Anka Bicycle Team™

Scudo

redpover

Üye
Tepki
22
Görkem battın sen kardeşim :) bütçen gitti..
bu arada herkez işini sölemişken bende sölim.şu an öss ye yeniden hazırlanıyorum ama basketbol,kick boks,muay thai,dağcılık,yüzme ve atletizm yaptım.sorusu olan arkadaşlarla ilgilenirim büyük bir zevkle :)

Görkem Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.682
ANKA Bisikilet Grup Üyeleri (Son Durum) ;

1 ) Murat (Murty) Saygı değer üye
2 ) Deniz (aurora79) Saygı değer üye
3 ) Ahmet (gokdaltercume) Saygı değer üye
4 ) Serdar (SerdarAktas90) Saygı değer üye
5 ) Görkem (Görkem06) Murat abi bana taktı terbiyesiz diye bana saygı yok :)
6 ) Mert (m9e10r11) Saygı değer üye
7 ) İbrahim (redpover) Mersinden katılan saygı değer üyemiz...
8 ) Serdar (Teberus) Saygı değer üye

Kısa Kısa Yardımlaşma...

Murat (Murty) adlı üyemizden ucuza 0 kadrolar bulabilirsiniz...

İbrahim (Redpover) adlı üyemiz 2.el temiz Sedona 711 V aramaktadır !

12 Eylül Cumartesi 2008 günü Ankara Antares´de (Metro Alış-Veriş Merkezi yanı) buluşma kaynaşma yemek var.!Lpg li otoların park yapıldığı yeri sorup oraya geliniz bisiklet kitlemek için yerler var !!!!!

Saat : 19:00 Toplanma

Detaylı bilgi almak veya Ankara´ya gelecek yardım isteyen üyeler için :

MSN : gorkemo_778@hotmail.com
GSM : 05543201005

redpover

Üye
Tepki
22
Joker, çizgiroman kahramanı Batman'in en büyük düşmanıdır. The Joker 1989 tarihli Batman filminde Jack Nicholson tarafından canlandırılmıştır. 2008 yılında vizyona giren "Kara Şövalye" deki Joker karakterini,film cekimleri bittikten sonra,22 Ocak 2008 tarihinde hayatini kaybeden Heath Ledger canlandırmıştır.Jack Nicholson'un canlandırdığı "Joker"rolüne oranla daha çok şiddetten yana ve karanlık tarafı ağır basan "yenilenmiş bir Joker"i oynayan Heath Ledger,karakteri de kendi gibi ölümsüzleştirmiştir.

Joker'in unutulmaz repliği, yüzündeki daim gülümsemeyi borçlu olduğu yarayı açıklarken söylediği; "why so serious?"tur. Yüzündeki yara için birden fazla açıklama yapan joker'in açıklamalarından biri eşi için yaptığı fedakarlık, diğeri alkolik babasının sarhoşluğudur.

SAYGILARIMLA :)

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
Selam Arkadaslar Suskunlugmu Bozuyorum Durdum Durdum Ve Konusuyorum Cünkü Anka Kadro'm Hazır Evet Yanlıs Duymadınız Anka Kadro . Tamamen Kendi El Işciligimle Yazdım Boyadım Vernikledim Ben Güzel Oldu Resimler Yarın

• Beğen
Tepkiler: lindemann

Görkem Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.682
@gokdaltercume

Hayır abi daha yollamadı ama merak etmeyin hepinize ayıracağım olmazsa bir daha yapılıp yollanacak " yok ben istemiyorum " fln yok ! burda aileyiz sonuçta :)

• Beğen
Tepkiler: lindemann

Mert Kabtan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Mert KABTAN
umarım begenirsiniz yazılar ve şekiller tamamen el işçiligidir