''25 eylül-belgrad düşük tempo -tanışma -bisiklet okulu açılış günü''

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Rıdvan UĞUR

25 eylül belgrad sucuklu tanışma ,,,bisiklet okulu düşük tempo...
kapasite 25 kişi..

1- hasan--- koç ,,
2- artçı-- kudret,,,
3- eren
4- yılmaz,,,
5- osman batuhan,,
6- aziz çelik,,
7- ozan
8- cem şentin
9- serdal,,
10- ayşe-cenk,,
11- burak durel,,
12- emre,,
13- bahadır ,,
14- adem dualı,,
15- rıdvan
16- emir,,
17 -bahadır
18- önder,,

08.00 kadıköy beşiktaş iskele önü,,,
beşiktaş barboros meydanı toplanma saat 09.30 hareket 10.00
pompa ,iç lastik kask ,,,,

arkadaşlar hasan -koçta telsizler mevcuttur 25 kişilik kadro olacak yedek liste açılacak ana listeden gelmeyen olursa sıra ile yedekten pedalşör alıncak,,

fatih inan

Aktif Üye
Tepki
132
kudret abi selamlar listeye benide yazarsan sevinirim senden öğrenecek çok şeyimiz var

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@önder ismailoğlu

malesef 25 kişi ,,sahilde 30-40 bisikletli tehlikedir dar yollarda gidemeyiz bu sorumluluğu alamam ayrıca suça giriyor malesef trafik dönüşte yoğundur 30 bisikletli trafiğe girmesi risklidir trafiği işgal etmekten ceza gerektirir, ben bunları daha önce yaşadım tam 107 bisikletli 4 yıl önce gittik polis hepimizi çevirdi yalvar yakar bi daha görmeyeceğiz bu kadar insanı dediler ve de haklılar çünki bisiklet yolu yoktur ama orda bu 25 ler gide gide sonunda büyük şehir beşiktaştan ta sarıyere kadar bisiklet yolu yapacaktır ,,,

kapasite 25 kişi..

1- hasan--- koç ,,
2- artçı-- kudret,,,
3- eren
4- yılmaz,,,
5- osman batuhan,,
6- aziz çelik,,
7- ozan
8- cem şentin
9- serdal,,
10- ayşe-cenk,,
11- burak durel,,
12- emre,,
13- bahadır ,,
14- adem dualı,,
15- rıdvan
16- emir,,
17 -bahadır
18-fatih inan
19- önder,,

arkadaşlar hasan -koçta telsizler mevcuttur 25 kişilik kadro olacak yedek liste açılacak ana listeden gelmeyen olursa sıra ile yedekten pedalşör alıncak,,

aykut yiğitel

Aktif Üye
Tepki
141
Bisiklet
Cube
Gecen seferki Belgrad gezisinin tadi damagimizda kaldi Kudret Agabey. Beni de ekleyebilirsin listeye :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@aykut yiğitel

kapasite 25 kişi..

1- hasan--- koç ,,
2- artçı-- kudret,,,
3- eren
4- yılmaz,,,
5- osman batuhan,,
6- aziz çelik,,
7- ozan
8- cem şentin
9- serdal,,
10- ayşe-cenk,,
11- burak durel,,
12- emre,,
13- bahadır ,,
14- adem dualı,,
15- rıdvan
16- emir,,
17 -bahadır
18-fatih inan
19- aykut ,,,
20 -önder,,

arkadaşlar hasan -koçta telsizler mevcuttur 25 kişilik kadro olacak yedek liste açılacak ana listeden gelmeyen olursa sıra ile yedekten pedalşör alınacak,,

FERRUH GÜRYALIN

Aktif Üye
Tepki
246
@Hasan Bahri Toros

tebrikler hasan iyi performans çıkarmışsınız ama insan 2km dağa yapıp 150ye bağlardı en azından evin etrafında turlasaydın:)):in:

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@selçuk aydın

kapasite 25 kişi..

1- hasan--- koç ,,
2- artçı-- kudret,,,
3- eren
4- yılmaz,,,
5- osman batuhan,,
6- aziz çelik,,
7- ozan
8- cem şentin
9- serdal,,
10- ayşe-cenk,,
11- burak durel,,
12- emre,,
13- bahadır ,,
14- adem dualı,,
15- rıdvan
16- emir,,
17 -bahadır
18-fatih inan
19- aykut ,,,
20 -önder,,
21- selçuk
22- kemal,,,

arkadaşlar hasan -koçta telsizler mevcuttur 25 kişilik kadro olacak yedek liste açılacak ana listeden gelmeyen olursa sıra ile yedekten pedalşör alınacak,,

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bisiklet okulu nedir,,,,

bisiklet okulunda trafikte dikkatli bisiklet kullanmasını öğreneceğiz ,,,beşiktaştan belgrad sapağına kadar etkili rampa yoktur ama yolun daraldığı yerler vardır burda sabah trafiğinde pek fazla olmasada genede trafik olabilir ,,,,,,,,,,,okullar açıldığı için yoğunluk pek fazla olmayabilir ama dönüşte her zaman trafik vardır dikkat edeceğiz tekli süreceğiz arka arkaya fren mesafesi 40 cm dir ,,,

bisiklet okulunun amacı bisiklet sürücüsünü çoğaltmaktır ,,,,
hem eğleneceğiz hemde öğreneceğiz lastik patlamalarında ekip duracak ve birbirine yardım edecek ,,,,bu arada bilmeyen arkadaşlara lastik değiştirilmesi anlatılacak gerekli aparatların ne olduğu gösterilecek

öncelikle iç lastik şarttır ve pompa güçlü ve iyi bi pompa evet kask acemiler için kesin gereklidir ..ama genelde düşük tempo olduğu vakit kep ile katılan arkadaşlara pek ses etmedim yalnız kemer inişinde virajı alamayan arkadaşlar orda kaza yapmışlardır kafalarında kask var idi ,,,insanların size uzaylı gibi bakmasına aldırmayın onlar sizin canınız gittiği zaman canınızı asla geriye size veremez her zaman şunu düşünmek lazım hayat benim hayatım önlemi almalı ,,,ben düşük tempolu turlarda çok kep takdım ama asla hız yapmadım arkadaşlar ,,,inişlerde ben asla hızlı inmem kafamda kep olduğu vakit o kadar deli olamadık daha ,,,evet bu turda kepte takabilirim kaskta çünki hız asla yapmayacağım grubu arkadan toplayacağım ,,,acemi olan arkadaşlar kendine güveni olmayan arkadaşlar lütfen kask taksın ,tecrübeli olan ben hız yapmayacağım diyen arkadaşlar olabilir ve yokuş aşağı yavaş ineceğim diyen arkadaşlar olabilir onlar kep takabilir zorlama yapmıyorum ...

bisiklet okulunda hız asla yoktur hız yasaktır yokuş aşağı hızlı inmek kesin kez yasaktır ,,,daha önce yapılan polinez turunda arkadaşları uyardım inişlerde yavaş inin diye ama inişlerde yanınızda olamam evet kesin kez yavaş inilecek bisikleti ağır olanlar kilolarıda ağırsa hızlı inerler kesik kesik frenleme sistemine uyun ,,,

evet yemek olayı sucuk dedik belgrad sapağından sonra market vardır orda alışveriş yapılacaktır

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kapasite 25 kişi..

1- hasan--- koç ,,
2- artçı-- kudret,,,
3- eren
4- yılmaz,,,
5- osman batuhan,,
6- aziz çelik,,
7- ozan
8- cem şentin
9- serdal,,
10- ayşe-cenk,,
11- burak durel,,
12- emre,,
13- bahadır ,,
14- adem dualı,,
15- rıdvan
16- emir,,
17 -bahadır
18-fatih inan
19- aykut ,,,
20 -önder,,
21- selçuk
22- kemal,,,

sahil yolları dar olduğu için 30-40 bisikletli için risk taşır 107 bisikletli belgrada 4 yıl önce gittik polisler çevirdi haklı olarak, trafiği tehlikeye soktuk diye ...adam gibi beşiktaştan inşallah bi gün sarıyere kadar bisiklet yolları yapılır ,,,

Lütfü Ekşioğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
286
Bisiklet
Salcano
Benim gelme ihtimalim var Kudret abi.Aile bakarız diyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kapasite 25 kişi..

1- hasan--- koç ,,
2- artçı-- kudret,,,
3- eren
4- yılmaz,,,
5- osman batuhan,,
6- aziz çelik,,
7- ozan
8- cem şentin
9- serdal,,
10- ayşe-cenk,,
11- burak durel,,
12- emre,,
13- bahadır ,,
14- adem dualı,,
15- rıdvan
16- emir,,
17 -bahadır
18-fatih inan
19- aykut ,,,
20 -önder,,
21- selçuk
22- kemal,,,
23- umut,,,

sahil yolları dar olduğu için 30-40 bisikletli için risk taşır 107 bisikletli belgrada 4 yıl önce gittik polisler çevirdi haklı olarak, trafiği tehlikeye soktuk diye ...adam gibi beşiktaştan inşallah bi gün sarıyere kadar bisiklet yolları yapılır ,,,

Lütfü Ekşioğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
286
Bisiklet
Salcano
Kudret abi oradan çıkış saati , toplanma yerine geliş saatini söylermisin ailem şile turu gibi gece 12 de gelmeme sıcak bakmıyor ...

Yani kaç saat sürecek?