13 Haziran Boğaz Köprüsü Geçişi

Scudo

çirkin

Forum Bağımlısı
Tepki
1.364
Çok güzel bir tur oldu. Köprü bisiklete doydu biz köprüye doyamadık. Püfür püfür boğaz havasını içimize çekip köprüden geçmek ne büyük keyifmiş be arkadaş. Bir katre dahi emek sarfeden herkese çok çok teşekkür ederim. Boğazdaki mazgalların daki üstünün örtülmesine kadar düşünülen güzel bir organizasyon oldu. Hata arayan elbette bulur ama bu kadar kalabalık bir organizasyonda ufak tefek şeyleri dert etmemek gerekir diye düşünüyorum. Bisikletliler derneğine ve katılan herkese çok teşekkürler.

erdal ırmak

Aktif Üye
Tepki
209
boğazda bisiklet surmeninin keyfine diyecek kelime bulamıyorum .. turu organize eden murat bey ve bu tobiği açıpkta bize yer açan çirkin arkadaşımıza çok teşekkürler .. her şey çok mükemmeldi

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
@hüseyin karakurt

Eyvallah sağolun :) Mete abi ( sarıı formalı ) nin sağ tarafındaki ikiliydiniz sanırım ;)

@hmet80

Üye
Tepki
77
Merhabalar

Çok güzel bir gezi oldu, boğaza renk geldi :) Düzenleyen katılan herkesin ayağına yüreğine sağlık.

Saygılarımla

• Beğen
Tepkiler: çirkin

Anıl Kuşaksız

Forum Bağımlısı
Tepki
508
@bisikletcanavari

oo tandemli çift siz miydiniz ? fenerbahçede, bostancıda filan baya gördüm sizi iyi gidiyodunuz tebrikler :)

• Beğen
Tepkiler: çirkin
B

BF Okuru

Misafir
@Serap Erdogan

Evet ya... Neydi o sesler :) Tıpkı Afrika'nın Dünya Kupası'nda çaldığı Vuvuzela gibiydi... :D İETT şöförü ve yolcuların bize irkerek, şaşkın şaşkın bakışı turun hoş anlarından biriydi :eek: :eek: :eek:

Koray Altıntaş

Daimi Üye
Tepki
136
@bisikletcanavari

Ellerine sağlık süper resimler ayrıca özel olarak da teşekkür edeyim bir tane tek pozumu yakalamışsın benim çektiklerimden daha güzel çıkmış :)

Alıntı:
Serap Erdogan tarafından gönderildi

Şimdi aklıma geldi o tünelden geçerken herkesin çığlık çığlığa bağırmasıda çok hoştu ya. Hiç unutmicam harikaydık hepimizde.

Bende bi küçük çığlık atmış olabilirim:D :D :D

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
@Serap Erdogan

Çektiğim videoda o çığlıklar da vardı sonlarında çektim ama sesler geliyor baya bir :) Hatta oranın sesini kısmadım müzikle beraber geliyor sesler ;) Bir harikaydı geçrekten :in:

Selim Siliğ

Forum Bağımlısı
Tepki
904
@Serap Erdogan

Eheehe (:) Ne demek ya hepimiz için bir eşyler yapmaya çalışıyoruz işte. Teşekkürler. :)

Ben tünele girmeden çok güldüm o sıra çıkartamadım kamerayı da. Tünele girenlerin çığlıklarını duyanlar daha tünele girmeden bağırmaya başladı. ben orada koptum zaten :D