Antakya

Pavi

Üye
Tepki
19
Aslında uzun bir süredir forumu takip etmekteyim ancak bu bölümü yeni keşfettim ve hemen yazmaya karar verdim. Özellikle antakya-döver köyü-antakya(28km) ve antakya-samandağı-çevlik(38km) yolları favori mekanlarımız. Genelde 2 veya 3 kişi biniyoruz bizimle gelmek istiyen bisiklet severleride aramızda görmekten mutluluk duyarız...

Scudo

nasircil

Üye
Tepki
1
slm katılmak isterim fakat nasıl tanışacaz
bende bisiklet meraklısıyım ve tura çıkıyoruz genld 4-5 kişi tam ekipmanlı olarak;kaskımız, eldivenimiz, formamız vede olmazsa olmaz tamir takımı ne olur ne olmaz nasircil@hotmail.com

• Beğen
Tepkiler: mstfa_gny

mstfa_gny

Aktif Üye
Tepki
66
sende hoş geldin.

bende yeni katıldım foruma ii vakit gecirmen dileğiyle ii akşamlar.

sami_3356

Üye
Tepki
0
Herkese merhaba,
Bizlerde tur düzenliyoruz ama turlara 15 kişi falan gidiyoruz.Genelde kısa şehir turu yapıp birşeyler atıştırıyoruz ama daha amatör bir grubuz kısa zamanda tüm ekipmanlarla yola çıkacaz
En sonki turumuzda iki motor, bir araba, ilk yardım vardı ve bisiklet teknisyeni olan arkadaşlarımız vardı.Ballıöze gidip paintball oynadıktan sonra kahvaltı edip yunus emre parkında etkinligimizi bitirdik.
Kasak takan 2-3 kişi oldugu için ve aramızda bende dahil tayt giyen arkadaşlarımız çok az oldugu için uzun yolculukjlar şuan bizim izin iyi olmaz.
msnden sizleri ekledim
sami_3356@hotmail.com
Facebook grubumuz: (link)

sami_3356

Üye
Tepki
0
Google da bisikletliler derneği antakya arat tüm antakyalı bisikletlileri bulursun

hanifisari

Aktif Üye
Tepki
86
ben adanadayım ama istersen oraya geleyim .4 kere geldim hataya .hassa-kumlu-kırıkhan-iskenderun-ardıçlı .....gezmiştim hatay insanından çok memmun kaldım

erol baybo

Üye
Tepki
7
bisikletimi seçemedim yardımcı olursanız seviniri.
benim aklımdakiler.
salcano 210v 400tl
salcano 241 sv 450 tl
bianchi wap 580 tl
peşin fiyatları

GoMMeS

Daimi Üye
Tepki
143
Bisiklet
Salcano
selam arkadaşlar ben de hataydayım aranıza katılmak isterim bu nedenle bisiklet arayışı içerisindeyim. hangi markaların yetkili bayiileri var hatayda bilgisi olan var mı? iskenderun olur antakya olur.. benim araştırmalarıma göre bianchi, salcano bayileri var. başka??

erol baybo

Üye
Tepki
7
Antakyada Salcano 241 Sv Model Beyaz Mavi Bisikletim çalınmıştır.gören Duyan Olursa 05303303392 Numaram Ararsanız Sevinirim.seri No:SS05E01150

2.el Alırken Dikkatli Olun çalınmış Bisiklet Satın Almayın.

GoMMeS

Daimi Üye
Tepki
143
Bisiklet
Salcano
büyük geçmiş olsun, yapanın yanına kalmasın inşallah. benimki de aynı model hocam siyah renkli. kilitli değil miydi? nasıl oldu?

erol baybo

Üye
Tepki
7
@Ozan Dönmez

kilitli ama hırsızlar kilit dinlemiyor.apartman girişinden çalmışlar :boese157:

Tepki
20
öncelikle geçmiş olsun. bence cevredeki bisikletçilere durumu bildirim. onlar daha çok bisiklet görüyorlar. polisler bu konuda çok duyarsız, arkadaşımın bisikleti çalındığında polisler biz mi bulacaz soğuk su iç gibi inanılmaz tavırlar sergiledi. inşallah tekrar kavuşursunuz

Tepki
4
İsim
Sıtkı Güven
Bisiklet
Whistle
Erol Hocam, geçmiş olsun.
Geçen görüştüğümüzde öğrendim bisikletinin çalındığını. Üzüldüm doğrusu.:mad:
İnşallah bulunur.