adana-mersin-taşucu...ufak bir akdeniz macerası...

Emir Yüksel

Aktif Üye
Tepki
146
cihat merhaba,
samimiyetin ve içten tekliflerin için çok teşekkür ederim.
hotmail adresine kişisel bir mail attım, ayrıntılı cevabımı oradan okuyabilirsin.

sevgiler.

Scudo

teampasha

Forum Demirbaşı
Tepki
227
ne zaman canınız çekerse muzlu sütü paketler göndeririz kazım büfeden, mutlaka tanışmak isterdim sizlerle adanada iken, buralarıda unutmayıp ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim, her noktanında tadını çıkartmışsınız zaten, çok keyifli olmuş, daha çok konuşulur bu gezi emin olun. kazasız sürüşler

• Beğen
Tepkiler: Emir Yüksel

Emir Yüksel

Aktif Üye
Tepki
146
@teampasha

çok teşekkür ederim. ben de aslen adanalıyım, okul bitip de döndüğümde tanışmak isterim mutlaka:)
sevgiler.

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@emiryuksel
Merhabalar,
Keşke Kayseri'den Adana'ya kadar da pedallasaydınız. Trafik o kadar da rahatsız edici değil çünkü bisikletin gidebileceği geniş bir bant var. Sadece köprülerde dikkat etmeniz gerekiyor. Hatta benim en keyif aldığım yollardan birisidir Ulukışla-Pozantı arası. En azından Adana-Mersin arasında ki yoldan çok çok daha rahattır. Pozatı'dan sonra ise otobana girmeden de gidebileceğiniz alternatif bir yol mevcut ve çok sakin.

Paylaşımınız için çok teşekkürler. Güzel bir gezi geçirmişsiniz. Ayaklarınıza sağlık.

Sevgiler...

Emir Yüksel

Aktif Üye
Tepki
146
@Serkan Taşdelen

:rolleyes: bisikletin gideceği geniş bant asfaltın yanındaki toprak yol mu acaba?

En azından Adana-Mersin arasında ki yoldan çok çok daha rahattır.

ilk defa böyle bir öngörü ile yada yargı ile karşılaştım, hani Ulukışla yolu Adana-Ankara arasındaki tek yol olduğu için hep kamyon-tır geçtiğini düşünmüştüm, yolun da dar olmasından dolayı sıkıntı yaşamak istemedim.

Pozatı'dan sonra ise otobana girmeden de gidebileceğiniz alternatif bir yol mevcut ve çok sakin.

sizin her yazınızı okuduğumda öğreneceğim hep birşey var diye düşünürüm zaten, bunun son örneği Likya yolu ile ilgili uzun soluklu geziniz ve yazınız.

Paylaşımınız için çok teşekkürler. Güzel bir gezi geçirmişsiniz. Ayaklarınıza sağlık.

Sevgiler...

ilgi gösterdiğiniz için ben teşekkür ederim.
birgün rotalarımızın çakışması dileğiyle.
eyvallah

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

Serkan Taşdelen

Forum Bağımlısı
Tepki
4.807
@emiryuksel
Merhaba Canım kardeşim,
Toprak olan kısım değil, asfalt olan kısım geniş. Örnekler fotoğraflarda, ;)
http://img170.imageshack.us/img170/952/p7060105nm0.jpg

http://img146.imageshack.us/img146/508/p7060110xz5.jpg

http://img354.imageshack.us/img354/7809/p7060117ww6.jpg

@emiryuksel
Bu bir öngörü ve yargı değil, birebir yaşanmıştır. Kamyon ve tır tabiki geçiyor ama bahsettiğim gibi bisiklet için geçilecek alan var yukarıda ki fotoğraflarda da görüldüğü gibi.
@emiryuksel
İnşallah, bende birlikte pedallamak isterim.

Sevgiler...

• Beğen

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
ayağınıza sağlık. çok güzel bir gezi çıkarmışsınız. mersinde (link) ile tanışmanızı isterdim. sizi daha güzel yerlere yönlendirebilirdi.
bir başka gezilerinizi forumda görmek dileğiyle.
esen kalın

• Beğen

Emir Yüksel

Aktif Üye
Tepki
146
@Serkan Taşdelen

umarım sözlerimi yanlış anlamamışsındır, o halde en kısa zamanda adana'ya bisikletle ulaşmam gerek.
ayrıntılı bilgi için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen

necod

Daimi Üye
Tepki
180
arkadaşlar hem güzel bir gezi yapmışsınız hemde tatil ne diyelim tadını cıkarın devamlarını bekleriz pedalınıza sağlık hoşcakalın

• Beğen
Tepki
15
Bisiklet
Giant
Anlaşılan mükemmel bir gezi olmuş.. Sonuçta gezilen yerler güzel, memleket güzel, Adana güzel :) Silifkenin yoğurdu olmasa da Adana'mın kebabı, şalgamı, bicisi güzel :)

• Beğen