500 tl civarında dag bisikleti arıyorum

Tepki
7
İsim
pedalses
Bisiklet
Ghost
meraba ben dag bisikleti arıyorum 500 tl civarında salcano modelden önerirseniz çok mutlu olurum disk fren mekanik frenden korkuyorum biraz bi çok insan fren bosalıyor tutmuyor diyor v frenli almayı düsünyorum lütfen fikir verin simdiden çok tsk ederim :utn:;)

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
(link)

Bu bisiklete bakabilirsiniz. Pazarlıkta 450 liraya rahatlıkla düşerler.

(link)

Bu da belirlediğiniz fiyat aralığında olan, şahsen beğendiğim, Force serisinden bir bisiklet.

Ramazan ÖZDEK

Aktif Üye
Tepki
25
Bisiklet
Sedona
salcano almayın derim giriş seviyesininde altında olduğunu düşünüyorum Carraro alın en azından kadrosu çok daha iyi ileride birşeyler değiştirmek istediğinizde deysin buna salcanonun hem renkleri hem donanımı carrarodan daha dükük kalitede iyi pedallar ;)

Oguzhan.Pilgir

Forum Bağımlısı
Tepki
434
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Şehir - Tur
bence temiz 2.el bisikletlere yönelin. 500TL ye alacağınız sıfır bisiklet, başlangıç seviyesi bile değildir. Bu rakama bulabilirseniz temiz bir 2.el bisiklet sizi çok daha memnun edecektir. Fren konusunda mekanik disk freni tavsiye etmem, bulabilirseniz hidrolik disk fren, olmadı V fren alın. Ancak bütçeniz göz önüne alındığında bisiklette extra bir maliyet yaratacak disk fren yerine V fren alırsanız çok daha iyi olur, en azından diğer donanımı biraz daha yüksek olur.

Tepki
7
İsim
pedalses
Bisiklet
Ghost
valla salcano buldum 400 tl ye dağ bisikleti çok begendim onu alabilirim 2. el baktım bulamadım :)

Tepki
7
İsim
pedalses
Bisiklet
Ghost
420 yi ben pazarlıkla 400 e alırım die şaapuyodum ama :) bi elli tl daha bulamam heralde henüz parasını biriktiremedim 2-3 parça elektronik cihazımı satılığa çıkardım henüz satılmadılar :D

Tepki
4
Bisiklet
Salcano
O zaman bunu almaya karar verdiyseniz bakmadan,binmeden almayın derim. İlk önce bi test edip sonra karar vermenizi tavsiye ederim :)

Tepki
7
İsim
pedalses
Bisiklet
Ghost
öyle yapıcam zaten 3 gündür bisiklet arıyorum ambele oldum yahu. :rolleyes:

mert temiz

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Salcano
sıfır fiyatına 2. bisiklet almayın. bende 1 hafta içerisinde disk frenlisini alıcam. izmir de 430 lira v diskine 480 lira dedi ve hiç pazarlık yapmadım ellerinde kalmamış. nihat bisiklettede 435 lira. eger ısparta da bisikletçiler varsa bence bi dolaşın fiyat alın. olmadı nihat bisikleti arayıp telefonda biraz pazarlık yapmayı deneyin 400 e alabilirsiniz diye umuyorum.
(link)

Tepki
7
İsim
pedalses
Bisiklet
Ghost
bayabi baktım ya bianchi bile baktım ondada begendiğim 800 tl :/ carraro baktım oda kapalıydı bilmiyorum kron alayım diyorum ama ?

mert temiz

Üye
Tepki
26
Bisiklet
Salcano
Ben daha onceden hic kron kullanmadim. Onceden cocukluk bisikletim cift amortisorlu celik bisiklet vardi. O bile yetiyordu ama kucuk geliyor agri yapiyor diye sattim. Simdi parayi denklestirip xc150 alayim diyorum. Hemen hemen ayni durumdayiz. Uzun zamandir arastiriyorum Saglam bisiklet oldugu soyleniyor xc150 bana gorede fiyat performans olarak iyi geldi onu almayi dusunuyorum. Carraronunda modellerine bakin bianchi de donanim agirlik karsilastirirsiniz en onemlisi icinize hangisi sinerse onu alirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: Tansu Tokoğlu
Tepki
4
Bisiklet
Salcano
Bende xc150'den yanayım hem fiyat olarak uygun hem de performans açısından gayet yeterli olduğunu söylüyor herkes. Bakalım önümüzdeki hafta almayı planlıyorum :)

TaylanEr

Aktif Üye
Tepki
53
Bisiklet
Carraro
Disk fren bakıyorsanız, görünüş amaçlı; Kron xc150 tam aradığınız olur.... Fakat V istiyorsanız ( Ki Bence Mekanik Disk'ten Daha Sağlıklı ) Bianchi Speed 4000 tam size göre olacaktır... Hiç 2.El'lere bakmayın :)

Emre Sertkaya

Daimi Üye
Tepki
92
Bisiklet
Kron
Yahu sıfır fıyatına 2. el kron felan almayın . İsterse 1 gun kullanmıs olsun umrumda degıl eger onu alıp kullandıysan 2. el olarak gecer ve fıyatta hatrı sayılır bır ındırım yapması lazım . kaldıkı 400e sıfırını alabılırsınız . Hıc anlamıyorum misal adam spd pedalı ayakkabıyı felan 2. el olarak satıyo ama eskıte eskıte bı hal olmus ayakkabı onu bıle sıfır fıyatından 20 tl asagısına satıyo boyle adamlardan alısverıs yaparsanız bunları cogaltırsınız .