Anlık olarak bisikletinizle şu an nerdesiniz?

Scudo
Tepki
70
İsim
rock for ever
Bisiklet
Scott
@historiyst

büyük ihtimal bende öyle olacam keza arabaların sıçrattığı sular şuan pacalarımı sırılsıklam yaptı ama yola devam :D

Özcan

Forum Bağımlısı
Tepki
6.935
İsim
Özcan
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Specialized
@efe14
Genelde tur yaparken ya öncesinde haberleşip organize oluyoruz, ya da sonrasında fotoğrafları paylaşıyoruz.
Tur yaparken kenara çekip foruma fotoğraf yüklemek ihtiyacını kimse duymamış olabilir şimdiye kadar. ;)

Ulas23

Üye
Tepki
1
İsim
Ulaş zirekli
Bisiklet
Diğer
Merhaba forumda yeniyim ve yeni yol bisikletine geçiş yapacak biriyim 2500 TL bütçe var kron rc 2000 almayı düşünüyorum sizce hangi markayı tercih etmeyiliyim birde bildiğiniz güvenilir online bisiklet mağazası varmı

• Beğen
Tepkiler: Cemal Ç.
Tepki
70
İsim
rock for ever
Bisiklet
Scott
@Ulas23
(link)

her ne kadar konu başlığı olarak uygyun olmasada :) yardımcı olayım dedim hem güvenilir hemde uygun fiyatlı :harika:

Cemal Ç.

Sadece sürüyorum. 😒 𐱅𐰇𐰼𐰰- 🚵‍♂️🚴‍♂️
Tepki
20.652
İsim
Cemal ÇELİK
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Diğer
Boyle bir konu oldugunu bilmiyordum ama sn. @Özcan. 'in dedigi gibi insanlar yolda resim paylasmiyor sanirim. Illa ki paylasan cikar diyorsaniz konuyu takibe aldim. Yazin bir memleket gezisi dusunuyoruz sn. @hamlet2006 ile. Belki katkimiz olur o zaman :D.

efe14

Üye
Tepki
230
@CmlCLK

:D valla aslında düşüncem tam olarak hani yola cıktın cek kenera paylar birileri sana takılsından ziyade bisikletinle anlık durumu paylaşman ama olmadı ya başlık hatalı yada enerjisi tutmadı olmayınca olmuyir işte
:D
başlık resmen aküsü biten araba gibi oldu gardaş bi el atıverde vurduralım arabayı :koptum::koptum::koptum:

-Skynet-

Forum Bağımlısı
Tepki
2.141
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Anlık olarak paylaşacaktım ama konuyu bulamadım. :D(Cidden telefondan siteye girince sıkıntı yaşıyorum,sekmentler yavaş açılıyor falan.Evde kablosuzdan 35mbpslik internettede öyle.chromeden cepten kaynaklanıyor sanırım.Siz siteye girmek için hangi programı kullanıyorsunuz cep telefonunda?)
187438