zamana kadar da bisikletten ayrı kaldığım süreçte unuttuğum teknik bilgileri yenileyip, bilmediklerimi öğrenmeyi planlıyorum. Bisikleti aldıktan sonra da ilk yapacağım şey kondisyon kazanmak olacak. Yıllardır sanal dünyaya dalmaktan, masa başında iyice vücudum hamlaştı. Bu yıl bölümünden dolayı okuldaki derslerim sürekli bilgisayar başında olacak. Artık bir şeyleri değiştirmenin, kasları çalıştırmanın vakti geldi de geçiyor dedim kendi kendime.

Önümüzdeki yaz için de (belki daha bisikletin bile olmadan abartıyorsun diyeceksiniz ama) güzel bir Ege & Akdeniz kıyıları turu planlıyorum. Bakalım hayat neyi gösterecek.

Herkese iyi forumlar dilerim. Sağlıcakla kalın, iyi pedallamalar!

Scudo

srknsnyz

Serkan
Tepki
613
İsim
Serkan
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Tern
Bisiklet türü
Katlanır
Hosgeldin

• Beğen
Tepkiler: Ali_
Tepki
36
İsim
Sinan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Mehmetemin11

Merhaba arkadaşlar konuyu hortlatmak gibi olacak :) Bozüyükte oturuyorum bende tur olursa katılmak isterim.

herdagli

Üye
Tepki
66
Bisiklet
b'Twin
(link)

Eskişehir'den sabah 09:00'da çıkılıp Bozüyük'ten geçilip Bozcaarmut göletine gideceğiz. ben Bozüyük'ten katılacağım. Bekleriz.

Tepki
36
İsim
Sinan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@herdagli

Teşekkür ederim bu seferlik katılamayacağım inşallah bir dahaki sefere hocam.

• Beğen
Tepkiler: herdagli

bsklt07

Forum Demirbaşı
Tepki
830
İsim
tuğrul
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Hosgeldiniz ailemize

07yusuf

Daimi Üye
Tepki
589
İsim
Yusuf
Bisiklet
b'Twin
selam... iyi bir çocuk ol ve bisikleti hiçbir zaman bırakma.

bikeacar

Üye
Tepki
19
İsim
Acar
Bisiklet
Bianchi
Selamlar. Ben acar istanbulluyum, 27 yaşındayım. Çocukluğumdan bu yana bisiklet tutkum hiç bitmedi, çok zorluklar atlattım ama bisiklete olan tutkunluğumu hiç bırakmadım. Bianchi marka bisikletim var.

Tepki
36
İsim
Sinan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhabalar Bozüyük’te tura çıkacak arkadaş veya arkadaşlar arıyorum. İyi günler.

Tepki
3
İsim
Uğur Emir
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dün Bilecik merkezde ışıklarda gördüğüm Trek'li arkadaş bul beni. Araba kullanıyor olmasaydım durdurup telefon alacaktım ama arkadaş aktı gitti 😄 Bilecik merkezde yol bisikleti kullanan arkadaşlar tanışmak isterim sizlerle.

Levent11

Aktif Üye
Tepki
981
İsim
levent
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Dün Bilecik merkezde ışıklarda gördüğüm Trek'li arkadaş bul beni. Araba kullanıyor olmasaydım durdurup telefon alacaktım ama arkadaş aktı gitti 😄 Bilecik merkezde yol bisikleti kullanan arkadaşlar tanışmak isterim sizlerle.
Volkan Gür var yanlış bilmiyorsam belediyede çalışıyor. Gördüğün kişi o olabilir.

PuncherZ

Puncher
Tepki
5.434
İsim
Ziya D. Bilgitoğlu
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Cipollini
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bizim Samir o :hhhhhh: Bilecikli yolcular ile Eskişehirli yolcular yakındır. Bazen gelirler Eskişehir'de beraber tur yaparız, bazen biz Bilecik'e gider beraber tur yaparız, bazen orta noktada buluşuruz. Beraber yarışlara gideriz. Grupta da Eskişehirlilerden ayırmayız :hhhhhh:

Tepki
3
İsim
Uğur Emir
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bugün Bilecik-Bozüyük git gel yapacağım ilk defa. Kondisyon zayıf ama bakalım. Whatsapp ya da Telegram tarzı bir ortam varsa katılmak isterim 😄

Auditore

Üye
Tepki
220
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bugün Bilecik-Bozüyük git gel yapacağım ilk defa. Kondisyon zayıf ama bakalım. Whatsapp ya da Telegram tarzı bir ortam varsa katılmak isterim 😄
Gidiş yolunda 18-20.km arası asfalt calısması var.Tam olarak erşanlar rampasına gelmeden önce.O kısımda dikkatli olmanı tavsiye ederim.

• Beğen
Tepkiler: balporsugu95
Tepki
3
İsim
Uğur Emir
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Lapierre
Bisiklet türü
Yol bisikleti