23-24 Nisan neşe doluyor insan

Tepki
173
Sevgili dostlar Balıkesir ili Edremit körfezinden hepinize merhaba, bu hafta sonu iki gün boyunca Mustafa Cansız arkadaşımla birlikte hem kamp yaptık hemde iyi pedalladık.Çektiğimiz fotolar ve kamp alanımız Edremit körfezinde bulunan Havran ilçe sınırları içindeki Eybek dağı içerisinde bulunmaktadır. Bulunduğumuz bölgenin özelliğinden aynı anda Çanakkale sınırlarına da girilebilmektedir.Mesela gezimizin bir bölümünü kazdağlarında gerçekleştirdik. Dağ rotası üzerinden Çanakkale'nin Yenice ilçesine bağlı Kalkım ve Akçakoyun beldelerine ulaştık. Dönüş yolumuzu asfalttan yaptık. Yeni faaliyetlerde buluşmak ve görüşmek üzere sevgi ve sağlıklı günler dilerim.

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Harika fotoğraflar ve Kaz Dağı soluklu harika bir etkinlik.
Elinize emeğinize sağlık, paylaşım için teşekkürler.

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Çam kokusunu buralara kadar savurdunuz Sait bey... Kırlık alan harika, çok güzel bir gezi olduğu muhakkak. :in: Çok uzak mıydı gittiğiniz yer, arabayı tercih etmişsiniz? Size ve Mustafa beye teşekkürler, bu güzel geziyi bizlerle paylaştığınız için... :)

Tepki
173
@Ahmet Salih Özenir

Evet biraz uzak sayılır, kamp malzemelerini taşımak amaçlı araç kullanıyorum. Yapı olarak da bisiklette performans düşünceliyim şartlar çok gerektirmedikçe bisikletle yük taşımasını sevmiyorum.Ayrıca bisikletim jantlar mavic grossmax slr 85 kg. yük taşıma kapasitesi var yani beni anca taşıyor, yük taşımaya uygun değil performans bisikleti ilginize teşekküre ederim.Sevgi ve saygılarımı sunarım.