12 Haziran ( Cumartesi ) Pendik- Kirazdere Barajı (Kocaeli) Turu

Charriere

Daimi Üye
Tepki
135
Yarın zamanı kesin olmamakla birlikte 7:30-8:00 gibi Pendik hareketle Topçular üstünden yalovaya geçerek Kirazdere Barajı turu yapıyoruz.Dönüş kesin değil, bi ihtimal trenle bi ihtimal bisikletle olacak; sanırım başkada ihtimal yok:) .

Kask vs. herkeste olsun isteriz, serbesttir herkesin kendi sorumluluğunda. 18 yaşından küçük arkadaşlar velisi ile (en azından izniyle) gelse iyi olur.Maksadımız ayrımcılık değil başkasının sorumluluğunu almamak. Ön grup kaptanı, kaptan yardımcısı vs yoktur, tek grup halinde özveriyle gidilecektir, basıp giden kendi turunu yapar kısacası.

Zaman-güzergah vs ayrıntıları ilerleyen satlerde ekliyeceğim. Katılmak isteyen herkesi bekleriz ve iletişim için telefonunuzu bana mail atmanız yeterli, biraz geçte olsa ararım.

Pendik|| Pendik vs. topiğinde bizi bulabilirsiniz.

Scudo

Ali ATAY

Daimi Üye
Tepki
97
Bu Tur'u Sedat sencan arkadasım telefonla bildirdi sabah görüşürüz o zaman keske bı kaç gün onceden yazsaydın az daha kaciracaktim güzelim Tur'u

Charriere

Daimi Üye
Tepki
135
@Ali ATAY

Abi bende aradım ama açmadın ki telefonumu ben napiiim :)
Hafta sonumun boş olacağı perşembe belli olduda ondan böyle aceleye geldi :D

Ama bizim pendik bölümünde falanda dünden beri yazıyorum zaten.

Serap Erdogan

Daimi Üye
Tepki
216
@Charriere

Sağ salimen gelmişsiniz sevindim. :D Siz turdayken ablanız da boş oturmadı şirin bir pankart hazırladım. Fotoğraflama kısmında sana güveniyorum makinemi getirmeyeceğim her zamanki gibi. :D Taksim Gezi Parkı'nda ben sizi bulurum yada siz beni bulun ben önce gidebilirim. :D Heyecanlıyım çocuklar gibi. :04:

• Beğen
Tepkiler: Charriere
S

Sedat Şencan

Misafir
Süper bir turdu arkadaşlar, Ahmet'cim organize ettiğin için teşekkürler.

Turdaki fotoğrafları buraya ekleyince daha şahane olur, eşe dosta gösterelim :D

• Beğen
Tepkiler: Charriere