" 1 Şubat " Pazar...Rumeli Kavağı Rampasızz Ekşııın (:

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
sen çok yaşa sen çok yaşa sen çok yaşa sezgihan babaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ya kardeşim bu kadar güzel çekilir bu resimler bu arada dido ve trinity mükemmel bir anlayış olmuş nefis valla açıkçası bizim geziler artık sanatsal oldu apaçi kudu

esin

Üye
Tepki
72
bugünün güzel zamanlarını hatırlatacak güzel fotoğraflar için ve eve varıp da dinlenmeden resimleri sıcağı sıcağına yayınladığı için Sezgin'e ben de teşekkür ediyorum, sağol varol! :)

esin

ozganugur

Daimi Üye
Tepki
162
fotograflar için teşekkür ederim sezgin abi yine süper kareler yakalamışşın...

haftaya görüşmek üzere...

• Beğen
Tepkiler: sports-man

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
gerçekten esin- sana bende katılıyorum bir daha teşekkür ediyorum sezgihana dinlenmeden resimleri hazırlamış valla sezgihana ne kadar teşekkür etsek azdır renk anlayışları (resimler üzerinde) müthiş çok çekici apaçi robocop

loribarokas

Aktif Üye
Tepki
242
yine nefis bir turu geride bıraktık...balık restoranının kolaları şişeden ve asidi kaçmış bir şekilde vermesi dışında herşey mükemmeldi...eve geldiğimde 52 km yol yapmışız...Artık her seferinde bir klasik oldu ama yazmadan edemiyeceğim....

MERT KAPTAN ve tüm ekibe bu keyifli gezi için teşekkürler...

Herkese iyi haftalar...

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
Selam Grup,

Sabah erkenden kalktıım,ne demişler erken kalkan çoook yol alırrrrrrrr:cheer: Kadıköy'de A.Y grubumuz buluşarak birlikte Beşiktaş'a geçtik.Orada AV.Y grubumuz ile buluşarak,havanın da açık oluşu sayesinde 20 den fazla 1 katılım sağlandı Belirli 1 tempo tutturarak önce Sarıyer'de ufak mola (su,ihtiyaç,foto) sonrası Rumeli Kavağı'na ulaştııık:) Hemen inceleme sonrası uygun bulduğum Reis Balık Lokantası 'na girdik.Tabiiiii herkes açıkmışşş beaa;) Gelsiiiin balıklar,midyeler,salatalar,meşrubatlarr hepiciiiini lüüpletttiiiiiiiik:D ardından ikram çayları daaaa:p Yola çıkmadan kontroller yapıldı.Sağolsun Gezimizin başından sonuna kadar her türlü ekipman ve yardımını eksik etmeyen (Bike & Outdoor) dan sevgili Zafer bizimle ilgilendi;) 14:20 gibi yola çıkarak sahil yolundan düzenli 1 şekilde giderken,Belgrat'dan dönen Avrupa Yakası Pedal Grubu dostlarımız ile karşılaştık.Onların temposu farklı olduğu için,görüşme sonrası bizden ayrıldılar.Bizde ufak aksilikler dışında Beşiktaş'a kazasız ulaşıp,arkadaşlarımızı yolcu edip,Kadıköy'e geçerek keyifli Gezimizi noktaladıık:cheer: Gezimize katılan,paylaşımda bulunan,güler yüzünü,tatlı dilini eksik etmeyen,Grup Disiplini içinde:winkenlux pedal basarak yardımını esirgemeyen Tüm arkadaş ve dostlarıma teşekkür ederim;) Birlikte Nice Renkli ve Keyif dolu Gezilere İnşallah......sevgilerr

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

sports-man

Forum Bağımlısı
Tepki
3.715
@szgn

Sezgihan ellerine sağlık:) yine muhteşem kareler,bu kadar kısa sürede resimlerimize kavuşturduğun için teşekkürler dostuum;) Diğer bölümleri bekliosss beaa:D

" Bol Sporlu ve Pedallı Günler "

• Beğen
Tepkiler: szgn

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
vay vay sezgihan baba ikinci tur gelen resimler için şükrannnnnnnnnn
şükrannnnnnnnnnnnnnn pazara görüşürük robocop karbon apaçi

szgn

Üye
Tepki
222
arkadaşlar merhaba ;

fotoğrafların kalan kısmını yükledim ,:rolleyes: her arkadaşımı elimden geldiğince fotoğraflamaya gayret ediyorum , fakat; bu olay spontane gerçekleştiği için, bazı arkadaşlar hiç fotoğraflanmamış olabiliyor .:eek: umarım kimse kırılmıyordur.:( o arkadaşları da , gelecek turlarda telafi ederiz .

(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
794
szgn bisiklet dostum çaktırmadan çektiğin resimler mükemmel millet farkında değil önemli olan bu bence see you dostum robocop karbon apaçi