Antalya

Scudo

bekirs07

Aktif Üye
Tepki
607
İsim
Bekir ATİKER
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tepki
3
İsim
Muhammed Kalan
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Merhabalar herkese. Yeni bir üyeyim bu platforma. Yıllık izinde bu güzergahları turlamak istiyorum. Uzun bir güzergah evet😁. Bisiklet sürme deneyimim uzun yola dair olsa da bu kadar uzununa olmamıştı ama yapmak istiyorum. Gittiğim bölgelerde birer günlük kamp yapıp yoluma devam etmek istiyorum. En büyük sorun hiçbir şeyimin olmaması. Carraro crt trip bir bisiklet almayı düşünüyorum. Keşke bir arkadaşla bu turu tamamlayabilmek çok istiyorum ama çevremde bisiklet tutkunu hiçbir insan yok. En azından güzergah konusunda deneyimi olan bir arkadaşın yorumunu merak ediyorum. 🖐🖐. Polis memuruyum karıncaya bile zarar vermem. Benimle bu tura eşlik edicek arkadaş da arıyorum anlaşıp kafamıza yatarsa. Ekim ayında planlıyorumIMG-20230617-WA0001.jpg turu...Screenshot_2023-06-26-19-00-19-110_com.underwood.route_optimiser.jpg

Akira

Üye
Tepki
160
İsim
akira
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Cyclocross
Kumlucada 18 yaş civarı arkadaşlar ile düzenli bisiklet sürebiliriz gravel kullanıyorum

• Beğen
Tepkiler: wrmsty

Fatih2381

Üye
Tepki
5
İsim
Fatih
Başlangıç
2022—23
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Merhaba, Antalya da yeni bir bisiklet kullanıcı olarak aranızdayım. Çocukluk zamanında sürdüğüm dönemleri saymazsam yeni kullanıcı sayılırım. Antalya merkezdeyim. İsmin Fatih. Umarım eski kullanıcılar olarak sizlerin deneyimlerinizden faydalanma fırsatım ve imkanım olur.

Akira

Üye
Tepki
160
İsim
akira
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Corelli
Bisiklet türü
Cyclocross
kumluca da yaşayan 18 yaş civarı arkadaşlar beraber düzenli sürüş yapabiliriz.bana dm'den ulaşın

• Beğen
Tepkiler: bekirs07 ve Atasoy

hoziz

Üye
Tepki
5
İsim
Oğuzhan Z.
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selam, bende dün itibariyle bu forumu keşfettim ve profil düzenlememin ardından "Tanışalım" başlığını buldum. Eski bir yarışçıyım ve 15 sene sonra tekrar start balonundaki yerimi alacağım günü iple çekiyorum. Burada olmak keyif verici, umarım başarılarımı siz değerli üyelerle paylaşacağım günlerde gelir :) Umarım bunu doğru yere yazıyorumdur, eğer yanlış yerdeysem affınıza sığınıyorum.

Tepki
6
İsim
Oğuz Can Genç
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selam bende bugün itibari ile forumu keşfettim. Antalya Kepez çevresinde yaşayanlar ile sürüş yapabiliriz. Ayrıca teknik konulara da ilgiliyim tamir ve bakımları öğrenerek kendim yapmaya çalışıyorum ve bu forumun bana deneyim olarak çok şey katacağına eminim

berkay0131

Üye
Tepki
16
İsim
Berkay
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selamlar. Manavgat bölgesinde Tur grubu var mı acaba.

vvvooo

Üye
Tepki
46
İsim
Volkan
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Herkese selamlar. Forum kültürünü yıllardır kullanırım ama bisikletle ilgili forum hiç denk gelmemişim. Eski konuları arada bir inceliyorum, güzel tecrübeler aktarılmış. Epeydir Antalya merkezde yaşıyorum. Yollarımız gerçekten kötü, bisiklet yolu çok az. Olan bisiklet yolu da yayalar tarafından absürd düzeyde işgalde. Bisiklet süren herkese kazasız belasız günler diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: Atasoy ve mcanerg

Can Çelik

🛠 🛠 🛠
Tepki
6.956
İsim
Can Çelik
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Diğer