Avrupa yakasında tur

roadworms

Üye
Tepki
58
Arkadaşlar meraba sizlere havalar düzelince avrupa yakasında bir tur organize edelim demek için msj atıyorum.Hem tanışma hemde güzel bir gün geçirme fırsatı yakalarız.Msjlarınızı bekliyorum

Scudo

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Birkaç kişi olarak havalar düzeldiğinde Beşiktaş-sarıyer arası ve başka yerler için geziler düşünüyoruz.Zaten buradan mailleşiriz....

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
3 kişide bizi ekleyin.
Genelde sarıyerde balık-ekmek olayına girip, geri dönerdik.
Şimdi biraz daha kalabalık yaparız.

Lezzetli olur...

:lick3: :lick3: :lick3: :lick3: :lick3: :lick3:

çağatay_çankaya

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bisiklet
Sedona
evet ama havaların düzelmesi lafı mayıs filan olur mu?bende avrupa tarafında oturuyorum.ama gürsel abi'den bisiklet alacam.inşallah o zamana kadar yapmasınız.yaparsanız.söz vermek istemiyorum.ama banada haber verirseniz.gelmeye çalışırım.mail adresim: music_dj@mynet.com

roadworms

Üye
Tepki
58
Havaların düzelmesi dediğim büyük ihtimal şubat sonuna doğru şu kar bi kalksın havaların soğuk olması pekte onemli değil yine gezeriz kalabalık olursak gün daha eğlenceli gecer. :eek:

eneseymen

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar.tamam nerde ne zaman nasıl yapcağımızın ayrıntılarını iyice konuşalım.İnşallah bi buluşup bişeyler yaparız ama isterseniz csde biliyorsanız csde yapalım...

roadworms

Üye
Tepki
58
Selam eneseymen arkadaşım bu csde dediğini pek anlayamadım.Biraz açıklarmısın.

eneseymen

Üye
Tepki
0
abi cs dediğim counter strike eğer bilen bi 10 kişi bulursak maç yaparız

Mehmet Çiftçi

Daimi Üye
Tepki
29
Selam millet eğer bu aralar düşünüyorsanız ben gelemem ama daha sonrası için mesela nisan gibi o zaman banada yer açın :)

gurer

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ben de gelmek istiyorum, ancak Gürsel Abi'yle konuşup kendime beni memnun edecek bir bisiklet almam gerek önce. Bu organizasyon sadece bu forumda konuşulsun dağılmasın ki takip edebilelim. Sabırsızlanıyorum.
Görüşmek üzere
Gürer

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
Enes,bisiklet şartmı diye sordun yoksa yanlışmı anlıyorum ?

TARIK

Üye
Tepki
7

Eh bir bisiklet forumunda olduğumuza ve bisiklet gezilerinden bahsettiğimize göre sanıyorum şart....

Bu arada arkadaslar havalar yavas yavas düzelmeye basliyor.
Yeni arkadaslar icin kücük bir hatırlatma. Bulusma yerimiz genelde Besiktas Barbaros Parkı.
(Uskudar vapur ve motor iskelesinin karsisi, Deniz müzesinin yanındaki heykelin oldugu park)
Bulusma saati genelde 8 - 9 arası. Ortak karar veriliyor.
Güzergah sahilden Sariyer istikametine dogru, hatta Rumeli Fenerine veya Belgrad Ormanina kadar yolu var.
Aslında alternatif güzergahlarda olusturulabilir. Mesela Sahilden Karaköy - Eminönü - Yenikapı istikametine dogru gidilebilir. Veya oradan Sultanahmet mesela. Yani alternatif rotalar cıkartilabilir.
Dedigim gibi havalar ısınıyor. Hazirliklarinizi ufak ufak tamalayın arkadaslar...
En kısa sürede görüsmek dileği ile.

Sevgiler

Tarik

ilgin

Üye
Tepki
12
Bende gelicem ama size ne kadar ayak uydurabilirm bilmiyorum. Yazdan bu yana bisiklete binmiyorum ben.
Yari yolda kalirim diye tahmin ediyorum :)

TARIK

Üye
Tepki
7
Merak etme Ilgin,

Kimseyi arkada birakmiyoruz. (Bu arada laf aramizda benimde durumum pek farkli degil)

Görüsmek üzere

Tarik

roadworms

Üye
Tepki
58
Arkadaşlar turu 20 şubat Pazar gunu yapsak nasıl olur hem bu lodos da gecer sakin bir hava olur diye tahmin ediyorum.Tarik arkadaşımızın dediği gibi beşiktaş'taki barbaros parkında buluşalım.Hem diğer semtlerden gelen arkadaşlar için kolaylık hemde üsküdar vapur iskelesinin karşısındadır.Bulusma saati 10 olsa nasıl olur.Bide anadolu yakasındaki arkadaşlarıda bekliyoruz.... :)

TARIK

Üye
Tepki
7

Ben varım,

Evet beyler, hanımlar, önkayıtlar baslamistir. Gelenler parmak kaldırsın.

20 Subat 2005 Pazar sabahı / saat : 10:00
(aslında bu saati biraz erkene almakta fayda var, eger Sariyer istikametine gideceksek. Neyse ortak sese uyulacaktır nasılsa)

Güzergah : Beşiktaş - Sarıyer veya Besiktaş - Yenikapı - Sultanahmet
(yine tercihlerinizi,yorumlarınızı bekliyoruz)

Bulusma noktası : Besiktas Barbaros Parkı.

Not: Bu arada simdi hava durumuna baktım. Pazar günü icin hava tahmini : Hava kapalı ve sagnak yagıs veriyor. Hava sıcaklığı 9 derece.
Yinede belli olmaz. Bugun icinde kar yagacak demislerdi...
O yüzden simdiden moralinizi bozmayın. Eminin günesli güzel bir gün olacaktır.

Sevgiler

Tarık

T

Tuğrul

Misafir
Wayyy Tarık, ;)
havalar düzelmeye başlayınca sizlerde de bir kıpraşma oldu.
Biz turlara başladık bile (gerçi hiç bırakmadık ama sayımız azaldı) :eek:

Biz de aramız da konuştuk, Avrupa yakasına misafirliğe geleceğiz bir gün.
Hep beraber güzel bir tur olur gibime geliyor.