bianchi smart ares hunter hangisi?

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
ares çok ağır bir bisiklettir.
smartı hiç görmedim ama hunteri daha dün aldım ve şuan çok memnunum hem hafiftir hemde çok rahat bir kullanımı var eğer bunlardan birini almak istiyorsan kesinlikle HUNTERi tercih et derim ....

qatrio

Aktif Üye
Tepki
63
Ares Yada Bence Bİanchİ Alma Para Bİrİktİr Kron Xc500 Xc1000 Olmadi Borla Al GÜzel Bİr GİrİŞyap Yoksa Bİsİkletten UzaklaŞir Sogursun Bede Ares Vardi Saglam Ama Agir Kasyaptim Resmen

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Bianchi almadan önce biraz daha araştırma yapman daha iyi olacaktır. En azından Alu kadroya sahip bir bisiklet alman iyi olur.

dgfdg

Üye
Tepki
0
bence smart al çünkü aliminium kadrosuyla diğer dağ bisikletlerinden 3 4 kilo daha hafif aynı zamanda hafif olması ile birlike amortisörleri harika ve sarı rengi çok tatlı

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
hiçbiri :) Borla ile başla ve benim gibi devam et. :)

baltazar11

Aktif Üye
Tepki
19
bende buraya bianchi alacağım diye geldim.. iki tane borla aldım... bence sende öyle yap...

sedona borla.. bence alınabiliecek giriş bisikletleri arasında en iyisi, ayrıca benim gibi amatör kullanıcılar için giriş ve devamı..

sakaci23

Üye
Tepki
0
bence hunter alma arkadaş çünkü benim bir arkadaşım geçen hafta aldı hep sorun çıkarıyor arka vitesi 1 e atılmıyor aktarıcısı bozuk amortisörleri çok sert bence smart al hem kullanışlı hemde sağlammmmmm

kalidor

Üye
Tepki
0
bende ares var ve oldukça ağır bir bisiklet.yine de bianchi'den uzak dur.

koray386

Üye
Tepki
32
amoeba,sedona,corratec,kron,whistle,bu markalardan istediğini gönül rahatlığıyla alabilirsin,ama bianchi alma kesinlikle

zNcr

Üye
Tepki
3
Katılıyorum ben de bir Bianchi kullanıcısı olarak Bianchi'yi tavsiye etmem. Ama illa bunlardan birini alacağım dersen Smart güzeldir.