Balıkesir

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@BF Okuru Zeytinli'deki müzik festivaline gidiyorum.22 Agustos sabahı Balıkesir merkeze gelip oradan festival alanına pedal cevireceğim.22-23 agustos aksamı kamplı kalacagım alanda.Çay teklifine de hayır demem doğrusu. :)

• Beğen
Tepkiler: bua
Scudo

oktayakgoz

Forum Bağımlısı
Tepki
507
Bisiklet
Salcano
Bugün erdek turanli koyunde baya bi bisikletli gordum. Bisiklet icin guzel bir yer balikesir. 40 km gidiyorsun hop ocaklar ilhanli narli koyleri ve kamp yapacak bir cok yer. Gezilecek bir cok yer. İstanbulda 40 km yapinca biraz yesillik anca.

bua

Daimi Üye
Tepki
362
İsim
Burak Akdağ
Bisiklet
b'Twin
Bu yaz kapıdağ'ın farklı yerlerinde 1 hafta-10 gün kadar kamplayacağım nasipse. Ama tabii ki güneybatısı olacak bunun %75i en azından :) yine nasipse görüşürüz umarım :)

bua

Daimi Üye
Tepki
362
İsim
Burak Akdağ
Bisiklet
b'Twin
:)) @oktayakgoz ohoo hocam ben şimdiden gelecek sene planları yapmaya başladım, yaz başlangıcı kısa bir tur; sonuna da inşallah Yunanistan ve İtalya kıyıları :) ben bitirmişim bile zihnimde sanırım yazı, ama belki Eylül ortalarına doğru uzatırız yazı ya hu :)

puye

Üye
Tepki
1
İsim
eyüp bolat
Bisiklet
Salcano
@MeSu
Merhaba mesut bey bende bandırmada ikamet etmekteyim. Bende yeni yeni bisiklet kullanmaya başladım mümkün olursa tanışmak isterim. Şu an kondisyon sıfır fakat zamanla artırırım önümüzdeki bahara turlar yapabilirirz diye umuyorum.

herdagli

Üye
Tepki
66
Bisiklet
b'Twin
Doğup büyüdüğüm şehir. Artık pek gelemiyorum. Selamlar.

Amaninbow

Üye
Tepki
35
İsim
Murat Kapçak
Bisiklet
b'Twin
Vay arkadas 2014 yilinda uye olmusum, 2 sene surmus bisiklet almam :)) . Bisiklete 15 sene turlu cesit motosikletten terfi ettim. Suan triban 500 le asfaltta antreman yapiyorum. Hedefim mtb alip kapidaga dalmak :) yakindakiler ses versin ;)

Kkank

Üye
Tepki
1
İsim
Kadir k.
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar konu geçen seneden kalmış ama merak ettim yaptınızmı organizasyonu.bende Balıkesir'de yaşıyorum eğer yeni turlar var ise bende Katılmak isterim

Kkank

Üye
Tepki
1
İsim
Kadir k.
Bisiklet
Salcano
@unlike81 bir kaç kere katıldım bissa bisikletin turuna. Doğa turları yapıyorlarmı acaba

Serbun

Üye
Tepki
107
İsim
Serbun
Bisiklet
Kron
Arkadaşlar önümüzdeki hafta içi Bandırma'ya gelip Kuş Cenneti çevresini gezmek istiyorum. (Ardından muhtemelen Balya konaklamalı olarak Edremit'e geçeceğim.) Programı uyan kimse var mı?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
bnde bi olay olmus sandim adminlerden rica ederseniz basligi degistirebilirler bu haliyle mansetlerde cikan ici bos haberler gibi olmus

Decsan

Forum Bağımlısı
Tepki
903
İsim
Ethem C.
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Herkese selamlar. Balıkesir gönen'de ikamet ediyorum. 7 yıl kadar sürekli mtb kullandım. Bu aralar tur bisikleti alma düşüncesi sardı beni. Yaşım 45. performansıma güveniyorum:) (bu benim düşüncem tabiki). Hafta sonları gönen-bandırma yada gönen-biga turlarım oluyor. Herkese kazasız belasız zevkli turlar.

ALLAHcc tüm forumlardaki ve bisiklet sporuna gönül vermiş olan insanları kazadan beladan korusun

atmaca3732

Üye
Tepki
21
İsim
Süleyman D.
Bisiklet
Carraro
Merhaba arkadaşlar. Ben ilk gün Bursadan otobüsle Bandırmaya geçip ordan Kuş cennetine gidip erdekte konaklamayı düşünüyorum.Acaba bildiğiniz ucuz bi pansiyon var mıdır? 2.gün Erdekten çıkıp kondisyonum yeterse ocaklar-narlı-ilhanköy-doğanlar-turan yapıp geri erdeğe geri dönmeyi düşünüyorum. Acaba bu güzergahta konaklayabileceğim ucuz bir yer var mıdır? Eğer varsa orda konaklayp dinlenip devam edebilirim. Sizce Avşa yada Marmara adasına geçmeli miyim?

edemirdag

Üye
Tepki
72
İsim
Emre D.
Bisiklet
Carraro
Balıkesir Altınoluk civarında yaşayan bisikletçiler. Buluşalım mı artık?

• Beğen
Tepkiler: tahir_3

Erhan 67

Daimi Üye
Tepki
268
Bisiklet
Giant
selam arkadaşlar balıkesir de bisiklete gönül veren arkadaşlarımızla bisiklet için ve bizim gibi bisiklete gönül verenler için dernek kurduk. Derneğimizin adı Balıkesir Bisikletliler Derneği (BABİSD) dernek hakkında bilgi almak isterseniz (link) adresinden bilgi alabilir ve faaliyet tablosundan 2017 yılı faaliyetleri takip edebilirsiniz. veya facebook sayfasından yapmış olduğumuz etkinlikleri takip edebilirsiniz.

15032105_218763548551196_4712123485156145524_n.png