Bağcılar

Scudo

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
Sevgili arkadaşım Forumda gezinirsen birçok yol bisikletçisine rastlarsın...

Kolay Gelsin...

Sevgiler...

gökhan öztürk

Daimi Üye
Tepki
9
yolcular nerdesınız abicim hep bmx ve mtb var formda baska takılan yokmu bike camiasında

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
onlar daha klasman :cool: biz burda geğik yapıyoruz onlar gerçekten bisiklet sürüyorlar :) MTB lerde öle bi tek biz bmxciler geğik yapıok :)

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
evet abicim sizin klasör Avrupa yakası ben en çok yol bisikleti orda gördüm sonra gezi ve tur da sizin planlarda çıkıyo

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
Merhaba gökhan merak etme buradayız ama yol bisikleti ile ilgili konu olmadığı için olsada yazan olmadığı için bizde böle takılıyoruz.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@3rkn*MF
Ben bu kelimeni hiç sevmedim. Hepimiz birşeyler için uğraşıyoruz. Kimsenin geyik yaptığına inanmıyorum sevgili kardeşim.
Geyik yapılacak an var yapılmayacak an var. Genelleme yaparak konuşursan olmaz...

Burada Klasman sporcularıda görmek mutlu eder bizi..

Sevgiler...

chacter_dead

Daimi Üye
Tepki
30
serkan abi biz daha önce konuştuk beni azcık olsa tanıyosun benim anlatmak istediğim sizlerin hepinizin işiniz gücünüz var biz sadece takılıyoruz demek istedim ama sen beni yanlış anladın bende şu an şirkette tasarım yapıyorum bi yandan burayı yakalıyorum ayrıca YOL BİSİKLETLERİ ve MTB ler profesyonel olarak bisiklet sürüyor bu sitedeki çoğu freestyle ve trialle tanıştım ve hiç birimizde kask dizlik vs. yoktu ve bisiklet sürüp kola içiyoduk bi MTB abi bize kızdı işte klasmanda bu idi

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
merak etme buradayız hem yol hem mtb var bende istediğin zaman görüşür,konuşur ve pedal basarız.:)

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
gökhan her yere yazmışsın yaw war war merak etme yalnız pedallamıycan.:)

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
@gökhan öztürk

Sevgili gökhan meraketme yol bisikletçisi çok forumdada var ama sen illa nabzı atan arıyorsan bi hafta sonu bizimle antremana gelirsin genelde 8-9 kişi oluyoruz KAPİŞ.

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
@hızlı

Walla gökhan konuyu açıyor sonra ses çıkmıyor.. bu gidişle arkamızdan el sallıcak bi turda olmayacak yani gökhanla. :cool:

sGonzales

Forum Demirbaşı
Tepki
462
@gökhan öztürk

Yanlış eklemiş olmyasın bende msndeyim ama seni göremedim:confused: