BeNiM mAkİnA

Scudo

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
ben renk konusunda birşey diyemeyeceğim ama sana yakışmaz bence bu renk .. olmaz bence mavi olsun parlement mavisi ne dersin yada kadroyu sat bende alıyım seninle takasda yaparız bende amoeba hussar jump kadro mevcut ne dersin ?

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
@cheyenne

yok galip abi ben takas etmeyi düşünmüyorum ama ılerıde satacam mtb ye gececem ozaman sana haber verırım..renkte benım hosuma gıdıyor ama degıstırecem bnede rengiii....fıstık yeşili yapacam...

cheyenne

Forum Demirbaşı
Tepki
191
@freeRide07
tamam kardeş sen bilirsin acele ediyorum çünki mayıta askere gideceğim gitmeden kendime manyak bir makina yapmak amacındayım şuanki isteğim budur renk seçiminde fena değil hani saygılar

Laxeri

Daimi Üye
Tepki
288
şahane bi trial olmus bence güle güle kullan.bende inş 1-2 aya toplıcamda
aynakolu nası temin ettin sorabilirmiyim?

B

BF Okuru

Misafir
bende sordum kadroyla geldi yanında dedi,trial için herhangi bir aynakolu tek yaprağa düşürebilir veya biraz paraya kıyarsan yakında efor bisiklete truvativ'in trial malzemeleri(selesiz kadrolar,aynakollar)gelecek diye duydum...

Laxeri

Daimi Üye
Tepki
288
@burnout_54

inşallah istediğim parçalar gelir bende 80mm lik aynakol arıyom olmassa ucuzdan vi alivio alıp teke düşürcem,yada efora gelirse onlardan takarım:) bakalım gelirse oda.
neyse kardeş saol

B

BF Okuru

Misafir
ben masumum. freeride arandı. ben de tutamadım kendimi. herkese saygılar.

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
çok tarz bir alet olmuş... gülr güle kullanın:)

ReSuL

Forum Demirbaşı
Tepki
83
güzel olmuş arkadaşım güle güle kullan. bu bisikletin markası Atala diye biliyorum.ayna koluda üstünde bulunuyor.bencede fıstık yeşili olursa daha iyi olur.

semıh gunay

Forum Bağımlısı
Tepki
392
@'[L.o.R.d

aklımda o renk yaza yapacam....yorumlarınız ıcın tesekkur edrım....