Ankara

Scudo
Tepki
27
İsim
yavuz
Bisiklet
Whistle
sanıyorum o ılk rampa zorladı atderesı denılen yer :) degıl mı

Hakan Kök

Üye
Tepki
27
Bisiklet
Giant
@yavuzöztürk

Evet At Deresi denilen piknik yerine gelmeden başlayıp ölümüne devam eden bir yokuş var :) Giderken fazla zorlanmıyorsunuz ama dönüşte Ayaş beli denilen yeri çıkıyorsunuz. Orası zaten ölüm :) Oradan sonra çok dik bir yokuş daha var mesafe olarak kısa ancak çok zorluyor :)

Tepki
27
İsim
yavuz
Bisiklet
Whistle
anladım bılıyorum oraları ama bısıkletle gıtmek ısterım asıl tabıı:)

Hakan Kök

Üye
Tepki
27
Bisiklet
Giant
Bir gün denk gelirsek beraber pedallarız. Ayaş'a bi daha gitmeyi isterim her ne kadar eziyetli olsa da :)

UtkuSener

Forum Demirbaşı
Tepki
679
Bisiklet
Trek
Hakan, lastik yama kiti falan dert değil sen Batı Ankara'nın turlarına gel :D Her salı ve pazar günleri etkinlik oluyor grubun sayfasından takip edebilirsin hatta grup sayfasından bana da ulaşabilirsin çıkar turlarız ;)

• Beğen
Tepkiler: SerkanH

Hakan Kök

Üye
Tepki
27
Bisiklet
Giant
@UtkuSener

Teşekkür ederim Utku Bey. Ekipmanlarım yakında gelir zaten :) Bir de kaliteli gözlük bulsam tamam olacak her şey :) Gelmese bile katılacağım turlarınıza. Bu salı gelecektim fakat fırtına çıktı :)

ioalici

Daimi Üye
Tepki
161
İsim
İbrahim Onur ALICI
Bisiklet
Cube
Selam arkadaşlar ben Ankarada oturuyorum. Yoğun çalışma şartlarından fırsat buldukça bisiklete biniyorum. Sabahları Ankara Bulvarı ve ara sıra Eymir... Cube Peloton Race veya Cube Acid ile...

http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/09/28/de35ec5288a18fe8269db1a094ca422c.jpg

http://tapatalk.imageshack.com/v2/14/09/28/d5bd0e4ff925c8cc431c61fa18a2d522.jpg

Sürüş, bakim ve Ankaradaki (ozellikle kış aylarinda) guvenli rotalar hakkinda bilgilere simdiden tesekkurler...

• Beğen
Tepkiler: Murat Engin
Tepki
1
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar hepinize merhabalar. Ankara Kurtuluş'tan katıldım aranıza. Mosso Legarda 1424 bisikletimi geçen ay aldım. Tecrübelerinize dayanarak Ankara'da katılacağım gruplar hakkında bilgilendirirseniz minnettar olurum :) hepinize saygılar. Görüşmek üzere.

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hayirli olsun. BGB var pazar sabahlari guvenparkta bulusup tur duzenliyorlar hem size de cok yakin :)

Tepki
1
Bisiklet
Mosso
Sagolun arkadaslar hosbuldum ve memnun oldum cokk. Ali yildirim kardesim guven parktalarmis arkadaslar bak bulusup gidelim bizde katilalim.

Tepki
5
Forumu bir süredir takip ederken üye olmak istedim ... Ben Ankara'dan Murat..çocukluktan beri bisiklete binerim ama hep yokuşlu, inişli bir semtte ve şehirde yaşadığımdan hep yorucu geldi bisiklete binmek... 1985 de Almanya'dan gelen ve yaklaşık olarak 15 senedir kömürlükte yatan 28'' jant bisikletimin fotoğraflarını paylaşmak istiyorum, bu bir şehir bisikleti mi, yol bisikleti mi? yorumlarınızı okumak isterim, iyi forumlar.

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
güzel bisiklet. sanki gidon biraz havaya bakıyor. onu aşağı indirebiliyor musun.

SerkanH

Forum Bağımlısı
Tepki
2.336
Merhaba. Forum' a hoş geldiniz. Bisikletiniz çok güzel bir yol bisikleti. Ancak sehir ici ve sehir dışı turlar icinde kullanılabilir. Dropbar (gidon) biraz daha aşağı döndürür senız daha rahat bir sürüş elde edersiniz. Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim..

Eski model İphone' dan yazılmıştır..

• Beğen

volkan Öz

Forum Demirbaşı
Tepki
586
Bisiklet
Specialized
15 sene kömürlükte yatan bir bisiklet için mükemmel bir görüntüye sahip bence.15 senede bu haldeyse kıymetli bir bisiklet derim.Paslanma bile yok.Bence gerekli temizlikleri yap,gidonu indir,yağla birde lastik değiştir bence 10 numara.

• Beğen