Ankara

Scudo

malemsteen

Aktif Üye
Tepki
87
İsim
Mesut
Bisiklet
Diğer
arkadaşlar
bisikletsiz olarak aranıza katıldım :) Bir bisiklet edinmek hevesim avr ki sormayın gitsin. Bir müddettir araştırıyorum. Bu forumun sorularıma yardımcı olacağını düşünerek geldim. İlgili forumlara konular açmaya başlıyorum :)

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Aramıza hoşgeldiniz... öncelikle forumda kısa bir araştırma yapıp sorularınızın yanıtlarını arayın derim... genelde sorular birbirlerinin benzeri oluyor... Diğer taraftan sorularınızın yanıtlarını bulamazsanız soru sor bölümü altında sorularınızı sorabilirsiniz... İyi forumlar... :harika::harika::harika:

Primattan Geldim

Forum Demirbaşı
Tepki
388
İsim
Onur G.
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Abi hoşgeldin.Tavsiye konularına göz atmanı öneririm :)

Tepki
12
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Aramıza hoş geldiniz.

Tepki
8
İsim
Erdinç
Bisiklet
Sedona
Merhaba,

Forumu yaklaşık bir yıldır takip ediyorum. Bir kaç aydır da üyeyim ama yalnızca okuyordum. Şimdi bir kaç soru için yazmak zorundaydım ve buraya kendimi tanıtmadan doğrudan soru sormak istemiyorum.

Ankara'da doğduktan sonra yine uzunca bir süre Ankara'da yaşadım ta ki tayinim İç Anadolu'nun çeşitli illerine çıkana kadar. Şu an için Aksaray'da özel bir kurumsal şirkette çalışmaktayım.

Bisiklete çocukluk yıllarımdan tam 18 yıl sonra tekrar merak saldım. Uzun bir süre bisiklet hakkındaki online kaynaklardan bilgiler edinmeye, bir bisiklet sahibi olmadan önce teorik olarak kendimi geliştirmeye çalıştım ve bundan son derece keyif aldım. Tur bisikletçiliği denen şeyi keşfettim. Daha önce ne duymuş ne de görmüştüm. İnsanların ülke çapında hatta dünya çapında bisikletle yolculuk yaptığını görünce çok şaşırdım ama şaşırdığım kadar da hayran kaldım ve bisiklet konusunda özellikle bu yönde kendimi geliştirmeye karar verdim.

Yaklaşık bir yıl süresince bu şekilde okudum, okudum ve okudum. Sonra pratik için kendimi geliştirmeye karar verip bir bisiklet arayışına girdim. Başlangıç için benim için ucuz sayılabilecek ikinci el bir Sedona 711 aldım. Bisiklete binmekten çok her bir parçasını keşfetme isteğine engel olamıyordum. Dolayısıyla kendimi çoğunlukla bisiklete binmekten ziyade tamir etmeye, onu mükemmelleştirmeye çalışırken bulduğumu fark ettim.

Neyse bir merhaba için daha fazla uzatmayayım.

Tekrar herkese merhaba.

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
herhangi bir konuda sıkıntınız olursa yazmanız yeterli bu arada bisiklet seçimini iyi ypmışsınız :)

Tepki
8
İsim
Erdinç
Bisiklet
Sedona
Teşekkürler, sordum ve yine siz cevaplamışsınız :) Eyvallah

Tepki
8
İsim
Erdinç
Bisiklet
Sedona
Hayır ama yaklaştın, Keçiören orta ve Aydınlık'ta okudum. Peki ya sen?

Kara Kartal

Daimi Üye
Tepki
276
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
Uzun aman oldu da iyi Counter Strike oynayan kâmil ocakta oturan bir erdinç dinç hatırlıyor gibiyim o yüzden sordum :) sedona başlangıç için iyidir hoştur devamı gelir bu hevesin :)

Tepki
8
İsim
Erdinç
Bisiklet
Sedona
Kamil Ocak'ta yaklaşmadı, Kalaba'da oynardık ama :) isim neydi, soyisimden çıkarmak güç.

Kara Kartal

Daimi Üye
Tepki
276
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
Keçiören İnternet Kafe diye saçma sapan bir yere giderdik o zamanlarda, İsmim Mehmet bu hesabı çok önceden eşim adına açmıştık öyle devam etti.

Tepki
8
İsim
Erdinç
Bisiklet
Sedona
Orta okul ve Lise neresiydi ya da hangi sokakta otururdun? Milyonluk Keçiören'de yalnızca Mehmet ismiyle hatırlamak gayet zor :harika:

Kara Kartal

Daimi Üye
Tepki
276
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
Kalaba Lisesinden mezunum, Kızlarpınarında otururdum falan filan :) mazi oldu kaç sene önce mezun oldum ohooo :) Sensen bile ismin kafiyeli olduğu için aklımda kalmış :) Aynı kaldırımları çiğnemişiz sonuçta selam vermeden yatmayayım dedim :)

• Beğen
Tepkiler: erdinc dinc

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Tepki
4.683
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
Bisiklet edinmekle çok iyi etmişsiniz... Ankara'ya gelirseniz ya da bizim Aksaray'a yolumuz düşerse belki beraber pedallama fırsatınız olur. Görüşmek dileğiyle... :harika:

• Beğen
Tepkiler: arayanbulur