''25 ağustos tavşanlı-boyalıca ölüm yolu ''

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
(link)

adem dönüş yolu soğuksu köyü oradan altın ova idi...ayrıca karamürsel tabelasını takip edecektiniz ama ikinci karamürsel tabelasından girilmeyecek idi adem senin cebe cbs lazım..yalnışıkla semetler yoluna girdik ama cbs den durumu çözdük..fazla gitmemiş idik..tam o yol ayrımında karamürsel tabelası var idi...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1175501_633233243375920_1911848497_n.jpg

bu yolu tersten almış idik güzergah tavşanlı giriş oradandan kuzeyden ben gittim ve iznik ,dönüş tavşanlı olmuş idi dehşet zor tavşanlı dönüşü işte burada elektrotlar atar, eğim 10 burada kartepeden çok daha zor bura evet volkan akboga ,aytekin erzan 3 kişi idik aytekin ve volki etabı bayağı uzattılar, onlar orhangaziden iznik gölün güneyinden alarak iznik 'e gelmiş idiler..

evet diğer topiğe geçelim bura bitti ..

(link)

Ertuğrul Mengi

Daimi Üye
Tepki
238
Bisiklet
Merida
Tavşanlı Boyalıca arası tam 50km,
Dönüşte ben Karamürsel değil Altınova yolundan devam ettim çizdiğimiz gibi, ovalarda rüzgar karşıdan esiyordu ama hiç durmadan Yalova'ya kadar geldim, ama seferler doluydu, Biletlerin önceden alınması gerekirdi dönüş planını iyi yapamadık. Antremanlıydım, beni çok yormadı, yol çoğunlukla asfaltdı zaten. Rampalar yer yer Kartepe'den daha dikdi ama kısa olduğu için sorun olmadı. En zevk aldığım kısmı iznit gölüne inişdi, 10km'de 500metre iniş, 78km/s görebildim en fazla, yol ciğer gibi yanıyordu..

Adem Dualı

Daimi Üye
Tepki
214
Bisiklet
Merida
@Kudret Kurtcebe

valide köprüsü vardı idi tarihi taş köprü, o yoldan biz sola saptık ama gideceğimiz yön sağ taraf karamürsel yolu idi, biz baya bir gittik rampa çıktık sonunda birine sorduğumuz yalnış dedi ve bizi offroada soktu abimiz bir güzel offroadda yaptık, macera doluydu ama yorucuydu, boyalıca rampasını bitirdikten sonra kendimi ilk gelen çeşmenin önüne atmam bir oldu, ayaklarımı diktim ve öyle 15-20 dk bekledim onu yapmasa idim bitiremezdim herhalde. iyi kötü bitirdik, baya yüklendim bir kaç gün binemececiğim galiba çünkü sol diz kapağım problemli baya yüklendim çünki.

• Beğen
Tepkiler: Erkan Közen

Adem Dualı

Daimi Üye
Tepki
214
Bisiklet
Merida
@Ertuğrul Mengi

biz şans eseri bilet bulduk, gelmeyen birileri olduda hemen bilet aldık.yoksa 21.30 a kadar feribot bekleyecektik oda pendik feribotu yenikapı full dolu idi, dönüş gerçekten sorunluydu.

• Beğen
Tepkiler: Erkan Közen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@Ertuğrul Mengi

ertuğrul senin yaptığını 28 de zor yapan olur ve 10 km lik iniş ve 78 km hız .gerçekten çok iyi bi derece üstelik yol stabilize ,teker 23 idi senin, evet kondüsyonlu olan ve tekniğini konuşturan için asla sorun yok, tavşanlı boyalıca yolunda ama herkes senin gibi olamaz...her 28 kullanan aynı olayı orada asla yapamaz ora imtihan yeri ve sen birinci oldun.tebrikler..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@adem dualı

dönüşte çok enteresan bi olay oldu bi arkadaş arkamdan dokundu bi baktım bi arkadaş arkada attila bisiklet takımı yazıyor evet dostum metin oda buraya üye neyse rüzgarıma girin dedi girdik rüzgarına aynen yalovaya sonra bi çay içelim dedik metin dost bizi bi yere götürdü saat 19.30 gibi yalovaya geldik ,ama deniz otobüsü kontenjan dolu idi ve kaldık pendik feribotuna onada 21.15 de bulduk o kadar bekledik gene ama saat 20.00 de olsa idi deniz otobüsü direk bostancı 21.00 de bostancıya gelecek 3 km sonra evime girecektim valla bu işler artık kötü oldu..tavşanlı kapandı artık ve hatta kartepede kapandı..

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
tavşanlı topiğine 505 kişi girmiş 6 adam gittik...bahtiyar erkan ben adem dualı atom kamil,ertuğrul ,evet ertuğrulun düşüncesi güzel evet tavşanlı yolunda yol biskletine yazık olur orada haklı bi daha tavşanlı olacak tabi ama bunun zamanı artık seneye ekim olur...tabi önceden bilet durumuna bakarız....evet kurtdoğmuşu ele alacağız ,
15 eylül ,duruma bakacağız hava durumuna tabi...ertuğrul 26 alırsa gelir ve de iyi olur çünki o yolda 23 teker hacim kumda kayabilir,,zati oraları biliyor ertuğrul evet 3 adam kopacak kurtdoğmuşta belli,
ben 28 ile gireceğim ve kesin olarak inişlerde sürate ayar çekeceğim neme lazım 700 x 32 teker kumda kayma riski olabilir...
kafadan kurtdoğmuş offroada girecek dostlar belli adem ,atom kamil,ertuğrul ve ben ,burada bahtiyar ve erkan serbest zati erkanda teker ince silik o imkansız ikili partner olarak yola bahtiyar ike devam ederler ,ve buluşma dediğim gibi istanbul bulvar yolu ile kurtdoğmuş yolunun birleştiği kavşak olur..

bahtiyar közen

Forum Bağımlısı
Tepki
663
İsim
Bahtiyar Közen
Bisiklet
Mosso
yorucu bir tur oldu bana ve erkana 205 km yazdı kondisyon eksikliği olduğu için geride kaldık ama turu bitirdik görüşmek üzere arkadaşlar

• Beğen
Tepkiler: Adem Dualı

Adem Dualı

Daimi Üye
Tepki
214
Bisiklet
Merida
uzun bir aradan sonra herkeze merhabalar :)
karaburun performans turundan sonra uzun bir yatışa geçmiştim.
durmak yok yola devam etmişsiniz kudret abi.uzak kaldık biz forumdan, bisikletten.
bu topilte fazla yüklenme sonucu diz de problem olmuştu.
mr sonuçlarım
(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
@adem dualı

evet 35 derece idi ogün ,
sonuçlar iyi oluyor anlaşılan ,,