///__Bianchi AFX 2.0__\\\

Scudo

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Gayet güzel.Orası Ortabağlar civarı mı?

Harun.

Yaşam boyu bisikletçi
Tepki
908
Başlangıç
2003—04
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@Volkan Güneri

Halamlar orada oturuyor gittimizde seni görebilirim o yüzden.

mustafa mimaroğlu

Aktif Üye
Tepki
90
kask takmanız çok güzel.Ben az önce kaza geçirdim kafamı yere çarpmadım ama iyiki kaskım kafamdaymış . elimde eldiven olmasına rağmen parmaklarımda yaralar var:cool:

Onur ALKAÇIR

Daimi Üye
Tepki
92
güzel bisiklet bende bisiklet alıcağım ama kafam çok karışşık bütçe 1200 ü geçmcek :(

Tepki
33
2010 sedona 321 bulabılırsen tavsıye ederım.izmir sundu bisiklette var uygun fiyattan da bırakmıstı bana.sanırım şehir bisikleti arıyosun ama bir tavsıyem daha olucak kafana göre güzel bi mtb 13 kg civarı ,tak cst 1,15 leri hem daha güzel görünüyo bence hemde çift taraflı kullanabilirsin ,hem mtb hem şehir.mtb olarak bisikletimi rahatça tavsiye edebilirim.istersen sadece aynakolunu değişirsin.bisiklet slick lastiklerle inanın çok dikkat çekiyor.

diavolo

Forum Bağımlısı
Tepki
486
güzel bisiklet, özellikle kadrosunu beğeniyorum, hayırlı olsun. Bu arada 'abi tavsiyesi' yaşın küçük kambur durmamaya özen göster :)

• Beğen
Tepkiler: Volkan Güneri

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ben seni benim arkadaşa yönlendireyim oda senin yaşında yıldırım yeşilyaylada adı Burhan Özyılmaz ben ona bu konunun linkini atayım konuşun ben nilüfer altınşehirdeyim siz Burhanla tanışın ben oralara geldikçe hep beraber gezeriz

Tepki
33
Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar şuan amatör biniciyim ama ilerde ilerletmeyi çok istiyorum ve düşünüyorumda..:D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Linki attım yarın yakalıyayım online tekrar söylerim aradım ama meşguldü o yorum atar buraya :D

Tepki
33
@diavolo

Öneriniz için çok teşekkürler...:D Bencede bu kadro bianchi serisinin en güzel kadrolarından diyebilirim...:D :D :in: :in: