23-24 Mart 2013 Çanakkale Şehitler Turundan Görüntüler.

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
Her sene olduğu gibi bu senede 18 mart bisiklet grubunun Ve Çanakkale vali ve belediyesinin düzenlediği turdan bir kaç resmi bisikletsever arkadaşlarla paylaşıyorum.Sevgiler saygılar.
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Çanakkale Vali Yardımcısı turda bisiklete bindi.Yol Bisikletliler Geçiş esnasında Trafiğe kapandı karşı yönden gelen araçlar sağda bekledi fakat o kadar bisikletli vardı ki bekleyen araçlar yolu daralttı geçiş sıkıştı bu durum vali yardımcısının gözünden kaçmadı ilerdeki senelerde herhalde tamamen yol trafiğe kapanacak 2014 ve 2015 senelerinde katılacağımızın sözünü verdik.Özellikle 100. Yıl kutlamalarında 2015 de daha fazla bisikletci beklediklerini belirtti.

(link)

Scudo

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Bekir Bey'in 2015 teki 100. yıl kutlamalarında telaffuz ettiği rakam 2015 bisikletli. Bu oldukça iddialı bir rakam ama olmaz değil. Vali yardımcısı şimdiye kadar görmeye alıştığım bürokratlardan farklı bir görüntü verdi. Yanında ne bir koruma vardı, ne de protokol deyip gurubun en önünde gitme kaprisi. Yaptığı konuşmada bu gün ilk kez bir bisiklet turuna katıldım, bu işi ben yapabiliyorsam herkes yapabilir diyerek bisiklet kullanımının yaygınlaşmasına dikkat çekti. Tur esnasında sıkıntılarımızı gözlediğini ve ileriki yıllarda bunu gidermek için de çaba sarf edeceğini söyledi. Kendi adıma gelecek yıl katılmak için bir şey diyemiyorum ama 2015 te kesinlikle katılacağım. Semihçiğim keşke Bekir Beyin bir fotoğrafını da koysaydın. Sende yoksa bile paylaşanlardan birisinden alabilirsin. Bu organizasyonu gerçekleştirip yoğun katılıma karşın en ufak bir aksaklığa mahal vermeden tamamlanmasında emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
1.463
Bisiklet
Trek
Semih Bey anlamlı ve kalabalık bir tur olmuş, paylaşımınız için teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: semih59

tamer ulu

Aktif Üye
Tepki
200
Bisiklet
Salcano
güzel bir tur olmuş ayağınıza sağlık bol pedallı günler diliyorum

• Beğen

Göksun Özkirişçi

Forum Bağımlısı
Tepki
1.035
Bisiklet
Scott
katılamayı çok isteyipte katılamadığım bir turdu.
bu anlamlı tura katılan herkesin ayaklarına sağlık...

• Beğen

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.427
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
@GÖKSUN ÖZKİRİŞCİ

Üstadım 2014 Senesinde Tekrar Yapılacak katılmanı isterim.Çok güzel organize edilmiş bir tur.

Oğuz22

Daimi Üye
Tepki
52
Bisiklet
Bianchi
Çok güzel bir tur özellikle Çanakkale'nin olması ayrı güzellik katıyor

• Beğen

Bülent ŞİMŞEK

Daimi Üye
Tepki
689
Bisiklet
Salcano
Organizasyonun amacı ve anlamı zaten malum.Katılım ve katılımcı yelpazesinin çeşitliliği gelecek yıllar adına ümit veriyor.Paylaşım için teşekkürler....

• Beğen