10-12-2006 ender abiyle istanbul bulusması

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.
Scudo

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Herkese merhaba.

İnanın gözlerimi yaşartınız. Çok sağolun. İnanın bu kadarını beklemiyordum. Hepiniz muhteşemsiniz.

Ertan ve ercan hadi abi, hava iyi turlayalım deyip beni evden aldılar. Şimdi girdim eve . Bir baktım ki, neler olmuş neler. Önder'im sağol sana da zahmet oldu. Hepinize teşekkür ederim.

Öğlen çıkmadan eşimide aramıştım. Görevli olduğu için Belekte kalıyor, iki , üç gündür. Onada tandem bulunursa bisikletle gezeceğiz demiştim. Süper sevindi ve ilk dediği, kasklarımızı da alallım , dedi.
Şimdi akşam gelince duyacak ve oda çok sevinecek.

Tarık'cım askere gidecek diye gelemiyecekmiş. Ama anadolu tarafında oturuyorsa , cumartesi günü bile görüşürüz. Benim gideceğim nikah kadıköyde ,saat 15 te denk gelirse orda bile tanışır görüşürüz.

Hepinize selamlar, sevgiler ve saygılar gönderirim.

Görüşmek üzere.

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@Ender Alıcıoğlu

Ender abi ben Acıbadem'de oturuyorum inşallah 15:00 gibi kadıköy evlendirme dairesine seninle tanışmak için geleceğim...sewgiler

Not: GSM numaranı alabilirmiyim;)

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
@Barbaros

Selam Ender Ağabey,
Eşim, Barbaros'un Bianchi'sine tek olarak binebilir derseniz bende de çok aşina olduğunuz bir yarış bisikleti bulunmakta. Yabancılık çekmeyeceğinize eminim. :)
Yok biz illaki tandeme binebiliriz diyorsanız, o zaman büyükada turu yapalım, orada bir sürü bakımlı tandem görmüştüm.

iyiki varsın Ender abeeeeyyy
iyiki geliyorsun Ender abeeeyyyyy
(Makamına uygun okuyunuz :) )

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@Turhan Evci

Turhan kardeşim merhaba

Çok teşekkür ederim ilgin için. Ama Tuğrul ve Önder sağolsun. Bize Bir tandem ayarlamışlar. Eşim de, tek başına gidememe problemi var. Tandemin arkasında ise , süper. Onun , için eğer tandem bulamasaydık, mecburen sadece ben katılacaktım. Ama dediğim gibi, bir aksilik olmazsa , tandem işi tamam.
İnşallah o gün için işleriniz olmazda, hep beraber olabiliriz.

Görüşmek üzere .
Sevgi ve selamlarımla.
Hoşçakalın.

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
eveeettttt demekki pazar günü bir aksilik cıkmazsa ender abimizle birlikte istanbulda gezi yapacagız :)
bülent abim ben sadece ender abinin gelmesi münasebeti ile konuyu hatırlatmak icin baslık actım:)artık yurda gidilecek yeride ben ayarlamayayım o kadarda yuklenmeyin bana canıım :)turuda hep beraber kararlastıralım derim her iki fikirde bence guzel,ada da olur sahilde olur artıları eksileri koyunca sanki ada daha bir rahat gecer gibi geliyor malum hafta sonu hava ıyı olursa sahilde baya bir trafik sorunu oluyor (avrupa yakası icin diyorum)anadolu yakasında cok sukur oyle bır sorun yasamıyoruz :)
ada olursa bence erken kadıkoy ıskelede bulusulur bostancıya kadar avrupa yakasından gelenlerle pedal basılır ,bostancıdan buyuk adaya gecılır ve adada ayayorgıye yürünür :) mama tuketilir sonra ada turu atılır ıskelede cay ve belkıde tabu oynanır ,sonra tekrar gerı donus baslar bence ?

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@ABY

bülent abicigim tesekkur ederim ama ben sadece konuyu hatırlatayım dedım:) aslında sızler daha ıyı parkurlar cıkarıyorsunuz halaaa unutamadım mesela yusa hazretlerını :)unutmamda ,rumeli fenerini, :)unutmadan iznik geziniz harıka olmus abi inan baya baya imrendim.saglıcakla kalın ınsallah pazar gunu gorusmek nasıp olur.

hdeveci

Forum Bağımlısı
Tepki
811
@behcetatinc

sayın yoneticim,ender abi musait olursa carsamba aksamı turu genıs tutulur gıbıme gelıyor ne dersınız ? :)

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
@hdeveci

Harun'cum
İlgine ve sevgine çok teşekkür ederim. Kısmetse pazara güzel bir gezi yapacağız. Hep birlikte. İnşallah bir aksilik olmaz . Havada yağışsız olurda. Hepinizle beraber pedallayabiliriz.
Sağolsun , Tuğrul ve Önder tandem bisiklette bulmuşlar. O zaman eşim de gelecek. Çok ta mutlu oldu. Biz ikimiz sizlerin davranışlarını gördükçe burda neşeden , havalara zıplıyoruz. Bizim için de çok güzel günler olacak.
Kısmetse, Çarşamba gece turu bile yaparız. Anladığım kadarıyla, perşembe gece turunu , çarşambaya aldınız herhalde. hangi gece olması önemli değil. Önemli olan sizlerle beraber olması.

Selam ve sevgiler gönderirim. Hoşçakal.

• Beğen
Tepkiler: hdeveci

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Hatta ben de geliyorum. :) Hemde Bursa dan.
Ancak yeri ve saati tam olarak anlayamadım. Ayrıca ben pazar günü geri dönüyor olacağım. Akşam erken saatte hava karardığından , öğlen Yalovaya geçmiş olmam gerekir. Yine de bir iki dostu görebileceğim sanırım.
Selamlar

T

Tuğrul

Misafir
Arkadaşlar,dün akşam Çarşamba turunda ,planı şu şekilde yaptık.

Saat 9.00 da yada 10.00 da Bostancı İDO da buluşuyoruz.O saatlerde de Önder arkadaşımız yanın da tandem le Bostancıya geliyor.Ya Tuzla ya köfte yemeye ,yada Pendik taraflarında bir yerlere gidiyoruz. Bu rotayı seçmemizdeki amaç;hem tandemle rahat yol almak,trafikten kaçmak ve yokuşun olmamasıdır.Üstelki manzarada cabası.Şimdilik programı biz böyle yaptık.

Lütfen alternatif rota teklif edenler,tandemle trafiği ve tandemin bize ulaşmasını göz önüne alsınlar.Tabi bir de turun sonun da tandemin yerine ulaşmasını da.

Bize en uygun plan bu gibi geldi.yola çıkmadan yaya tarafından Pendik e kadar sohpet ede ede ,rahatça gidebiliriz.

Selamlar & Saygılar.

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.