adamlar yapıyor ya :)

Scudo

Aytaç Kalyoncu

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Trek
cidden adamlar hem uğraşmışlar uğraşlarınada degmiş herhalde ordaki bir atlayış sonunda en az 1 ay hastaneden çıkamam

• Beğen
Tepkiler: mustafa-38

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İzlerken bile başım döndü.

• Beğen
Tepkiler: mustafa-38

mustafa-38

Forum Demirbaşı
Tepki
187
@tansolo
yok öle cok yüksekte degil ya atlanır yani...

bu arada 2:30'daki hareketi yapabilen varmı ?

mustafa-38

Forum Demirbaşı
Tepki
187
@Orhan Yıldırımben komple hareketten bahsediyordum....

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@Orhan Yıldırım

izmir-bostanlı, bursa-kaplıkaya, eskişehir-2 eylül üniversitesi, izmit-seka park, istanbul-büyükçekmece ve bostanlı, gaziantep-masal park ve erzurumda açık skateparklar var. eğer rampa yokdan kastınız evinizin önünde olmamasıysa daha çoook beklersiniz, ben 4-5 haftada bir balıkesirden kalkım bursaya gidiyorum bmx ve skate sürmeye, eğer siz kendi şehrinizdeki parka gitmek zor gelipde yok diyorsanız bu sporda hiç bi yere gelemezsiniz, anca böyle adamlar yapıyor ya diye konular açıp milletin videolarını paylaşırsınız.

mustafa-38

Forum Demirbaşı
Tepki
187
@Gürkan Karataş
(kendi adıma konuşuyorum)benim işlerim nedeni ile bahsettiginiz yerlere gidecek zamanım olmuyor madem sizin boş vaktiniz oluyor ve hafta sonları parklara gidiyorsunuz sizde ''ben yapıyorum'' diye bir konu açarsınız yorumları size yaparız...
Ayrıca bu alanda gelişmek sadece vakit ayırıpta farklı yerlere gitme ile olmuyor bu sporda başarılı olmak için azim ve hırs gerekir sadece parklara gitmeyle istedigimiz yere varacaksak .................. İYİMİŞ

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@mustafa-38

benim kim olduğumu bilen bilir, bilmeyenede kendimi kanıtlamak zorunda değilim, zamanı gelince ve canım isterse videomu koyarım sende tanırsın. ayrıca nerenle okudun bilmiyorum ama ben bişey yaptığımı söylemedim, sadece park yok diyen arkadaşa parkların yeterince olduğunu sadece bi taraflarını kaldırıp gidip çalışması gerektiğini söyledim.

• Beğen
Tepkiler: Berk Demirli

mustafa-38

Forum Demirbaşı
Tepki
187
@Gürkan Karataş
bende zaten kendini tanit demedim veya video koy da demedim benim demek istedigim parklara gitmeyle bişey olmaz biraz istek olacak belkide o arkadaşın gidecek imkanı veya vaktide yoktur bilemessin...

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@mustafa-38

benim burdan '' koy videonu fotoğrafını seni görelim '' anlamını çıkartırım, ve eğer bunu anlatmak istiyorsanız gerçekten gürkan karataş ismini daha önce duymamışsınız demektir.

@mustafa-38

eğer vakti veya imkanı yoksa '' nede olsa çalışacak rampa yok '' demezdi, '' maalesef çalışacak zaman ve imkana sahip değilim'' derdi, azim, istek konusuna hiç girmeyecem, zaten azmi olmayan kişi bu alana yönelmez.

mustafa-38

Forum Demirbaşı
Tepki
187
@Gürkan Karataşşu yorumları görsede kendi söylese böylece bu gereksiz polemikte son bulmuş olur.......

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
@mustafa-38

Sizden daha tecrübeli birine nasıl saygısızlık yaparsınız? Bu kadar iddialıysanız siz koyun video biz sizi görelim... Forumun bazı kuralları var zaten bir video için konu açmaya lüzum yok yukarıda sabit konu var zaten, ha kendi videonuz olur açarsınız...

thomisus lx

Forum Bağımlısı
Tepki
2.055
sayende güzel bir site ile tanışmış oldum teşekkür ederim. kardeşler iyi uğraşmışlar gerçekten.

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar polemiğe gerek yok.Mustafa abimize de nerenle okudun diyerekte yapılmış bir saygısızlık var.Yaşı kaç bilmiyorum gerçi ama tahminlerimce 20nin üstünde.Yaşıda önemli değil.Biz kardeşiz diyorsak ve etraftan saygı görmek istiyorsak yaşlarımız ne olursa olsun önce kendimizden olanlara (yani bisiklet kullanıcılarına) saygı göstermek lazım ki çevrede bize saygı duysun.HOş olmayan muhabbetler dönmüş Mustafa abimizde biraz sert çıkmış gerçi ama ben her iki taraftanda her iki taraf adına özür diliyorum.Lütfen uzatmayın.Uzaklaştırma alıpta tadınız kaçmasın. :)
Saygılarımla.
Muammer Burak Karadağ.

• Beğen
Tepkiler: Bariskkk

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
@M.Burak KARADAĞ

Üzgünüm saygısızlık yapana, saygı duyamam...