benden 2. şarkı

swaxy

Üye
Tepki
9
herkese merhaba ilk şarkımı daha once bu sıteden sızlere duyurmustum.bu da ıkıncı sarkım.yorumlarsanız sevınırım.

(link)

(link)

merak edenler olursa dıye asagıda ılk sarkımla ılgılı adreslerıde verıyorum

(link)

(link)

sımdıden tesekkurler.bu arada bısıkletforum sarkısı yakında gelıyor

Scudo

ceyhun555

Aktif Üye
Tepki
46
Çok hızlı soyluyorsun ve bu yuzden kelımeler anlasılmıyor bıraz cash flow veya sagopa kajmer veya logiç vb. dınler onlar gıbı soylersen cok daha guzel seyler cıkacakdır emın ol...

• Beğen
Tepkiler: swaxy

swaxy

Üye
Tepki
9
yorum ıcın tesekkurler benım dusundugum seylerı dusunuyorsunuz sızde.cunku bende bırcok kelımeyı yuttugumun farkındayım.sureklı kelımelerı daha net bır sekılde soylemek ıcın calısıyorum.ama benım yaptıgım tarz flex yanı cok ustalasmadıkca net olmak bıraz zor.

bence bu muzık ıkı tur basarı gerektırıyor.ılkı yazabılme yetenegı ıkıncısı soyleyebılme yetenegı.eger yazabılme yetenegın dusukse soyleyebılme yetenegınle bunu bır mıktar hatta bazen fazlasıyla kapatıyorsun.ama soyleyebılme yetenegı zaman ıstıyor.bu benım ıkıncı sarkım.ama 20. sarkımda bu hataların yok denecek kadar az olması ıcın ugrasıyorum.

bu arada yakın zamanda sozlerı eklerım bırde oradan okuyup dınlersınız ıstersenız .tesekkurler tekrar:)

• Beğen
Tepkiler: ceyhun555