28 jant için 48-52 cm arası city bike kadrosu

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.298
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Selam, elimdeki malzemelerle 28 jant city bike toplayacağım. Kadro boyu 48-52 arası olması gerekiyor.
Renk önemli değil, v fren kullanacağım. Düz maşa için uygun olan tercihimdir, ancak maşa yoksa da kendime ait maşa var.
Elinde olan veya kadrosunu değiştirmek isteyen var ise görüşmek isterim. Boya yeni-eski mühim değil. Kendim boyayacağım zaten.
İstanbul içi elden alabilirim.
Saygı ve sevgilerimle...

Scudo

mervan kızıl

Aktif Üye
Tepki
297
İsim
Mervan K.
Bisiklet
Giant
Merhaba @Kuzey Ege

2 sene önce sıfır aldığım, yaklaşık 5000km kullandığım Salcano City Sport bisikletimi, boyuma daha uygun olan bir tur bisikletine geçtiğimden bu aralar satmayı düşünüyordum.. Fotoğrafları az once çektim. Sele borusu-orta göbek arası mesafe 51cm.. Kadronun hiçbir yerinde özellikle de birleşim yerlerinde herhangi bir dezenformasyon yoktur. (ayrıntılı fotoğraflandırabilirim isterseniz..) 2 sene boyunca oluşan çizikleri saymıyorum tabii..

Rst Rfm-7 maşayı ise yeni aldım (230₺ye). Henüz sadece 500-600km kullandım. (Ağustosta İzmir-Çanakkale turumda)

Fiyat:
Kadro+sele borusu+furç ile beraber 230₺
Üstüne Rst marka Rfm-7 düz maşayı da isterseniz birlikte 350₺ olur.
Ayrıca ihtiyaç varsa düz gidon ve orta ayaklık da hediyem olur.

Bunların dışında, açı ayarlı gidon boğazı (20₺), sonradan aldığım standart bir marka arka bagaj (20₺), çamurluk (15₺) gibi malzemeler de mevcuttur..

İzmirde yaşıyorum. PTT veya başka kargolarla, iyi bir ambalajlamayla alıcı ödemeli gönderebilirim..
İyi bayramlar...

WP_DS20150925.jpg WP_DS20150925(1).jpg WP_DS20150925(3).jpg

Kuzey Ege

Forum Bağımlısı
Tepki
10.298
İsim
Murat Gökhan
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@mervan kızıl

ok, ben bir değerlendirme yaparak size geri dönüş yapacağım, teşekkürler.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
@Kuzey Ege
(link)
sadece kadro,gidon,boğaz,sele borusu şeklinde de maşa dahil şekilde de düşünürseniz.
Bu arada nedense özel mesaj atamıyorum size.