Amoeba Hussar Fiyat Farkı

SerdarAktas90

Forum Demirbaşı
Tepki
547
İyi günler..Ben birşey sormak istiyorum şu anda Erdoğanlar bisikletin web sitesinde Amoeba Hussar bisiklet "472.30 $" olarak görünüyor fakat Amoeba Hussar' ın resmi web sitesinde "425 $" olarak görünüyor donanımları herşeyleri aynı arasındaki fiyat farkı nedir? Yoksa bir yanlışlık mı var? Lütfen beni aydınlatırsanız sevinirim...Şimdiden teşekkürler...Tekrardan iyi günler...

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
kdv si falan nedeniyle öyledir.takdir edersinizki bisikleti aldıkları fiyata satarlarsa nasıl kâr edecekler değilmi.

birde o bisikleti gabrikadan alıp gelene kadar zaten o kadar parayı yine harcıyacaksınız:)

SerdarAktas90

Forum Demirbaşı
Tepki
547
Ben fabrikadan alsam kargo ücreti bile ödemeyeceğim...Sadece burda çok ufak 10 dakikamı alacak şekilde bisikleti toplama kalıyor bana :)

Hemde nerden alabilirsiniz kısmında yazıyor erdoğanlar ya o sitede yada erdoğanların sitesinde yazsa firma fiyatı şu kadar olur falan diye açıklayıcı olur...

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@gurkankas

Gurkankas kardeş, arkadaşı yanlış yönlendiriyorsun. Amoeba Hussar'ın perakende satış fiyatı 425 $ ve bu her bayide aynıdır. Yani bayi haklarının korunması açısından sen fabrikadan da alsan, (fabrikası Türkiye değil, sadece ithalatçısı Aslı Bisiklet) ithalatçısındanda alsan yine 425 $ alacaksın. He şunu ekleyeyim, bayiler nasıl kar eder. Bayilerin ithalatçısından toptan alış fiyatı taktir edersinki perakende satış fiyatı ile aynı olmadığından dolayı bayiler bu şekilde bir miktar kar ediyorlar. umarım cevabımı yanlış anlamazsın. İlgine şimdiden teşekkür ederim.

macerakolik

Forum Bağımlısı
Tepki
2.696
İsim
Soner
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@darkhan

Benim anlatmak istediğimi kısa ve net tekrar özetlemişsiniz. Kısaca olay bu yani. Çok ufak tefek kurdan fark çıkabilir onuda zaten kendileri ufak bir ikram yaparak yuvarlarlar. (Duruma göre)

SerdarAktas90

Forum Demirbaşı
Tepki
547
İlginizden dolayı herkese çok teşekkür ediyorum...Erdoğanlar bisikletten herkes memnun bende inşallah ilerleyen zamanda Amoeba Hussar almayı düşünüyorum tercihim Erdoğanlar Bisiklet olacak...Gerçekte herşeye yardımcı oldukları gibi sanalda da hemen yardımcı oldular sağolsunlar...Siteye de baktım fiyat düzeltilmiş...Tekrardan teşekkürler.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@soneryen

teşekkür ederim konuyu ilk görünce bu aklıma geldi ondan yazdım.hem zaten forumların amacı genel bir konuyu doğru bir sonuca bağlamaktır.bnm yanlışımda siz düzelettiniz.