Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bianchi türkiye ve dünya

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında ygt127 tarafından paylaşıldı.

1. ygt127

ygt127 Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    arkadaşlar bianchi türkiyede bisiklet tamircileri tarafında kötüleniyor oysaki bianchi türkiyede eskiden en iyi bisikletleri yaptı .bunda bianchi nin de suçu büyük türkiyeye verdiği biskletler diğer ülkeye verdiği bisikletlerle ayrımcılık yapmış.mesela burda çift amortisörlüsü en iyisi apachi ama orda
    METHANOL 29 FS.bunların ikisini kıyaslamaya değmez galip belli.bianchi niye iyi bisikletleri türkiyeye vermiyor türkiyede artık salcano canondale scoot giant whistle kron sedona gibi markalar öne çıkıyor oysa bianchi tüm dünyaya aynı bisiklet markası dağıtsa türkiyedeki eski liderliğini geri alabilir ama niye yapmıyor size sorum bu?

2. Cüneyt Y.

Cüneyt Y. Kıdemli Üye

Seviye:
    çünkü marka geçen sene galiba ama çok yakın bir zamanda sahip değiştirdi önceden italyan yapımıydı sanırsam ama artık türk yapımı ac*ell diyebir marka aldı ve artık donanımları pek iyi gelmiyor bana
    Tam bilmiyorum ama yurt dışında başka bir bianchi türkiyede başka bir bianchi satış yapıyor bir yerden biliyorum ama hatırlamıyorum

3. Erdem Ş.

Erdem Ş. Misafir

Bianchi ticaret dünyasının azizliğine uğradı Türkiye'de. Yoksa çocukken bir Bianchi sahibi olur muyuz acaba diye hayal eder dururduk. Şimdi var, ama bisiklete binmekten soğutur.

4. Uçkun Barış CANDAN

Uçkun Barış CANDAN Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar Bianchi çok önceden evet İtalyan yapımı ürünlerini Türkiye'ye gönderiyordu. Daha sonraları 2 sene öncesine kadarda ürünleri kötüydü ama yeni sahibiyle beraber 2 senedir bence gayet iyi modeller getirmeye başladı en iyisi apache falanda değil sitesinde gördüğünüz tüm modeller Türkiye'de var.

http://www.bianchi.com.tr/urunler.aspx?kat=2&akat=2

5. Cyclist999

Cyclist999 Bisikletkolik

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Türkiye de ki Bianchi muhabbeti şu şekilde diye biliyorum, 90 lı senelerde italyan bianchi orjinal kendi yaptıkları Bisikletleri getiriyordu ve o zaman mağazada bulabiliyordunuz. Fakat, ardından türkiye italyan Bianchi yi küstürdü, ve ismini sanırım kullanma yetkisi aldılar türkler. Yani o zamandan bu zamana kadar üretilen tüm bianchiler yüzde yüz yerli üretimdir kadrolarına göre (tasarımdan bahsediyorum, üretim yoksa uzakdoğu ülkelerinde yapılıyor olabilir) , bazen tasarımları başka ülkelere yaptrıılır. Mesela geçen sene sanırım afx modeli idi o hollandalı bir firmaya yaptırılmış.

6. İsa Öcel

İsa Öcel Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    eskiden bianchi mercedes gibi birşeydi :)

7. ygt127

ygt127 Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    güncel konu

8. iskender şerit

iskender şerit Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    eskiden castello marka bisiklette çok iyiydi hatta castello pilot modelinin kadro geometrisi müthişti. O kadroyu hurdacılarda bulamıyorum bulsam toplucam...