Altın Elbiseli Adam Bisiklet Röportajı

Scudo

Tolga Çelebi

Forum Bağımlısı
Tepki
3.767
İsim
Tolga Çelebi
Bisiklet
Focus
Düşüncelerimize tercüman olmuş resmen...

• Beğen
Tepkiler: AliMurat

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
@İki Teker Bir Adam Aman allahım, şu videoyu koyun ana habere yemin ediyorum, topu dikerler :) Kafa yapılarını illa başkaları şekillendirecek, bunu istiyorlar. Bu arada teşekkürler video için.

• Beğen
Tepkiler: kev1ncon

AliÇimen

Daimi Üye
Tepki
256
İsim
Ali Çimen
Bisiklet
Salcano
Barkın abim doğru söylüyor. Bisiklet kanallarının yanısıra motosiklet kanallarını da takip ediyorum. Hepsinde de gördüğüm kimsenin kimseye saygısı yok. Herkes herkesin üstüne çıkmaya çalışıyor. Kendi halinde emniyet şeridinde sakin sakin gitmeye çalışırken bile öküzün biri emniyet şeridine dalıp canınızı riske atabiliyor.
Kimsenin tatlı dilden, ahlaktan haberi yok. O yüzden cezalar uygulanmalı. Bakın yeni cezalar getirilmeli demiyorum. Sadece ''Uygulansın''.
Gerçi başımızdaki zat bile anayasayı tanımıyorken böyle bir şey mümkün mü onu da siz düşünün.

• Beğen
Tepkiler: şamilkafkas

Alizee

Daimi Üye
Tepki
296
İsim
Ali
barkin abi adamdir. dedigi seyler cidden cok dogru ve mantikli. dayicaksin insanogluna cezayi bak bakalim gelip seni yaya gecidinde, ust gecitte bulup ezebiliyor mu? Karşıdan karşıya geçen yayayı görünce gaza basan ayı türünü bir tek Türkiye sokaklarında görürsün, dünya da nesli tükenmiştir..

• Beğen
Tepkiler: AliÇimen

halil halil

Forum Bağımlısı
Tepki
1.564
@(link)
güzel bir röportaj olmuş
eğer o sen isen biraz daha kasılabilirdin.
omuzlarını geriye atıp kafanı kaldırabilirdin.
hani pısırık gibi durmuşsun hafiften.kendini altsınıfa sokmuşsun.
aea ile aynı level gibi durmalıydın.

ileriki röportajların için söylüyorum

Tepki
43
Çare odun !

Barkın abinin dediği gibi vereceksin odunu, dayicaksın hapis cezasını bakın sonra bisikletlilere olan saygıya !

ElcaSeJawS

Forum Bağımlısı
Tepki
575
İsim
fatih
Bisiklet
Cannondale
Abi daha insanlar bisikletinde o yolda kullanma hakkı oldugunu bılmıyor ilk önce bunu ogretmemiz lazım kaldırımdan gıt kaldırımdan dıye bagıran bagrana :D Gerci bundan 15 sene once felan taksımden unkapanına 2 bısıklet hızlıca ınerken polıs heyy bısıkletlıler kaldırımdan gıdın dıye bagırmıstı ama :D Allah ne verdıyse ınyoduk delıydık heralde o zamanlar.

İki Teker Bir Adam

Daimi Üye
Tepki
1.483
İsim
Yusuf Akkuş
Bisiklet
Lapierre
@halil halil kompleksli bir insan değilim (aşağı veya yukarı). Ha keza Barkın hayranı olduğum bir youtuber. Öyle duruşum hissedişimden. Yine olsa yine aynı olurdum herhalde.

• Beğen
Tepkiler: Berke Şahan

Togursamsun

Daimi Üye
Tepki
304
İsim
Emin
Bisiklet
Corratec
@İki Teker Bir Adam
Eleştirmek zeka işi.Barkın da sen de harikasınız duruşlarınızda çok samimi önemli olan da bu

Milbert Hofen

Forum Bağımlısı
Tepki
1.623
Bisiklet
Canyon
Eğitim olmadığı sürece cezalar tek başına çözüm olamaz. Bknz. Amerika Birleşik Devletleri.
Tam tersi , yani çok eğitim az ceza bile daha başarılı bir yöntemdir kanımca.
Bknz. Norveç
İnsanla uğraşmak zordur. Her türlü tedbiri alıp hem eğitime hem cezaya önem verenler de var tabii. Bknz. Almanya
Unutmadan, kanal çalışmalarınızda başarılar diliyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Robert Knepper
Tepki
1.359
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Raleigh-USA
Bisiklet türü
Katlanır
Eğitim
Eğitim