Bana Bir Yol Bisikleti Tavsiye Edin Lütfen....

Tepki
3
Selamun Aleyküm..
Yeni Sevdalıyım Sigarayı Bırakmakla Bisiklet MaceraLarınıza Eşlik Etmeye Karar Verdim. 2 Haftadır Bakınıyorum Ve Salcano XRS 200 ' ü Buldum Fiyatı Bütçeme Uygun Fakat Satan Bayisi Yok Stoklarda yok Diyorlar.. 2. Elini Satan Varsa Alabilirim .. veya 0 ını satan bi yer bilen varsa yardım ...

Daha iyi Bir Bisiklet Şudur Diyorsanız Fiyat 400 tL Geçmemek Kayıdı ile Tavsiyelerinizi bekliyorum ..

Yardım Eden Ve Etmeyen Herkeze Teşekkürler Diliyorum.

Hayırlı Akşamlar..

Vesselam.

• Beğen
Tepkiler: Gökhan Günendi
Scudo

Haktan Özen

Aktif Üye
Tepki
31
400 tl ye göre iyi bir yol bisikleti yoktur ama verdiğin fiyata göre en iyi ucuz yol bisikleti salcano xrs 200 dür

Gökhan Günendi

Daimi Üye
Tepki
65
Bisiklet
Sedona
@Adil

arkadaş hakLı 400 TL'ye yoL bisikLeti çok zor buLunur buLsan biLe en dandiğini buLursun

• Beğen
Tepkiler: Adil

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Bence Ümit yol bisikletinin vermiş olduğunuz linkteki fotosu bile, üretenlerin yol bisikletine bakışının ne kadar sığ ve bilgisiz olduklarını gösteriyor. Gidon aşağı bakıyor, sen yol bisikleti üretiyorsun ve imal ettiğin malı böyle resimliyorsun. Demek ki bu işten hiç anlamıyorsun :(

Gökhan Günendi

Daimi Üye
Tepki
65
Bisiklet
Sedona
zaten ümit bisikletin böyle bir bisiklet yapması saçma. bilmediği bi işe burnunu sokması gibi birşey işte. ve o bisiklet 600 Lira.. hiç değmez...

Gökhan Günendi

Daimi Üye
Tepki
65
Bisiklet
Sedona
salcano xrs 200'ünde ümit bisikletten farkı yok iyice arastırıp al bence. elimde full eski dura ace yol bisikleti var alman malı cuolumbus marka satabilirim istersen
fotolar : (link)

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
400 tl ye aldığın yada alacağın yol bisikletini bir düşün?
oooOOO
Şimdi o bisiklet yolda gidermi? onu düşün
DÜşündün mü?
GİTMEZ...........

Madem bütçen kısıtlı biraz para biriktir...
memur işi güzel çekici Bİanchi slr200 al...
memur işi derken bi bak gör Gerçekten Çekici bisiklet....
FErrari gibi gezersin :)

• Beğen
Tepkiler: Ongun Yücesan

serkan hilal

Forum Bağımlısı
Tepki
669
Yada ne yaparsın...
Parça alıp kendin toplarsın.
paran oldukça ihtiyacın olan parçaları alırsın 6 ayda toplarsın ama o bisiklet sana ferrari gibi gelir. çünkü senin eserin....

sadık özer

Forum Demirbaşı
Tepki
158
Bisiklet
Beldeyama
aynen ben zamanında beldesan bir bisiklet almıştım nerdeyse 2 yıl oldu hala kafama göre parça değiştiriyorum (son olarak çift katlı jantların örülmesini bekliyorum) çok ta memnunum. elimde yine bu tür bir bisiklet var kahramanını arıyor. ilgilenirsen (link)

Raven_35

Forum Bağımlısı
Tepki
1.898
Danışabileceğiniz birileri varsa parça parça almanızı tavsiye ederim.Beklemesi cefalı oluyorda topladıktan sonra binmesi ayrı bir zevk.Çocuğunuz oluyor.

alikaanny

Üye
Tepki
4
ikinci el yol bisikletlerine de bakabilirsin... 150-500 civari oluyorlar genelde... Ben sahsen ilk oyle yapmistim...

Ali AKTAŞ

Forum Bağımlısı
Tepki
993
@özcan topal

Bi arkadaşım almıştı yıllar önce bu bisikletten, valla ''bu bisikleti alacağıma koşsam daha iyiydi'' diyordu

Gökhan Toros

Forum Bağımlısı
Tepki
7.568
Başlangıç
2009—10
O fiyata iş yapacak bir yol bisikleti zor. Şehir bisikleti alabilirsiniz fakat, hiç düşündünüz mü onları.
(hybrid dediğimiz tür)