25 ekim pazar dumanlı tepe -42 km

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kartepeye katılımda bulunan dostlarıma duyuru
bu gün sabahtan haydarpaşa garına gittim ayın 18 ine
doğu ekspresi tren seferinin saat 08.00 de olmadığını gördüm saat 09.15 e var bu durum ayın 25 indede aynı olursa saatlerde oynamalar olur gerçi kartepeye ulaşırız
karşıdan gelecek arkadaşlar dönüşü adapazarı treni ile yapabilirler dönüşte arifiyeye doğu ekspresi geç gelmektedir anadolu yakasında oturanlar için sorun yoktur avrupa yakasından gelen arkadaşlar geç kalabilirler

son grupça turum
evet son grupça turum mertle son organizasyonumdur
kartepe jübilesi

25 ekim pazar dumanlı tepe-jübile turu
https://www.bisikletforum.com/images/icons/icon4.gif dikkat
https://www.bisikletforum.com/images/quotes/quot-top-left.gifAlıntı:https://www.bisikletforum.com/images/quotes/quot-top-right.gifhttps://www.bisikletforum.com/images/quotes/quot-by-left.gifsports-man tarafından gönderildihttps://www.bisikletforum.com/images/quotes/quot-by-right.gifhttps://www.bisikletforum.com/images/quotes/quot-top-right-10.gifDeğerli Pedalsever arkadaşlar,dostlarım...

Yazılanlara açıklık getirmek için bunu yazma gereği hissettim.25 Ekim tarihinde yapacağımız Kartepe tırmanışı,tamamen 1 Grup Disiplini içinde yapılacaktır.Ben önden kimseyi beklemem giderim anlayışı ile yapılan Organizasyonlarla lütfen karıştırmayalım.

Duyuru yapıldığı şekilde performanslı ve performanssız pedalseverler uyum ve dayanışma ile bu tırmanışı gerçekleştirecektir.Çıkamayan elinde çıkacak,trek ve tırmanış faaliyeti şeklinde yapılarak gerekli molalar duruma göre belirlenecektir.Göstermiş olduğunuz ilgi ve hassasiyete teşekkür ederiz;) ....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler " https://www.bisikletforum.com/images/quotes/quot-bot-left.gifhttps://www.bisikletforum.com/images/quotes/quot-bot-right.gif
mert arsan
pedal sesi istanbul temsilcisi

son jübile turu
25 ekim pazar dumanlı tepe

25 ekim pazar
apaçi kudu -sportsman ortak organizasyonudur

1-kertman
2-cjtech
3-thephoto-man
4-cengiz
5-pervin
6-ilker-kanka
7-face 1tr
8-orion
9-tolga yalçın
10-sado-stand by
11- elmas
12-berkero
13-orco

en gerekliler
1-iç lastik
2- pompa
3-kask
4-sırt çantası
5-polar
6-çıkın -gerçi şok marketten alışveriş olacak

arifiyede iniyoruz maşukiyeye topukluyoruz 20 km dir rampa yoktur oradan şok market yolumuzun üzerinde alışveri yapıyoruz ve maşukiyeye 14 km lik rampanın başlangıcına geliyoruz sonra kuzu yaylasın da bekliyoruz arkadaşlara rehberlik yaparak arkadaşlarımı 1640 çıkarıyorum

güzergah--ek bilgi
tırmanışın 14 km si rampadır ve asfalttır son derece iyi bir asfalttır su rampalarda mevcuttur kuzu yaylasının girişinde bekliyoruz
ordan 7 km offroad yol vardır bu yol yer yer asfalt mıcır ve stabilize toprak ve kayalıklı toprak yoldur yol üzerinde iki adet su yeri vardır25

yedi ay boyunca
mart sonundan ekim sonuda dahil olmak üzere
grupça düzenlediğim turların sonuna gelmekteyim
evet yeni prosedür ferdi turlar şeklinde topik açılmadan haziran ayının sonuna kadar devam edecektir ekip en çok üç kişiden oluşacaktır
bu forumda benim turlarıma destek vermiş
sayıca az sayılmayacak tüm pedalşörlerin
hepsinin gözlerinden öperim
ferdi turlar şehirler arası bölümüne açılacaktır siz dostlarımı asla bırakmam genelde istanbul dışı ferdi turlar şeklinde olacaktır
esen kalın
Sapanca

Partly sunny. Winds from the N at 9 km/h.Realfeel®: 16 °CHigh: 17 °C

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
dostlarım
kartepe katılımcıları bu gün haydarpaşaya gittim ve malesef bir yazı asılmış bu yazıda doğu ekspresinin haydarpaşadan her gün hareket saati sabah saat 09.15 dir bu durum bizim aleyhimize olmuştur şöyleki
saat 09.15 de hareket eden tren arifiyeye saat 11.20 de varır bizim maşukiyeye gitmemiz en çok bir buçuk saat toplam 20 km saat birde maşukiyedeyiz ondan sonra oldukça dik 21 km rampa çıkılacağından en kötü senaryo beş saattir beş saat sonra zirvedeyiz saat 18.00 olur yarım saat dinlenme ve aşağı iniş 21 km hadi 45 dakika olsun 19.15 de maşukiyedeyiz saat 21.00 de arifiyede olmamız gerekmektedir 20 km dönüş yolumuz vardır bu süreyi bir buçuk saatte almamız gerekmektedir anca yetişiriz

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet arkadaşlar 25 ekimde saat 09.15 de tren kalkacak ve saat 11.20 de arifiyede olacak arifiyeden maşukiyeye bir buçuk saatte gidilse saat tam birde maşukiyeden start yaparız zirveye en kötü ihtimalle beş saatte çıksak saat 18.00 de ordayız bir saat dinlensek saat 19.00 da hareket 21 km iniş ve 45 daikada inilse 19.45 de maşukiyedeyiz yorulmaları göz önüne alarak dönüşümüz 2 saat sürse saat 21.45 de arifiyedeyiz ve malesef tren saat 11.30 da gelecektir saat 02.00 de haydarpaşada olunacaktır karşıdan gelecek arkadaşlar saat 03.00 de evlerine gireceklerdir bu şartlar kabul edilirse kartepe turumuz gerçekleştirilir aksi takdirde ertelenir saatlerin makul saatlere çekilmesini inşallah tcdd yetkilileri düşünür özellikle doğu ekspresinin saatlerini

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@fatih71

fatih dostum cumartesiye alsak hikaye artık dönüşümüz çile oldu
dün saat 02.00 de yorgun argın eve geldik kartepenin offroadundan daha zor offroadlar vardı kılıçkaya turunda bu saatler böyle olduğu müddetçe kasmanın anlamı yok arifiyeye tren saat 23.30 da geliyor bir alternatif dönüşü adapazarı treni ile yapmak 15 bisiklet sığdırabilirmiyiz bilmiyorum iki taksit dönülecek

alternatifler
gidiş
0915 de doğu ekspresi ile 11.20 de arifiyedeyiz
dönüşü iki taksitle yapıyoruz adapazarı ekspresi ile 15 kişiyişiz
15 bisiklet sığdırma olanamız olmayabilir

25 ekim pazar
apaçi kudu -sportsman ortak organizasyonudur

1-kertman
2-cjtech
3-thephoto-man
4-cengiz
5-pervin
6-ilker-kanka
7-face 1tr
8-orion
9-tolga yalçın
10-sado-stand by
11- elmas
12-berkero
13-orco

en gerekliler
1-iç lastik
2- pompa
3-kask
4-sırt çantası
5-polar
6-çıkın -gerçi şok marketten alışveriş olacak

arifiyede iniyoruz maşukiyeye topukluyoruz 20 km dir rampa yoktur oradan şok market yolumuzun üzerinde alışveri yapıyoruz ve maşukiyeye 14 km lik rampanın başlangıcına geliyoruz sonra kuzu yaylasın da bekliyoruz arkadaşlara rehberlik yaparak arkadaşlarımı 1640 çıkarıyorum

güzergah--ek bilgi
tırmanışın 14 km si rampadır ve asfalttır son derece iyi bir asfalttır su rampalarda mevcuttur kuzu yaylasının girişinde bekliyoruz
ordan 7 km offroad yol vardır bu yol yer yer asfalt mıcır ve stabilize toprak ve kayalıklı toprak yoldur yol üzerinde iki adet su yeri vardır25

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
katılımda bulunacak arkadaşlar lütfen en kısa zamanda bana mesaj atsınlar

dikkat gidiş
doğu ekspresi ile
arifiyede iniş 11.48 dönüş arifiyeden adapazarı treni ile
en gerekli malzeme polar yukarda donarsınız

1-kertman
2-cjtech
3-thephoto-man
4-cengiz
5-pervin
6-ilker-kanka
7-face 1tr
8-orion
9-tolga yalçın
10-sado-stand by
11- elmas
12-berkero
13-orco
14 mert arsan

evet mesajları bekliyorum mesaj atmayan gelmeyecek diye algılanacaktır 24 ekim kartepe cumartesi günü olacaktır önemle duyurulur

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
evet malesef mertten mesaj geldi cumartesi katılamıyor evet diğer arkadaşlardan mesajlar bekliyorum

dikkat gidiş
doğu ekspresi ile
arifiyede iniş 11.48 dönüş arifiyeden adapazarı treni ile
en gerekli malzeme polar yukarda donarsınız

1-kertman
2-cjtech
3-thephoto-man
4-cengiz
5-pervin
6-ilker-kanka
7-face 1tr
8-orion
9-tolga yalçın
10-sado-stand by
11- elmas
12-berkero
13-orco

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Dostlarım,sevgili robocop Kartepe'ye gelemiyorum,çünkü benden rica şeklinde başka 1 Organizasyon talebi geldi...onları kıramadım;) İnşallah Şubat ayında birlikte zirveye bayrağımızı dikerizzz:D ....sevgilerrr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@sports-man

evet ortak organizasyon ertelenmiştir başka bir bahara kalmıştır bu pazar çok ağır bir offroad turum vardır iki tur üst üste ağır olacağından benim için
pedalşörlerin affına sığınırım
sağlıcakla kalın

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Kudret abi bak tam sana göre.

(link)

bisikletler nasıl gidiyor bak.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Serdar Ozuslu

hocam şimdi öyle moralim bozuldu alıp başımı gideceğim artık bu ülkeyi terkedeceğim bu resmi hemen printleyeceğim ve ilk işim bu gün tcdd ye gidip resmi göstereceğim direk amirliğe utanmaları gerekir kocaman bastıracağım her yere de yapıştıracağım altınada yazı yazacağım trenle bisiklet böyle taşınır diye

Halil Atalay

Forum Bağımlısı
Tepki
576
Kudret Abi Merhaba,

En son 24 Ekim Cumartesi gunune kaydırdıgınız turunuzun son durumu ile ilgili Berkero ( ozellikle berk_ataokay@hotmail.com adresine ) ,Orcun ve Elmas abla ( ozellikle xelmasyilmazx@gmail.com adresine ) senden haber bekliyorlarmıs...Acil vereceginiz cevaba gore gerekirse baska bir organizasyon yapmayı planlıyorlarmıs cunku...

Selamlar...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Halil Atalay

cumartesi kartepe iptal edildi son durum budur