adobe photoshop

Scudo

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
yanlış hatırlamıyorsam adobe resmi olarak cs ya da cs2 de başlatmıştı Türkçe desteğini...
ama biraz araştırmayla başkalarının çevirdiği yamaların bulabilirsin yalnız pek sağlıklı ve anlaşılır olmayabilr, çevredeki bilgi ve kaynakları da düşünürsen bir çoğu ingilizce ya da ingilizceye göre anlatımlı olduğundan yamayla farklı bir sorun daha yaşayabilrsin :)

bebeto_6149

Forum Demirbaşı
Tepki
110
bence sen adobe photoshop cs2 9 kullan onun türlçe yaması var hemde 7,0 dan daha iyidir ;) ama 7,0 ın türkçe si varmı bilmiyorum

Fethi Aktunç

Forum Bağımlısı
Tepki
243
Bisiklet
Trek
CS3 ün bile türkçesi var ama burda sormak yerine google'da aratsa daha çabuk sonuca ulaşabilir :))

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
@Genie

google da araştırdım ama saçma sapan seyler çıktı çaresiz kaldım o yüzden konu açtım

Volkan Çağlar

Forum Demirbaşı
Tepki
384
@Genie

Katılıyorum.Ayrıca forumda illegal paylaşımlar yasaktır.Rapidshare vs. linkler istemeyiniz

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
@propcadmin
zaten onlar illegal değil artık o desteği adobe veriyor ps de falan sitesine girip bakarsa bulabilir, tabii lisanslı programlar açısından konuşuyorus :D

Aykut Subaşı

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Bisiklet
Cube
------------- burda Türkçe yama takımı var istekte bulunabılırsın veya kesın hazırda vardır.

Lutfen verdiginiz linklerin iceriginde illegal unsurlar olmadigindan emin olunuz ve forum kurallarini okuyunuz.

Halil

Blick

Daimi Üye
Tepki
116
doodlez arkadaşım verdiğiniz linkte illegal içerikler bulunuyor....